• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@maya30 a ty nieco hovor ked pozeram na tvoje posledne ... jezisek je skvely :grinning:
22. dec 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ved u tebaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2013 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8
@halienka
@lamps vy ste zlaté dievčatá,veľmi veľmi krásne vám ďakujeeeeeeeeeeem........
už som si aj vybrala................ďakujem za tie sovičky,uložila som si všetky,pre istotu :grinning:
23. dec 2013 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka si normalna? vsak to by som musela upratat !!!!
23. dec 2013 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela co siiiii, sak ja nie som z grofskeho rodu...sak ja tvoja zena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: klido pido aj v pyzame mi otvoris :wink: :sweat_smile: :grinning:
23. dec 2013 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky tak konecne posledna pred sviatkami, dalsie az cez vikend, toto je taka vianocna klasika :wink:
23. dec 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
tak konečne fajront,a možem nachystat vianoce pre nas :slight_smile: panda ma cca 8 kil je vysoka 31 cm a cela jedla :slight_smile:
23. dec 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@maya30 vyřezávám takovým malým růžovým nožíkem. Z takové té sady minikostic. A ty obrysy klasicky extrudérem. Děkuji za chválu. :wink:
23. dec 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje popsy zasa, a vianocna!
ja mam do konca roka uz len 3 torty, a 3 som odmietla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DIEVCATA PRAJEM VAM KRASNE SVIATKY, PLNE POHODY A POROZUMENIA!
23. dec 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Moja dnešná tortička,toho roku ešte ma čakaju dva
23. dec 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@maya30 no nádhera, ako vždy všetky do detailov super
23. dec 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul stromeček je úžasný
23. dec 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul kraasny stromcek :wink:
23. dec 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky přeji všem krásné svátky, mějte VÁNOCE v srdci i duši po celý rok, nejenom v prosinci.
Těším se na všechny v dalším roce.
23. dec 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lamps A :slight_smile: nderejka,tie tvoje postavičky nemajú chybu...sú prenádherné...
23. dec 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá,prajem Vám šťastné a veselé sviatky...
23. dec 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Moje 4 tortičky od piatku dodnes, pre veľký úspech 2x som musela robiť pandu, ešte ma čakajú 2 na objednávku a jedna na narodky pre kámošku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všetkým vám prajem KRAAASNE a POKOJNEEE SVIATKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Najkrajšie darčeky, tie niesu v krabičkách,su ukryté tam nikde v hlbke v nás,skusme si ich na vianoce priať,možno ich prinesie ten kto nás má rád,
Všetkým sladkým žienkam prajem požehnané vianoce
23. dec 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Krasne sviatky Vam prajem. Jedna meninovo-vianočná :slight_smile:
23. dec 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@daja55 ta lod je nenormalna krasna..
23. dec 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1177 Ďakujeeeem :slight_smile:
23. dec 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj baby...som KO, dnes odovzdane 2 tortusky-coko som robila komplet dnes druhu len dorabala dnes :sweat_smile: ...vsetko okrem ryby na zajtra navarene, nachystane...ale zajtra vylozim nohy, nalejem baileys a cakam na jeziska :grinning: a potom este 26teho nesiem do dubnice jednu tortu, podla jednej co uz som robila... a to bude tento rok posledna :dizzy_face:

krasne a pohodove vianocne sviatky vam zelam vsetkym a oddychnite si :wink:
23. dec 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
ahojte, pridávam svoje posledné tohtoročné a idem vyložiť nohy na stôl a čakať Ježiška :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2013 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
ešte niečo som našla....možno to sem nepatrí, ale....
Vianočná verzia 1.listu Korinťanom:slight_smile:
Keby som svoj dom dokonale vyzdobil jedľovými vetvičkami, blikajúcimi svetielkami a vyhrávajúcimi zvončekmi, ale nemal by som lásku k svojej rodine, nebol by som ničím iba dekorátorom.
Keby som sa namáhal v kuchyni a piekol kilá vianočných keksov, labužníckych maškŕt a keby som k jedlu prestrel nádherný stôl, ale nemal by som lásku k svojej rodine, nebol by som ničím iba kuchárom.
Keby som pomáhal v charitnej jedálni, v domove dôchodcov spieval koledy a všetok svoj majetok minul na blahobyt, ale nemal by som piesne pre svoju rodinu, nič by mi to neosožilo.
Keby som ozdobil vianočný stromček žiariacimi anjelmi a háčkovanými hviezdami, zúčastnil sa tisícich osláv a v zbore spieval kantáty, ale nemal by som v srdci Ježiša Krista, tak som nepochopil, o čo vlastne ide.
Láska prerušuje pečenie kvôli objatiu dieťaťa.
Láska necháva bokom ozdoby kvôli pobozkaniu manželského partnera.
Láska je priateľská napriek náhleniu a stresu.
Láska nezávidí iným ich domácnosť s vyberaným vianočným porcelánom a priliehavými obrusmi.
Láska neokrikuje deti, aby uhli z cesty, ale je vďačná, že sú a že môžu stáť v ceste.Láska nedáva iba tým, ktorí môžu niečo vrátiť, ale s radosťou obdarúva práve tých, ktorí darčekom odpovedať nemôžu.
Láska všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží.
Láska nikdy nezanikne.
Videohry sa rozbijú, perlové retiazky sa roztrhnú, tenisové rakety zhrdzavejú, ale dar lásky zostáva...

prajem krásne Vianoce... :slight_smile:
23. dec 2013 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
stastne a vesele sladkozienky!!!
23. dec 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@ajka82 krasne princeznicky mas :slight_smile:
23. dec 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. dec 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, všetkým Vám prajem požehnané vianočné sviatky plné pokoja, pohody, lásky a radosti a hlavne už oddychujte :slight_smile:
23. dec 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Baby pozehnane vianoce plne lasky a pokoja zelam...
23. dec 2013 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
24. dec 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok