Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
22. dec 2013

@maya30 a ty nieco hovor ked pozeram na tvoje posledne ... jezisek je skvely 😀

pipka
22. dec 2013

@pristela no ved u tebaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

lucula73
22. dec 2013

@muffinka8
@halienka
@lamps vy ste zlaté dievčatá,veľmi veľmi krásne vám ďakujeeeeeeeeeeem........
už som si aj vybrala................ďakujem za tie sovičky,uložila som si všetky,pre istotu 😀

pristela
22. dec 2013

@pipka si normalna? vsak to by som musela upratat !!!!

pipka
22. dec 2013

@pristela co siiiii, sak ja nie som z grofskeho rodu...sak ja tvoja zena 😝 😀 😉 klido pido aj v pyzame mi otvoris 😉 😅 😀

maya30
23. dec 2013

kocky tak konecne posledna pred sviatkami, dalsie az cez vikend, toto je taka vianocna klasika 😉

adrika202
23. dec 2013

tak konečne fajront,a možem nachystat vianoce pre nas 🙂 panda ma cca 8 kil je vysoka 31 cm a cela jedla 🙂

jakelina
23. dec 2013

@maya30 vyřezávám takovým malým růžovým nožíkem. Z takové té sady minikostic. A ty obrysy klasicky extrudérem. Děkuji za chválu. 😉

zuul
23. dec 2013

moje popsy zasa, a vianocna!
ja mam do konca roka uz len 3 torty, a 3 som odmietla 😝

DIEVCATA PRAJEM VAM KRASNE SVIATKY, PLNE POHODY A POROZUMENIA!

nika266
23. dec 2013

Moja dnešná tortička,toho roku ešte ma čakaju dva

vlada111
23. dec 2013

@maya30 no nádhera, ako vždy všetky do detailov super

jakelina
23. dec 2013

@zuul stromeček je úžasný

pipka
23. dec 2013

@zuul kraasny stromcek 😉

jakelina
23. dec 2013

Holky přeji všem krásné svátky, mějte VÁNOCE v srdci i duši po celý rok, nejenom v prosinci.
Těším se na všechny v dalším roce.

zuzka7512
23. dec 2013

@lamps A 🙂 nderejka,tie tvoje postavičky nemajú chybu...sú prenádherné...

zuzka7512
23. dec 2013

Dievčatá,prajem Vám šťastné a veselé sviatky...

daja55
23. dec 2013

Moje 4 tortičky od piatku dodnes, pre veľký úspech 2x som musela robiť pandu, ešte ma čakajú 2 na objednávku a jedna na narodky pre kámošku 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Všetkým vám prajem KRAAASNE a POKOJNEEE SVIATKY 🙂 🙂 🙂

nika266
23. dec 2013

Najkrajšie darčeky, tie niesu v krabičkách,su ukryté tam nikde v hlbke v nás,skusme si ich na vianoce priať,možno ich prinesie ten kto nás má rád,
Všetkým sladkým žienkam prajem požehnané vianoce

dagmarmustafa
23. dec 2013

Krasne sviatky Vam prajem. Jedna meninovo-vianočná 🙂

1177
23. dec 2013

@daja55 ta lod je nenormalna krasna..

daja55
23. dec 2013

@1177 Ďakujeeeem 🙂

ajka82
23. dec 2013

juuuj baby...som KO, dnes odovzdane 2 tortusky-coko som robila komplet dnes druhu len dorabala dnes 😅 ...vsetko okrem ryby na zajtra navarene, nachystane...ale zajtra vylozim nohy, nalejem baileys a cakam na jeziska 😀 a potom este 26teho nesiem do dubnice jednu tortu, podla jednej co uz som robila... a to bude tento rok posledna 😵

krasne a pohodove vianocne sviatky vam zelam vsetkym a oddychnite si 😉

evala777
23. dec 2013

ahojte, pridávam svoje posledné tohtoročné a idem vyložiť nohy na stôl a čakať Ježiška 😀 😀 😀

evala777
23. dec 2013

ešte niečo som našla....možno to sem nepatrí, ale....
Vianočná verzia 1.listu Korinťanom🙂
Keby som svoj dom dokonale vyzdobil jedľovými vetvičkami, blikajúcimi svetielkami a vyhrávajúcimi zvončekmi, ale nemal by som lásku k svojej rodine, nebol by som ničím iba dekorátorom.
Keby som sa namáhal v kuchyni a piekol kilá vianočných keksov, labužníckych maškŕt a keby som k jedlu prestrel nádherný stôl, ale nemal by som lásku k svojej rodine, nebol by som ničím iba kuchárom.
Keby som pomáhal v charitnej jedálni, v domove dôchodcov spieval koledy a všetok svoj majetok minul na blahobyt, ale nemal by som piesne pre svoju rodinu, nič by mi to neosožilo.
Keby som ozdobil vianočný stromček žiariacimi anjelmi a háčkovanými hviezdami, zúčastnil sa tisícich osláv a v zbore spieval kantáty, ale nemal by som v srdci Ježiša Krista, tak som nepochopil, o čo vlastne ide.
Láska prerušuje pečenie kvôli objatiu dieťaťa.
Láska necháva bokom ozdoby kvôli pobozkaniu manželského partnera.
Láska je priateľská napriek náhleniu a stresu.
Láska nezávidí iným ich domácnosť s vyberaným vianočným porcelánom a priliehavými obrusmi.
Láska neokrikuje deti, aby uhli z cesty, ale je vďačná, že sú a že môžu stáť v ceste.Láska nedáva iba tým, ktorí môžu niečo vrátiť, ale s radosťou obdarúva práve tých, ktorí darčekom odpovedať nemôžu.
Láska všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží.
Láska nikdy nezanikne.
Videohry sa rozbijú, perlové retiazky sa roztrhnú, tenisové rakety zhrdzavejú, ale dar lásky zostáva...

prajem krásne Vianoce... 🙂

mysiatkoo
23. dec 2013

stastne a vesele sladkozienky!!!

bubobubina
23. dec 2013

@ajka82 krasne princeznicky mas 🙂

ajka82
23. dec 2013

@bubobubina dakujem 🙂

simasa
23. dec 2013

Babuľky, všetkým Vám prajem požehnané vianočné sviatky plné pokoja, pohody, lásky a radosti a hlavne už oddychujte 🙂

lokalistin
23. dec 2013

Baby pozehnane vianoce plne lasky a pokoja zelam...

viera6
23. dec 2013