Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pristela
21. dec 2013
@mysiatkoo jeeeeeemine ta je uuuuzasnaaaaaaaaaaa, asi naj zo vsetkych tvojich tortusiek x-) x-) x-) x-) x-)
lamps
21. dec 2013
@mysiatkoo bombastickááááááááááááááá x-) x-) x-) x-) x-)
lokalistin
21. dec 2013
@mysiatkoo wow super
mimcak
21. dec 2013
@mysiatkoo ostala som s otvorenou pusou geniálna torta. x-)
akzuzs
21. dec 2013
@katie.2906 ahoj ja robím klasiku máslo si vyšľahám s cukrom, a tiež si vyšľahám gaštanové pyré (rozmrazené) s trochou rumu a pr. cukrom a potom spojím dokopy. Je to overená mňamka
akzuzs
21. dec 2013
@pristela och tie detajly . precízna prácička ako vždy jednička 🙂
mysiatkoo
21. dec 2013
@jakelina @evicaka @mimcak @lokalistin @lamps @pristela dakujeeeeem babulky x-) tesim sa z nej, lebo sla do jednej rodiny so srdieckom na spravnom mieste, tak snad prezije aj cestu tak ako ma..
mamcas
21. dec 2013
@mysiatkoo tie postavicky su neskutocneeee 😃

Boze baby vy viete tak krasne tie postavicky urobit, uplne ze by som si icn na vystavke nechala 🙂
mamcas
21. dec 2013
A moja rybárska podľa presných požiadaviek. Niečo som ešte doplnila a tak ako som sa jej bála sa mi celkom páči 🙂 hlavne tá myšlienka - pripomenúť kamarátovi jeden so spoločne strávených dní 🙂
vlada111
21. dec 2013
@mysiatkoo ach jaj, to je geniálne
svetlo55
21. dec 2013
Ahojte žienky, prvýkrát som robila macka pú :-| zákazníčka sa vyjadrila, že torta bola dobrá, chutila, ale macko mi nevyšiel - nepodaril :-p No mám dosť!!! Chcela dve torty dvojkilové za 30,-€ - jedna barbie a druhá auto mekvin... povedala som jej, že to sa nedá. Pýtala sa ma na trojposchodovú, že koľko vyjde, lebo ona 50,-€ nedá za dve torty! Tak sme sa dohodli na tejto a okomentovala ju bravúrne. More, na budúce môže rátať také veľké... ]-(
sarah00
21. dec 2013
@mysiatkoo úúúúúúúúúúúžasneeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂
halienka
21. dec 2013
@svetlo55 zober to pozitívne, takúto zákazníčku si nepotrebuješ udržať :-p si vezmi, že by si jej zakaždým musela robiť torty spola zadarmo a ešte by frflala. Nech ide inam :-p
luciahromadkova
21. dec 2013
@mysiatkoo eva prenadherna torta, este aj tie vyrazy, hned na prvy kuk harry potter a spol. x-) x-) x-) a este pridam, perfektna farebnost
luciahromadkova
21. dec 2013
@pristela ako vzdy radost pozerat na tie tvoje tortuchy a dobrotky....prekrasne...a ta motorka ma teda dostala, niezeby sa mi tieto torty pacili... ale vypracovat to, az na take detaily a este aj stoji....tak to teda klobuk dole...
pipka
21. dec 2013
@mysiatkoo ta Hermiona je najdokonalejsia zo vsetkych hermion, co som kedy videla 😎 😎 😎
ale celkovo ta torta je bombovaaaaa, kalap dole mlada pani x-) x-) x-) 😃
beaca
21. dec 2013
žienky pekárky, prosím Vás o radu 🙂 prvý krát pečiem koláčiky pre cudzích, len neviem, čo za to pýtať 😞 koľko by ste pýtali za cca 50 ks mix ( 30 ks budú : salk. oriešky, škoricové klbká, linecké, vanilkové rožky, kokosové ježe, linecké kolieska, kokosové cigaretky, zvyšok : punčové rezy, medové rezy, gaštanové ) ozaj nemám odhad 😞 prosím o radu
aduskatt
21. dec 2013
@beaca spocitaj suroviny a prirataj si pracu a energie a mas to:-)
pipka
21. dec 2013
baby...šulam uz asi 140-tu gulku kokosovu...pomooooooc :-o :-o 😃
kto mi pride pomoct, sak sa zblaaaznim :-N 8-( 😃 😃 😃 :-p
anibas
21. dec 2013
Pekný víkend žienky @pristela @jakelina @lamp @mysiatkoo @lokalistin - dokonalá práca 😉 😉 😉 😉
anibas
21. dec 2013
@pipka technická otázka : všetko zjete ???? :-N :-N
anibas
21. dec 2013
Pridávam moju mega tortu: 78 vajíčok, 2kg múky, 2 kg cukru, 4L šľahačky, 4L jogurtu, 2kg mrazeného ovocia, 1,5kg zaváraného ovocia, niečo cez 4kg poťahovky, cca 20 hod. práce - sfotiť v celku som už nezvládla :-p
Torty mali byť diagonálne vedľa seba a budova medzi
pipka
21. dec 2013
@anibas technicka odpoved : polovica pre nas, stvrtina pre mamu a stvrtina pre znamu :-p 😉
ale uz som koonecne skoncila :-p :-p 😉
lokalistin
21. dec 2013
@anibas dakujem
dm1
21. dec 2013
@mysiatkoo ta je uzasna
mysiatkoo
21. dec 2013
jaaaj baby vy ste sladke... dnes sa mi bude sladko spat x-) pridavam este jednu - to bolo spolu s Harrym ako prekvapko pre objednavatelov... su to totiz vydrazitelia torty z leta z aukcie pre xoreho xalana a kedze oslavenkyna trvala na rovnakej prixuti (hoc by mamina rada oxutnala inu), tak maju aj vianocny bonus s inou plnkou 😉 a tymto aj krasne dakujem @lamps za macovsku inspiraciu x-)
lokalistin
21. dec 2013
@pristela Zanet cukrose som nenasla nikde,len drahe :-p
@dada2007 broskynove ole nakupene, ozvem sa,ked budem na Sk
mrka2
21. dec 2013
@mysiatkoo wooow!!! úžasnééé!
viera6
21. dec 2013
Ahojte,krásne torty ste porobili 🙂

Pridám aj ja niečo z medovníčkov a dnesne ferarri a este ma cakaju torty na 30,31 a potom hned v novom roku,,,ja som taka hlupa zas som sa nehala ukecat...
viera6
21. dec 2013
@mysiatkoo krasna 😉