• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
sice neskor, ale vsetkym sladulienkam a tortickarkam
Pokojne sviatky a v Novom roku vela tvorivých sladkých napadov, milých a spokojných klientov, zdravie, lasku
pridavam vianocne prianie ako inak vianocných smetiarov a tiez smetiarske medovniky, mali mat este cestu, stromy a domy... ale Samko ich pojedol :grinning: :grinning: :grinning:
25. dec 2013 o 20:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
a zopar vianocných...torticka to tentoraz nie je... mozno medzi sviatkami, skratka korpus skoncil pre unavu v mraziaku...
svietnicky pre kolegynky v praci, do ktorej po prazdninach nastupujem
vianocne kolaciky....
zopar medovnikových darcekov
25. dec 2013 o 20:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ahojte bambulky, krasne sviatky vam vsetkym, trosku neskoro,ale predsa. Pridam moju dnesnu, kvet na drotikoch som robila prvykrat v zivote,tak berte na mna ohlad,este aj hrube drotiky som kupila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevedela som,ake kupit :confused:
25. dec 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Holky, omlouvám se, že jsem nepopřála krásné svátky, nešel net, tak to dneska napravím:

Krásné prožití svátků vánočních a v novém roce "2014" jen to nejlepší, hlavně zdravíčka přeje Lída s rodinou :slight_smile:
26. dec 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
A ještě můj poslední letošní dort...
26. dec 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Kočky, prosim radu. ČOKOLÁDOVY pribinak + chcú do ttoho banány. Ešte som takú kombináciu nedavala. Bude to ok?
26. dec 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. dec 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 je krásný :wink:
26. dec 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina veľmi pekne ďakujem :slight_smile:
26. dec 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 ahoj, su namacane v Candy Melts
26. dec 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina musím sa pridáť k tým čo tak vychvalovali tu tvoju roládu.Konečne bola príležitosť vyskúšať ju. Robila som banánovú a to cesto je neskutočné , naozaj super. Aj chuťovo zožala chváli. :slight_smile: :dizzy_face: .Ďakujem :wink:
26. dec 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ešte moje predvianočné. Som bola celkom ko. Ešte,že prišli sviatky,lebo som si mohla konečne oddýchnuť. Už iba dve na 30 ,nerobila by som keby neboli obe pre sesternicu,tak čo už a ďalšie dve som odmietla veď aj ja chcem sviatkovať :angry:
26. dec 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@mimcak jsem ráda, že se povedla a chutnala. Já miluju takové rychlé recepty. Ani se nemusí nic vážit :grinning: :grinning:
26. dec 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam Vam sem moje dve este predvianocne :slight_smile: ta druha, s tymi sobmi nemala hadam ani kilo :grinning: bola uplne pidi midi mini, pretoze z tej prvej mi ostalo trocha kremu a bolo mi ho luto vyhodit, kedze sme na sviatky cestovali :slight_smile: torta so sobmi a Santom bola podla foto, ktoru mi nedavno posielala priatelova sestra ako inspi do buducna (z toho dovodu som tu mini tortu podarovala prave jej :grinning: ) a druha torta vznikala z toho co som mala v hlave :grinning: ked mi kocka napisala, ze to necha na mna, tak som nejsla ani googlit a hned som vedela co chcem spravit :slight_smile:
nemam ziadnu formicku na efekt dreva, tak som vsetko robila kosticami na modelovanie a som velmi rada, ze mi to kazdy chvalil :sweat_smile: ze sa to predsa len podobalo na to drevo :grinning:
a vsetko vsetucicko na torte bolo jedle, ziadne sparatka neboli pouzite :slight_smile:
tot moje posledne torty tento rok :slight_smile: buducu mam az na 4. januara
26. dec 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@michaela3011 perfektneeeee
26. dec 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po velmi dlhom case zase mala prilezitost piect. Kedze to robim tak raz za mesiac az dva a medzi posl.a touto sme sa stahovali tak neviem poriadne kde co mam a zabudla som ze som chcela piect.. takze od vcera viem ze narychlo dokazem spravit tortu za nejake 3-4 hodky :slight_smile:

Ten potah je dopredu potlaceny formickou a potom popisany perom...to trvalo asi hodinu...
26. dec 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@jakelina dakujem :slight_smile:
26. dec 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes odovzdaná a ešte jedna do konca roka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dec 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@jakelina áno je super. Ja som sa pozastavila nad tým či tam nieje chyba ,že žiaden prašok do pečiva? ,bala som sa,že bude tenučká,ale bola upne super píšem bola :grinning: :grinning: :grinning: ,lebo už zmizla ako prvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. dec 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádhera a tá modrá farba je superská :slight_smile:
26. dec 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sladulienky,
zelam Vam aj ked trosku :pensive: oneskorene krasne Vianocne sviatky a stastny novy Rok 2014 ....... :slight_smile:
26. dec 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mimcak prášek tam nejde :wink:
26. dec 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, posledna tohtorocna :wink: dnes prevezena do DCA, len este pre nu neprisli, ze nechcu dnes rusit, ked sme prisli aj ked som hovorila, ze uplne v pohode, ze nemusia cakat do zajtra :confused:
26. dec 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
moje dnešné :slight_smile: a tento rok už len jednu silvestrovsku do tomboly :slight_smile:
26. dec 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@lokalistin dakujeeeem :slight_smile:

aj Vam vsetkym dakujem za Vase "pacitka" :dizzy_face:
27. dec 2013 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 tie gulicky na boku torticky skvely napad!!! a urcite aj zabral vela casu, ze? :sweat_smile: :grinning:
27. dec 2013 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 tak trosku sa mi sniva po takychto tortach o gulickach :grinning:
27. dec 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michaela3011 Jéj Miška, ja som tiež túto zo sobmi práve pred pár dňami robila :grinning: Ona kolovala po FB a tak som hneď mala objednávku, že takú chcú :grinning: druhú len takú jednoduchšiu chvalabohu, lebo tí soby boli vcelku prácny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Inak nádherné tortičky babulky ste porobili zas, radosť pozerať a páčitkovať :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dúfam, že prežívate všetky pohodové sviatky :wink:
27. dec 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
A moje úplně poslední letos, první panenka v dortu co jsem dělala.
27. dec 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
dievcata pridavam moje
a uz len posledna na 31veho. :grinning:
27. dec 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok