• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina super sa ti podarila :dizzy_face:
dobre ze po tebe nechceli krtka v dortu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
27. dec 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka moc se mi nechtělo. V kuchyni mám svátečně prostřený stůl a teď jsem to všechno sklízela a zase sypala všude Solamyl a dělala si binec. :astonished: :astonished: Táááák se mi nechtělo.
27. dec 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tento rok som s tortičkami skončila,posledné dokončené
27. dec 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
moje posledne toho roku pre dcerku a syna :slight_smile:
27. dec 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Opäť krtková:slight_smile:
27. dec 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
pridam svojho motyla a este ma 3 cakaju do konca roka :rolling_eyes:
27. dec 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@dagmarmustafa jeej, zlatučká :slight_smile:
27. dec 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa náááádherná rozprávková :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa taaaa je kraaaasna! :slight_smile:
27. dec 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa Krásnéééééééé!!!!! :slight_smile:
27. dec 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uuuplne ta chapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne by sa tiez nechcelo skladat tu paradu a zabordelarit si to kuchynu..som rada, ze do noveho roka mam pokoj :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. dec 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: tak a pridávam ďalšie pokusy :slight_smile: monsterka - strašne zle sa robila :frowning2: no vraj sa páčila :slight_smile: , druhá - čokoládovy pokus :slight_smile: :slight_smile:
27. dec 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeeeeeeeeeeeeda holky, to je krásných výtvorů :dizzy_face: :dizzy_face: jsem tady dlouuuho nebyla, nestíhám, práce, dorty, perníky, děti, práce domů, prostě mazec, ale slibuju, že teď už budu odpočívat a do konce roku už žádný dort :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
27. dec 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@halienka nadherne si ju spravila :dizzy_face: ja som vsetko modelovala za pochodu :sweat_smile: preto vsetko zverstvo na torte malo za povel lezat :grinning: len ma mrzi, ze som nedavala aj ja stuhu :unamused: no torta bola malicka, iba jeden krat plnena... vsak co by som chcela z takej trosky zvysneho kremu :grinning: to mas tak, ked mi je nieco luto vyhodit, tak radsej upeciem k tomu korpus a spravim z toho tortu :grinning: tak nabuduce Vianoce mozno :wink: :grinning:
no musim sa opakovat ale fakt sa mi velmi paaaaci ta tvoja :dizzy_face: sikulka!!! az do toho najmensieho detailiku si to dotiahla :dizzy_face: perfis
27. dec 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka andelka sim ta aku plnku mas v tej objedenej torte so santom , ze je taka žltá ? kujeeem za odpoved
27. dec 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 a mne sa zas páči tá tvoja :grinning: mám pocit, že som urobila toho santu moc veľkého, som musela dať kvôli nemu väčšiu podložku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a tie sane si urobila super, ja som nevedela ako spraviť tie spodné lyže aby to na nich stálo, tak som to nechala len tak a trochu mi to tam chýba, ale tak hlavne že bola zákazníčka spokojná :slight_smile: Aj ja vždy vravím, že na druhý krát to bude lepšie :grinning: ak dovtedy nezabudnem ako som to robila prvýkrát :grinning:
27. dec 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja neviem prečo je taká žltá, je to raffaelo plnka, teda vanil. puding, pol na pol maslo a mascarpone aby bola jemnejšia a kokos. Fotila mi ju zákazníčka, viezla ju 200 km preč, ja som ju trúba zabudla odfotiť, čo s ami stalo prvýkrát, tak som jej potom písala, nech mi ju cvakne. Čakám kedy sa vráti a tiež sa jej chcem spýtať, či jej tak nejako ožltla alebo to bolo nejak svetlom pri fotení, v reále taká žltá isto nebola. Alebo jej to nejak oschlo alebo čo dokým to odfotila, neviem... :sweat_smile:
27. dec 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka aha :grinning: to je mozne ze bud svetlom abo len obschla kedze tam bol puding :wink: a ja ze nejaka nova plnkoška na svete :grinning: :grinning: :grinning: inak tortuska krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka @pristela a viete, ze ja som na nu kukala a len vajecny liker mi po rozume behal :sweat_smile: :grinning: :grinning: ze mnaaam to bude isto daka novinka :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

no normaalne som sklamanaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka to ma mrzí, ja som zas jak blbec kukala, keď mi zákazníčka poslala foto, že čo je taká žltá, úplne mi to bachlo do očí tiež :grinning: Ale ten likér je výborný nápad, musím takú nejakú skúsiť :grinning: inak kvapka gelovky a je to žlté aj bez likéru, keby teda len o farbu šlo :grinning:
27. dec 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka sak toto :grinning: :grinning: :grinning: akoze gelovkou to dokaze kazdy :grinning: :grinning: ale bojova uloha do roku 2014 vymysliet nejaku fajnu vajecnolikerovu plnku :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
ja mam jeden recept na babovku z likeru a je naaaajlepsia na svete :dizzy_face: :dizzy_face: tak musim hokusy pokusy spravit aj do nejakej plnky :sunglasses: :grinning: :wink:
27. dec 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka ale zas na to , ze je to foto od zakaznicky tak je foto super :wink: :wink: :grinning:
27. dec 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ok :grinning: začiatkom roka mám vcelku volno (dúfam, že nezakríknem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) tak môžem experimentovať :wink: len dúfam, že to môj muž prežije, keď bude musieť tie moje pokusy hltať :sweat_smile: :grinning: :grinning:
27. dec 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@halienka neboooj ak je niekde vajčák, tak to NIKDY nemoze byt nejedle :grinning: :grinning: :sunglasses:
27. dec 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ona je fotografka :grinning: ešte sa mi práve ospravedlňovala, že nie je dobrá, ale že nemala tam svoje podmienky, tak len tak narýchlo :grinning: ale aj mne príde úplne super, kdeže by môj chudáčik foťáčik takto odfotil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. dec 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka inak ja som tiež vajčáčka, už ma všetci poznajú, keď prídem na návštevu vyťahujú vajčák :grinning: nepomôžem si, tie ostatné alkoholy mi buď nerobia dobre alebo nechutia. Okrem vajčáku teda ešte lúbim Baileys, ale to má holt málokto doma :grinning: Inak taká baileys plnka...hmmmm :sweat_smile:
27. dec 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka no ja som tu baileys este nedavno mala...aale uz je fuc :grinning: :sweat_smile:

ja to ani tak nepijem samotne, ale teda do kolacikov, na zmrzlinku a tak..to mnaaaaaaaaam, to si daaavam rada :dizzy_face:
27. dec 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka tie sane boli robene podobne ako tvoje, len moje boli polozene na malom kusku potahovky (aby boli vo vzduchu) a prilozila som k tomu tie lyze :grinning: a ozaj... ten odrezany kusok torty som zakrila foliou aby banany nezcernali a krem neobschol :grinning: z folie som si odstrihla taky pasik aby mi pekne sedel na tu cast torticky, snad dobra rada do buducna :slight_smile:
27. dec 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka @pipka :confused: tri dni dozadu sa ma pytali na plnku, ze vajecny liker... asi som zbytocne neodmietla :grinning: tiez nepoznam ziaden recept :sweat_smile: a zaciatkom roka mam dalsiu dovolenku, takze budem asi tiez skusat :grinning:
27. dec 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok