• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Dievčence, prosím Vás, nemáte nejaký overený recept na gaštanovú plnku do torty? Chcela by som upiecť mamine k meninám. Ďakujem. :wink:
20. dec 2013 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 je to fakt super napad!! Musim kuknut, ci to je aj niekde tu, mozno sa mi to tiez raz zide:slight_smile:
@lokalistin - u mna tam tiez mali byt gule, len som nestihala tvarovat, cas bol dost knap. Moje gule dole su normalne z hmoty. Povodne mali byt z puncoviny, ale to by mi zabralo viac casu :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no konecne mame praaazdninyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kurnik sopa od samej radosti neviem co skor robit :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

pridavam moju dnešnu pre kolegynku a pokracujem v predvianocnych pracach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
20. dec 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pipka krásna, čistá
20. dec 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, poradite mi prosim niekto? chystam sa robit 1x Barbie tortu, kruhovy kopus a na to postavit babovku... bude to drzat same, alebo treba dat babovku na nieco...dakujem
20. dec 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujeem :dizzy_face:
20. dec 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina rkásne tortičky, máš krásnu prácu. A tvoj krtko bude aj po 100-té hodný lajkovania :wink:
20. dec 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 moc ti děkuji, udělala jsi mi velkou radost. Byla jsem z těch dortů fakt hodně unavená, dělala jsem ve středu ještě jeden jako dárek do školky a v práci toho mám teď hodně. Konec roku, dph a snažila jsem se, aby to nebylo vidět, že jsem na ty dorty měla fakt málo času a dělala to hlavně v noci. Tak mě to potěšilo, že to někdo ocení. :wink:
20. dec 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky musim sa s vami podelit o to co sa mi vcera v noci stalo :grinning:
mala som zadanie muzske torzo. tak torta omaslovana cakala v chladnicke kym som si zarobila, zafarbila a vyvalkala potahovku. potahovku som si hravo preniesla na tortu a druhou rukou som sa natahovala po zehlicku na marcipan :rolling_eyes: a akoze na co???!! aby som tie kocky na bruchu vyzehlila???!!! :rolling_eyes: :grinning: musela som sa potom smiat :grinning: stale som asi podvedome nevedome rozmyslala nad tou temou, ktora sa tu stale riesila s rovnym povrchom torty :grinning: a mozno uz prepracovanost, kedze som skoncila presne o stvrtej rano :unamused: :sweat_smile: :grinning:
20. dec 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak som to poriešila takto ... pre brata dres miesto lopty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pre dcérku taka jednoducha torta
20. dec 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
20. dec 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, ja som taka stastnaaaaa, konecne sa mi podarila krajkaaaaa, juchuuuu :grinning:
20. dec 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
konečne fajront ,teda este na pondelok dve ... a snad aj nejake vianoce si užijem :slight_smile:
20. dec 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
moja posledná tohtoročná tortuša, požiadavka bola, aby bola v ružovo-bielej kombinácii, s "čipkou" okolo a s veľa kvietkami
20. dec 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@jakelina ja to poznám, moje sú len nočné. Včera som robila jednu zimnú ako poďakovanie jednej pani na úrad práce a robila sa mi veľmi dobre. A veru dnes ma tak nabila energiou. Bola taká šťastná, vrhla sa mi dva krát okolo krku, že ona si myslela, že to môže byť taká torta len v televízii a že toto odmietnuť nemôže. Mala som krásny predsviatkový zážitok :slight_smile:
20. dec 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lamps jeeej, tá je krásna
20. dec 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Vladka dakujem, ja by som ju inak urobila, ale mala som takmer všetko určené :frowning2: - biela "čipka", ružový poťah, bielo-ružové kvety a nechať miesto na číslo 16, tak som veľmi vymýšľať nemohla :grinning: :grinning: :grinning: a aj ja som mala dnes krásny zážitok, bola som s mojimi babami zaniesť učiteľkám na výtvarnej anjelíčkov a učiteľky boli z nich také vytešené, že jedna ma vystískala a normálne bola dojatá a tá druhá anjela okometovala slovami, že je taký krásny až sa ho bojí chytiť, aby ho nepokazila :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps z tých anjelov sa iné ako byť nadšený ani nedá :dizzy_face:
20. dec 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
svadobna 20kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: poriadne ma potrapila, spodna 36cm cokoladove cesto cokoladovo-orieskovy krem, stredna 28cm kokosovo-figove cesto cokoladovy krem nad parou, vchna 20cm vanilkove cesto cokoladovy krem. Som rada ,ze ju mam z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a este moja prva pivonka na drotikoch :slight_smile:
21. dec 2013 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj zabudla som pridat fotecky :grinning:
21. dec 2013 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Baby pridavam jednu ...som z nej na nervy lebo mi leti na jednu stranu + opat moja standardna celulitida. Asi zacnem potahovat centimetrovym smartom aby som zakryla ...neviem som smatlava ...
A je v nej pribinak, tak dufam ze mi nebude topit potah:(
21. dec 2013 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Ahojte dakujem za vsetky paci sa mi a pridavam moju asi poslednu tento rok, jedna este chcela na pondelok, ale chcela pisnut na FB a zatim nic, tak asi nic :wink: a dneska posledny den v jednej robote a este v nedelu mekac a konecne dovca, ale zostavam tu koli sestre musi makat, tak aby nebola samucka a na slovac ideme 28.12. a budu druhe vianoce-tesiiiiim moc. Dobru noc
21. dec 2013 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
baby, ja vam zavidim,ze niektore pisete,ze posledna torta tohto roku. ja mam este 4 a z toho jednu robim 25.ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: uprosili ma :sweat_smile: a ja trubka neviem povedat nie :confounded: ale baby... trojposchodka a cela cierna!!! no som zvedava,co to bude,az to bude :grinning: pridam moje dnesne
21. dec 2013 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ach, dievčence moje :slight_smile: moja prepracovanosť sa prejavila - tortu som urobila o dva dni dopredu, volám pani, že kedy si prídu po tortu a ona mi hovorí, že ale ja som ju chcela na pondelok :grinning: :grinning: :grinning: trapas ....nahánala som ako strelená a nemusela som sa .... no čo, môžem byť rada, že si ju vezmú a nemusím robiť druhú. Pekný a hlavne pokojný den želám
21. dec 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No padam na nos...tie moje prisavky zo mna vycucali vsetku energiu :rolling_eyes: ta krstinova som myslela ze jak rychlo to pojde, ze vsak len napis chcu podla obrazka, no ale statocne dlho som sa s tym hrala, kedze to je v zlatej farbe
21. dec 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Tak ja tiež pridávam moju poslednú tohtoročnú.... ďakujem za všetky páčitká, ktorými ste ma potešili a prajem krásny a pokojný víkendík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Harry Potter... nakoniec som si potah netrufla kakaovat - obava, ze to ostane spinave a budem musiet potahovat nanovo vyhrala nad odvahou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (70)
@mysiatkoo geniální
21. dec 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo no tak jakelina mi ten výraz zobrala priamo z klávesnice.... naozaj geniálna tortička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte holky, Pridavam moje tortusky, ta kittyna je z min.tyzdna podla stareho znameho obrazku z netu :wink: a aj a.birds su na zelanie :wink: tak isto nas neobišlo "americké" tržnicovanie na škole takze som večer s pubosom rychlo piekla a zdobila medovniky aby trdláci mali rano do skoly :rolling_eyes: aaale pubos robil vsetko sám :grinning: aj suroviny vazil, miesil, vykrajoval , potahovku valkal a vykrajoval a aj strihal celofan na sáčky :grinning: :grinning: hviezdy robil sam asi 20kuskov a kedže o 21hodke vecer si rozmyslel aj malý že aj on nutne potrebuje na trhy :angry: tak som mu urobila 6snehuliakov - tie sa na trhy ani nedostali kedze sa predali hned doobeda :wink:
21. dec 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok