• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@govinda vydrzi, ale vybrat z chladnicky.-) zabalit do igelitu a do uzavretej nadoby......v chladnicke Ti moze splesniviet
13. dec 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss tot moj nazor : ak sa ti podari urobit ryhy do kvietkov aj listkov a trosku dotienovat nejakymi praskovymi farbami, moze to byt pekne... len... si nie som celkom ista kombinaciou farieb, ktore si zvolila, ale to je cisto subjektivne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a ak mas extruder, na tie stonky by som ho vyuzila - pripadne aspon striekacku, aby to bolo rovnomerne...
13. dec 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas heh, tak ten stres nezavidim...slusne si sa s tym popasovala :dizzy_face: :dizzy_face: aku to mas pouzitu farbu? paci sa mi...

@ivkaivka sikovnyyyyyy manzel :wink:
13. dec 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 ďakujem :dizzy_face:
13. dec 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ahoj, prosim Ta, minule si spominala nealko vajecny liker, co si robila tusim vlani pre synatora, mohla by som dostat recept? Dakujeeem
13. dec 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženičky nádherne tortičky
13. dec 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se taky pochlubím. Je to úplně první pokus o dort (jakýkoliv) a dělali jsme ho teda společně s manželem :slight_smile:
13. dec 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ahojte kočky,
som akurát dorobila,tá ružová je na želanie,mal byť v posteli macko,zajko a ježko,čo už.........povodný obrázok z netu bol krajší,lebo bol iných farieb ako si vybrali.
a kniha je podľa jakelinky,ďakujem za dovolenie ju urobiť..ale som ju odflákla,nemala som čas...
13. dec 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
Fú práve som dokončila notebook ktorý pôjde na zajtrajšiu tortu.A mám už na dnes toho akurát dosť. Ešte Vám hodím fotoše tortičiek.Autobus ešte z minulého týždňa a dve na dnes. A trošku Vás idem pozrieť :slight_smile: .
14. dec 2013 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
tak truhlica je na svete a pridavam posledne co som sem nestihla ani dat :o)
14. dec 2013 o 01:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@zoja1983 ďakujem, ja tiež, len kvôli tomu blbému otváraniu som nevedela. dnes idem ale na to.
14. dec 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence sladké, pridávam moju tortušu, vôbec s ňou nie som spokojná, ale už kašlem na to ....požiadavka bola, aby bol na tortičke motýľ, veľký kvet a lúka. A čítam tu akých pomocníkov - mixérikov si kupujete, tak sa za moju Veronku pochválim ja :grinning: :grinning: :grinning: už aj ona má svoj mixér, vymixovala mi v ňom šľahačku do kávy :grinning: :grinning: :grinning: a dokonca jej ladí aj s kuchyňou
14. dec 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
tak tento tyzden mame za sebou, aj ked kamion som robila od 2 do 5:20 :rolling_eyes: a cokoladovu ani nehovorim :confounded: :sweat_smile: buduci zacinam hned pondelkom, som sa nechala ukecat kamoskou pre maleho do skolky :sweat_smile:
14. dec 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lamps ako vždy - úžasnááá tortička a postavička ani nehovorím... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moj domaci malinovy frutafill:slight_smile:
14. dec 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
a este vcerajsie a dnesne tortuse.......popri trojdnovej navsteve sa faaaaaaaaaaaakt bohovsky robia torty......tu s poziarnikom som fotila ked mi uz zvonili pri dverach, takze este horsie ako moja obvykla zla kvalita
14. dec 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
A moje víkendové. Mám dost.
14. dec 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@jakelina a zasa Krteceeeeeeeeek :grinning:
14. dec 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky tak pridavam dalsi moj vytvor do zbierky ..a ako vzdy krasne torticky ste popridavali :wink:
14. dec 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@lamps prve co ma napadlo süss
@jakelina krasne tortule, len ako uz @pristela pisala, ked mas ten napis takto vedla torty, alebo na hladkej ploche, tak sa da vygumovat

tak a moja jedna dnesna, velmi tazko sa mi robila, som myslela, ze ju ani nedokonam, kedze som dostala sms, ze zomrel dedko-piatok 13 :cry: dam vam aj fotku, ktoru mi poslali, ako ma vyzerat, tak som povedala, ze bude trosku ina
14. dec 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tie tvoje postavičky sú perfektné,videla som iba hlavu postavičky a hneď som vedela ,že je to tvoja práca ,krásne ,mne moc figurky a postavičky nejdú,som nejaká kľavá
14. dec 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha no a fotku, inac Andrejka ta tvoja mala kolko? nieco cez 4kg? tato moja je mala tusim 25x25 a ma 6,85 kg
14. dec 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@aduskatt čo to je frutafil? :sweat_smile: Už som to na nejakých cukrárskych stránkach videla v ponuke, ale priznám sa vôbec neviem čo to je a na čo sa to používa? :sweat_smile: V tom tvojom hrnci to vyzerá ako dáky džem :sweat_smile:
14. dec 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka zahustena ovocna stava konzistencie takmer dzemu s kuskami ovocia:slight_smile: fruit ovocie fill plnit, plnka:slight_smile:
14. dec 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásna tortička, ako ty môžeš byť so svojími tortičkami nespokojná nechápem :grinning: Len mne na tom motýlikovi chýbajú krídelká ešte :sweat_smile:
@ajka82 tá čokoládová je úplna bomba :dizzy_face:
@jakelina krásne všetky do jednej :dizzy_face: pani krtečková :grinning: toho v lietadielku určite raz okopírujem, lebo je úžasný :dizzy_face:
@lokalistin krásne obe :slight_smile: Inak čo si dávala ten leták na ten mixér, tam je misa 4,3 litra, nie je to málo? Ja by som chcela aspoň na 10-12 vajec, aby som mohla dvojitú dávku urobiť na 23 cm kruh keby bolo treba, to asi potrebujem väčšiu, že?
14. dec 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt takže sa to používa namiesto džemu alebo aj do plniek?
14. dec 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka miesto dzemu:slight_smile: a ked ostane, tak do palaciniek:slight_smile: alebo so zbytkami korpusu
14. dec 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ahááá, ďakujem, zas som o čosi múdrejšia :slight_smile: :grinning:
14. dec 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin no na tvoj komentárik som musela použiť prekladač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja vôbec neviem po nemecky :grinning: :grinning: :grinning: a myslíš túto poslednú tortu? tá vážila 4,80 kg obe poschodia boli plnené len dvakrát. A v jednej vrstve bol čokoládový maslový krém. Ja keď robím štvorcovú 25 x 25 cm tak váži okolo 4,50 - 5 kg, keď je naplnená na dvakrát.
14. dec 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je moja posladná tento víkend
14. dec 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok