• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@mysiatkoo jeeeeeemine ta je uuuuzasnaaaaaaaaaaa, asi naj zo vsetkych tvojich tortusiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo bombastickááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. dec 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ostala som s otvorenou pusou geniálna torta. :dizzy_face:
21. dec 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katie.2906 ahoj ja robím klasiku máslo si vyšľahám s cukrom, a tiež si vyšľahám gaštanové pyré (rozmrazené) s trochou rumu a pr. cukrom a potom spojím dokopy. Je to overená mňamka
21. dec 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela och tie detajly . precízna prácička ako vždy jednička :slight_smile:
21. dec 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @evicaka @mimcak @lokalistin @lamps @pristela dakujeeeeem babulky :dizzy_face: tesim sa z nej, lebo sla do jednej rodiny so srdieckom na spravnom mieste, tak snad prezije aj cestu tak ako ma..
21. dec 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mysiatkoo tie postavicky su neskutocneeee :grinning:

Boze baby vy viete tak krasne tie postavicky urobit, uplne ze by som si icn na vystavke nechala :slight_smile:
21. dec 2013 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A moja rybárska podľa presných požiadaviek. Niečo som ešte doplnila a tak ako som sa jej bála sa mi celkom páči :slight_smile: hlavne tá myšlienka - pripomenúť kamarátovi jeden so spoločne strávených dní :slight_smile:
21. dec 2013 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@mysiatkoo ach jaj, to je geniálne
21. dec 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte žienky, prvýkrát som robila macka pú :unamused: zákazníčka sa vyjadrila, že torta bola dobrá, chutila, ale macko mi nevyšiel - nepodaril :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mám dosť!!! Chcela dve torty dvojkilové za 30,-€ - jedna barbie a druhá auto mekvin... povedala som jej, že to sa nedá. Pýtala sa ma na trojposchodovú, že koľko vyjde, lebo ona 50,-€ nedá za dve torty! Tak sme sa dohodli na tejto a okomentovala ju bravúrne. More, na budúce môže rátať také veľké... :angry:
21. dec 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@mysiatkoo úúúúúúúúúúúžasneeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlo55 zober to pozitívne, takúto zákazníčku si nepotrebuješ udržať :stuck_out_tongue_closed_eyes: si vezmi, že by si jej zakaždým musela robiť torty spola zadarmo a ešte by frflala. Nech ide inam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo eva prenadherna torta, este aj tie vyrazy, hned na prvy kuk harry potter a spol. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a este pridam, perfektna farebnost
21. dec 2013 o 16:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ako vzdy radost pozerat na tie tvoje tortuchy a dobrotky....prekrasne...a ta motorka ma teda dostala, niezeby sa mi tieto torty pacili... ale vypracovat to, az na take detaily a este aj stoji....tak to teda klobuk dole...
21. dec 2013 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ta Hermiona je najdokonalejsia zo vsetkych hermion, co som kedy videla :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ale celkovo ta torta je bombovaaaaa, kalap dole mlada pani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
21. dec 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky pekárky, prosím Vás o radu :slight_smile: prvý krát pečiem koláčiky pre cudzích, len neviem, čo za to pýtať :frowning2: koľko by ste pýtali za cca 50 ks mix ( 30 ks budú : salk. oriešky, škoricové klbká, linecké, vanilkové rožky, kokosové ježe, linecké kolieska, kokosové cigaretky, zvyšok : punčové rezy, medové rezy, gaštanové ) ozaj nemám odhad :frowning2: prosím o radu
21. dec 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beaca spocitaj suroviny a prirataj si pracu a energie a mas to:slight_smile:
21. dec 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby...šulam uz asi 140-tu gulku kokosovu...pomooooooc :astonished: :astonished: :grinning:
kto mi pride pomoct, sak sa zblaaaznim :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný víkend žienky @pristela @jakelina @lamp @mysiatkoo @lokalistin - dokonalá práca :wink: :wink: :wink: :wink:
21. dec 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka technická otázka : všetko zjete ???? :sweat_smile: :sweat_smile:
21. dec 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam moju mega tortu: 78 vajíčok, 2kg múky, 2 kg cukru, 4L šľahačky, 4L jogurtu, 2kg mrazeného ovocia, 1,5kg zaváraného ovocia, niečo cez 4kg poťahovky, cca 20 hod. práce - sfotiť v celku som už nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Torty mali byť diagonálne vedľa seba a budova medzi
21. dec 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@anibas technicka odpoved : polovica pre nas, stvrtina pre mamu a stvrtina pre znamu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ale uz som koonecne skoncila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. dec 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ta je uzasna
21. dec 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj baby vy ste sladke... dnes sa mi bude sladko spat :dizzy_face: pridavam este jednu - to bolo spolu s Harrym ako prekvapko pre objednavatelov... su to totiz vydrazitelia torty z leta z aukcie pre xoreho xalana a kedze oslavenkyna trvala na rovnakej prixuti (hoc by mamina rada oxutnala inu), tak maju aj vianocny bonus s inou plnkou :wink: a tymto aj krasne dakujem @lamps za macovsku inspiraciu :dizzy_face:
21. dec 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@pristela Zanet cukrose som nenasla nikde,len drahe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dada2007 broskynove ole nakupene, ozvem sa,ked budem na Sk
21. dec 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo wooow!!! úžasnééé!
21. dec 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,krásne torty ste porobili :slight_smile:

Pridám aj ja niečo z medovníčkov a dnesne ferarri a este ma cakaju torty na 30,31 a potom hned v novom roku,,,ja som taka hlupa zas som sa nehala ukecat...
21. dec 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
21. dec 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok