• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@pipka no som aj ja zvedava co ti odpisu :wink: a inak co sa tyka nahlasovania... no comment

@mysiatkoo :grinning:
14. dec 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 sak ako keby nebolo jedno, ci to meno, co na fotku vlozim je šedé, biele alebo ružove :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a ci je to vlozene v picture manageri alebo v picasse...to uz je tu chore fakt :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes:
14. dec 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no o tom stopovani by som ti mohla pisat. mne stopli spravu: ved viete, kde je ten vlci mak :grinning:D.dovod: reklama............
14. dec 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
14. dec 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jj, ale tak nemozu predsa podporovat tazko zarobkovy tortovy biznis :grinning: :grinning: sa len smejem nad tym... idem ja radsej vymyslat co s tou tortou....
14. dec 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pozooor, lebo aj tema bude za chvilku nahlasena, ze sa nebavime o tom, co je nadpis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt LOL, to uz je ine kafe :grinning: :grinning:
14. dec 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 uz sa podla najnovsich upravenych pravidiel pisat aj mimo temy:slight_smile: lebo nikdy nevies, podla nich, ktorym smerom debata plynie a cim zacala zmena temy, takze defACTO NEBUDU, POKIAL NEBUDU VULGARIZMY PRISPEVKY MIMOTEMY MAZAT........
14. dec 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jeeejda, torta... ja mam dnes v noci cas na rozmyslenie, ci urobit len rezy poliate cokoladou a nejkym haky-baky na vrchu na besiedku, alebo sa nakopnem a aj "zimne prekvapko" budu mat :sweat_smile:
14. dec 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no sak tiez sa mi nad tym rozum zastavil.ale dosiahli akurat to, ze mi dotiahli cez 100 lajkov na moju firemnu FB funpage :slight_smile: takze akoze im dakujem:slight_smile:
14. dec 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ooo, lebo doteraz bolo dost takych zmazanych... no ale potesiii :grinning:
14. dec 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 jaj zadanie mam pomerne jasne a to ma stve vzdy najviac, lebo to sa tazko vymysla... cokoladove boky a vrx mila macka....a ziadne mile inspi som doteraz nenasla :angry:
14. dec 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 teraz maju najnovsie inu zabavu.tvarit sa inteligentne opravuju nadpisy v temach:grinning: dost sa na tom zabAvam
14. dec 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. dec 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aduskatt no toto je asi tu skoda preberat... vsetci vieme o com tocime a ze je v tom jedine bohapusta zavist, lebo inak si to logicky vysvetlit nedokazem.... hold ... vitajte na svk!! (xyba mi tu bleah smajlik)
14. dec 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ajka82 to ma byt nemodelovane :frowning2: ale asi nieco na ten styl vyrezem...
14. dec 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hlavne ze ked sem admin vlozi nejaky clanok, tak jedna gramaticka chyba na druhej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
14. dec 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo teda neviem ci chceli normalnu macku alebo rozpravkovu
14. dec 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo presne tak......inak, ja akoze fakt nechapem, ako moze niekomu vadit fotka torty..mne bolo dokonca jednou babou v teme tortickarky vycitane, ze tym, ze dam na moju stranku videopostup a oznamim to na MK, tak bez hanby zarabam na mamickach z konika.....tak to som akoze pozerala s otvorenou hubou............ ale tak ostatne baby sa do nej obuli
14. dec 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
eee... len vyrezany 2D?
14. dec 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jj, to minuly tyzden som pozerala na to akurat......
14. dec 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 no nexcu modelovanu postavicku, ale aby vrx vyzeral ako hlava macky...proste cele zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt sak aj jaaaaaaaaa :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. dec 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo uprimnu sustrast :sweat_smile: :grinning: este si tukni hore na cute cat(ak ti tam ukaze rovnako moznost ako mne ukazuje).... mozno ta nieco nakopne :wink:
14. dec 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka sak ja vieeeeeeem:slight_smile:
14. dec 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no esteze ja nedostavam taketo zakazky :sweat_smile: :sweat_smile:
tesim sa co vykuzlis :sunglasses:
14. dec 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt vsetko je o ludox... a toto je forum pristupne vlastne komukolvek, takze ocakavat, ze sa tu budu vyskytovat iba dostatocne inteligentni jedinci je naivne a tak to beriem... uz rok tu sledujem viacmenej tuto jedinu temu a mne naozaj nebude xybat tortovy album na MK - ja to nemam ako biznis.....
a keby uz na to doslo, tak ty tiez mozes vsetky ponuky pisat do sprav a "otravovat" tak ludi omnoho viac, ako ked hodis na presnu cielovku odkaz, ktory si moze otvorit len ten, kto ma o danu tematiku zaujem.... ale ono skoda slov....
14. dec 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo asi tak nejak:slight_smile:
14. dec 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak dakujem za vcerajsiu radu, moja piata torta v zivote je konecne hotova... A jestli snad nekdo z vas pochyby ma - SPONGEBOB SQUAREPANTS!!! :grinning:
14. dec 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok