• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@ajka82 cute maciek uz mam plnu zlozku, len som este nevymyslela ako to urobit :grinning: .... keby aspon psa xceli, ale mackuuuu .... o 2hej si pre nu pridu, tak ja sa na to asi radsej este vyspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo :D no ale ta sedobiela pasikova je dobraaaa... to by som im tam nacapila :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ked ja by som potrebovala skor vidiet inspi ako to ma na torte byt, - ako ukaze cisto 2D a ako nejaky relief... pisem jak tatar, ale asi xapes :stuck_out_tongue_closed_eyes: a take len hlavove torty co som nasla boli .... no ... nepaci sa mi to proste :confounded: obrazky maciek su, to je v poho, len mi uz nemysli to dalej....
14. dec 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo vieeem, no nic sa mi neukazalo take na porovnanie zatial :-s a s cisto hlavou uz vobec nie
14. dec 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 neostava mi ine nez sa pomodlit na dobru noc, aby sa mi nieco prisnilo a rano to aj vyslo :grinning: a vdaka za pomoc! :wink:
14. dec 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. dec 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ejkula este mozes rozpustit maslo, nechat naspat stuhnut a to sa ti pekne ta bielkovina oddeli a tu das prec :slight_smile: zbytok pouzijes pod potah :slight_smile: a biela coko nie je alergen kedze neobsahuje kakao :wink: jedknd teda, ze by obsahovala mlieko :stuck_out_tongue_closed_eyes: co predpokladam :wink:
14. dec 2013 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas jee ta je pekna... teda pre seba si taku aj viem predstavit, ale toto ma byt pre 5rocnu holcinu :confounded: a dat tam z toho len ten xixt na cely vrx, asi by to stratilo svoje caro.... ale ..... nakoplo ma to na nieco - VDAKA!!! :wink:
14. dec 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
slubila som ze pridam foto ako podakovanie za vase rady...v podstate moja prvotina :slight_smile:
14. dec 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@macickarebeka ahoj....no to som mala nafarbenu hnedu (torta sponge boba- mam ju v albume) , potom som potrebovala nejaku svetlejsiu, tak som do nej zamiesala bielu (to je ta dvojtorta s kvetom) no a potom na to babo som pridala do tej svetlehnedej zas trochu bielej a vznikla tato telova farba :slight_smile:
14. dec 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika84 jako první je super. Příště vychytáš rovnější boky a jsi profík :wink: Fakt šikulka
14. dec 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina v prvom rade ten roztopeny smartflex :D uz viem ze mlieko ee..., dakujem
14. dec 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre moju princeznicku, ktora ma dnes tri rocky :slight_smile:
14. dec 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@ika84 však chybami se člověk učí, příště to bude na jedničku :wink:
14. dec 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana krásný a gratulujeme
14. dec 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt áno, bude to presne v takej farebnej kombinácii ako je foto.
14. dec 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @mysiatkoo ... mne tiež stopli všetky fotky ... dala som si do fotoblogu foto predposlednej torty, do komentu link na FB a tiež na druhý deň stopnuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no čo už musím to nahadzovať tak často ako mažú :grinning: :grinning:
14. dec 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 :grinning: :grinning: :grinning: no hanba nam, takto cielene si nahanat klientelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaj keby radsej ine veci riesili... ale u mna asi este nestihli byt dosledni, lebo ostatne prispevky toho isteho xarakteru este nepomazali (dame stavku dokedy?, mam tajny tip :grinning: :grinning: )
14. dec 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ďakujem za rady. Práve v tom mám problém, že priamo maminky sa nemôžem spýtať, lebo je to vybavované cez jej švagrinu. Našťastie, ešte mám 2 týždne čas, tak dovtedy dám za úlohu presne vyzistiť, čo skutočne môže a čo nie. A teraz, keď mám už priamo tipy od Vás viacerých, môžem konkrétne navrhnúť, čo by im najviac pasovalo
@pipka vďaka, nakoľko ja do billy vôbec nechodím, tak som v podstate ani nevedela, že tam sa dajú zohnať takto bezlaktózové výrobky. Mám poučenie aj do budúcna :sweat_smile: .
Ešte raz Vám všetkým ďakujem, ste moja záchrana :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas :astonished: toto som nikdy neskúšala a pravdupovediac, ani by ma to nenapadlo :confused: a je to úplne skvelý nápad :grinning: . Ja som taká maslová a najradšej robím s obyčajným maslom. Preto mám veľký rešpekt pred ostatnými bezlaktózovými výrobkami, lebo som s nimi nikdy nerobila. Vďaka za každú radu :slight_smile:
14. dec 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejkula len pozor - bezlaktozove nesmu jest ludia, co maju alergiu na kravske mlieko. Su to dve odlisne veci! Pri alergii nesmies nic z kravskeho mlieka, plus mnohe potraviny, ktore robia skrizenu reakciu. Pri intolerancii na laktozu, smies produkty, ktore su z kravskeho mlieka, ale im bola chemickou upravou odobrana laktoza… Su to dve rozne veci, radsej si to poriadne nechaj zistit u mamicky, s alergiou je to riziko!
14. dec 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja :astonished: :astonished: :astonished: vidno, že som sa s takýmto problémom ešte v živote nepasovala. Tak ozaj mám čo zisťovať :fearful: , no som skutočne zvedavá už aj ja, čo z týchto všetkých info vykúzlim ja :grinning: :grinning: :grinning: . Znovu a znovu vďakáááá :slight_smile:
14. dec 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejkula potom nam daj vediet, co si pouzila:slight_smile: tiez som zvedava:slight_smile:
14. dec 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja jasné :wink: :slight_smile:
14. dec 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ja by som si do google zadala "cat lps"... LPS su tie male zvieratka, ktore maju velke hlavy :grinning: a ty prave potrebujes tu hlavu :wink: :grinning: boky by som teda dala cokoladove a farebne vyzdobila labkami roznych velkosti a dve tri rozmotane klbka :sweat_smile: :grinning: to mam v hlave ako predstavu teraz :grinning: snad pomoze :wink:
14. dec 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásne tortičky...........možem sa opýtať,tie lietadielka sú celé z poťahovky?a koľko asi majú ,nevieš?ďakujem....
14. dec 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 aj ja som robila presne tuto istu a stuhy som kupovala normalne v galanterke, tam maju rozne sirky
@njonja krásneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisak77 ta s hudobnymi nastrojmi je prefektna :dizzy_face:
15. dec 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konecne na tento tyzden dobojovane, s minitortickami som tymto na dlho skoncila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tie listy vinica som nakoniec vyrezavala podla papierovej sablony, kurier mi volal az v piatok, ze vraj nestihal, tak som to ani neprebrala...Trojposchodka svadobna mala byt bielo-ruzovo-zlata, trochu kriklave zlte sa mi zdaju listky, ale hadam nevadi....este mam do vianoc par torticiek, ale uz menej, aj doma mi treba daco porobit :slight_smile:
15. dec 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@maya30 maji, prekrasne torty! A s tymi mini si sa musela poriadne namakat!
15. dec 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok