• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@luciahromadkova no niekedy sa nechce práve vtedy keď najviac treba ...že ? :grinning: :grinning: :grinning:

keď robím orechovú verziu ,tak áno trochu uberiem múky ,ale zase nie toľko ,koľko pridám orechov...robím to tak ,že si navážim múky koľko mi treba na daný počet vajíčok a odoberiem od oka lyžicou...a orechy tiež nevážim...posekám si niektoré na hrubšie a niektoré celkom najemno ,zmiešam a pridávam podľa chuti...tie jemne hneď tu masu ochutia na orechovo a tým sa riadim či ešte alebo dosť...neviem či som ti tým pomohla ,ale ja to robím takto :sweat_smile:
13. dec 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. dec 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli tá je perfektná :dizzy_face:
13. dec 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Luckám krásne meninky prajem :dizzy_face:
13. dec 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam včerajší výtvor pre bratranca. No musím pochváliť manžela, ktorého torty začali baviť - že vytvaroval cesto a potiahol tortu.
13. dec 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte foto som zabudla
13. dec 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
13. dec 2013 o 17:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova @mizulienka krasne meninky babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a aj vsetkym ostatnym Luckam samozrejme co sa skryvaju za inymi nickmi :dizzy_face: :grinning:
13. dec 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 to som nezaregistrivala, ja uz stroj mam, len som chcela ukazat, ze dobra cena- nie?
13. dec 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. dec 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem Jani velmi pekne :wink:
13. dec 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby vsetko naj k meninam
13. dec 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky ďakujem Vám moc za "páči sa mi" k mojim tortičkám :slight_smile: Každé jedno si moc vážim a teším sa z neho :slight_smile:
Pridávam moju z dnes, taký deň mám za sebou, že dovi... Bola som v tom, že torta je na zajtra na oslavu poobede. A babenka mi dnes píše, že kedy si môžu príšť po ňu... skoro ma odviezli... to bolo pól jedenástej a ja len korpusy zo včera napečené. Tak sa začal boj s časom, ale vyhrala som, hoci nevyzerá presne tak ako mala, ale no nebol čas... Oslávenkyňa sa tvárila, že je pekná, tak hádam úprimne :slight_smile: Uf, ale takýto stres pri dvoch deťoch už zažiť nechcem... chúďatá moje, dnes si to zlízli a keby som mala tortičkovať na úkor nich, tak to radšej robiť nebudem :frowning2: No a fotka robená v behu samozrejme...
13. dec 2013 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pipka dakujeme :slight_smile: a moje meniny moj manzel oslavuje v praci vianocným vecierkom.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2013 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luciahromadkova Jeeeej prajem všetko najlepšie :slight_smile:)) a ostatným Luckám tiež :wink: Dnes Vám ten Váš meninkový dník padol zaujímavo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2013 o 18:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas dakujem pekne.... mne uz konci dovolenka a tak aj ja to budem mat zaujimave... :wink:
13. dec 2013 o 18:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, pridávam moju, po dlhom čase ďalšiu, kittynu :slight_smile:
13. dec 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@mamcas Tak klobúk dolu , o tých krúžkoch sa ti bude v noci určite snívať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je kráááásna
13. dec 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyy, ja mam vianoceeee :dizzy_face: dnes nam priviezli druhu chladnicku :dizzy_face:
13. dec 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ajka82 ja budem mat buduci tyzden... jezisko privezie umyvacku..... :grinning:
13. dec 2013 o 20:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ajka82
@luciahromadkova a ja som si dnes kupila nove hodiny do kuchyne, lebo stare vypovedali sluzbu...celyyych 4,90 som obetovala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale taaak sa z nich tesim :dizzy_face:
asi si ich zabalim pod stromcek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Baby prosim, potrebujem od vas radu...mam tortu pripravenu na potahovanie, ale potahovat chcem az zajtra (je to moja 5ta torta v zivote a vzdy som to robila vsetko za jeden den, ale okolnosti ma nutia teraz inak). Mozem ju takto nechat do zajtra v chladnicke, alebo ju mam niecim prikryt???? DAKUJEM za vase rady :dizzy_face:
13. dec 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boise Môžeš ju tak nechať , nič sa nestane
13. dec 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova ďakujem dobrá víla :dizzy_face: :wink:
13. dec 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise Nemáš za čo :wink:
13. dec 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka V Tescu za 1,49 modré
13. dec 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, tak pridávam svoju druhotinu :slight_smile: Ďakujem za všetky rady, ktorí mi dávate.
Mám otázočku. Keď mám nafarbenú poťahovku, tie zbytky, to ako dlho mi vydrží, aby to bolo jedlé?
Mám to držať v chladničke?
13. dec 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@govinda nemusíš v lednici. V sáčku v kýblíku nebo v krabičce co máš ostatní hmotu. Nevím čím jsi potahovala, kratší trvanlivost má jenom mléčný marcipán.
13. dec 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina poťahovala som s Dama top. Akú trvanlivosť môže mať nafarbená poťahovka? Mala som ju nafarbenú týždeň v chladničke a ešte mi ostalo, tak či to ešte týždeň vydrží, aby to bolo jedlé, alebo to radšej už povyhadzovať?
13. dec 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda vydrží neboj :wink: Já mám někdy možná i měsíc a nezkazí se.
13. dec 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok