• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@mojmacik fuuuha, trojky... no ja by som sa zblaznila! (keby boli take certy ako ten moj maly samozrejme ) :slight_smile: torta paradna, sikovne deticky,ze tak pekne pomahaju maminke :slight_smile:
31. dec 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kočky,všetkým vám prajem veselého Silvestra a Šťastný Nový rok... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Sladke zienky, zelam vam vela stastia v buducom roku, vela splnenych snov :slight_smile:
31. dec 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
dakujem za pačítka, a prajem šťastný Nový rok....
31. dec 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Děvčata hodně ZDRAVÍ a nejen nám,ale i našim dětem!!!!V dnešní době je to nezbytně nutné a je to jen a jen v našich rukách!!!Potom také hodně lásky.Tu stejně jako zdraví všichni potřebujeme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem mezi váma moc ráda a moc mi pomáháte!!!!Určitě to cítíte stejně jako já.Takže hezkého Silvestra a nashledanou zase v příštím roce 2014!!!!!!!!!!!!Mám vás ráda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Krásneho Silvestra a všeeeecičko naj naj naj do noveho roku aj my želame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nech sa vam splní vsetko po čom tužite a najma nech si v buducom roku kazdy, kto si torticku objedna, ju aj vyzdvihol :sweat_smile: :wink:
aby sme sa tu nemuseli zas rozculovat nad nezodpovednymi zakaznikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :dizzy_face:

tak este raz ŠNR 2014 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. dec 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Dievčence prajem vám veselého Silvestra a v novom roku 2014 všetko len to najlepšie , veľa zdravia, šťastia, lásky , potešenia z detí a manželov , nech sa vám darí a tortičky nech pečiete také krásne ak nie ešte krajšie ako doteraz . :slight_smile:
31. dec 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Dúfam ,že sa všetky dobre bavíte..krásny Silvester a skvelý celý rok 2014 :wink:
31. dec 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
dievcence, zelam vam vsetkym stastny novy rok, vela zdravicka, stasticka, lasky a trpezlivosti pri vypekani! :slight_smile:
1. jan 2014 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Stastny novy rok vam zelam!!! :dizzy_face: Ja som ho oslavila v kuchyni pri torte,takze ako na novy rok,tak po cely rok. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vam prajem vela spokojnych a usmievavych zakaznikov,ktori tortu aj pochvalia, nie len vytiahnu penazenku a zbohom :grinning: (alebo poniektori len podakuju a zbohom ako sa to mne raz stalo :grinning: :grinning: :grinning: ) a dakujem vam za krasne inspiracie v min.roku a tesim sa na dalsie krasne vytvory v tomto roku :slight_smile:
1. jan 2014 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@mysiatkoo uf, zložila si ma teraz úplne. Krásna torta, krásna práca. Idem trénovať na polystyrény :sweat_smile:
1. jan 2014 o 03:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mojmacik úžasná pracovná čata
1. jan 2014 o 03:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčence prajem vám všetko dobré v roku 2014 a už sa neviem dočkať našich nových výtvorov a skúseností :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2014 o 03:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Dievčatká tortičkové maniačky :grinning: všetkým prajem krásny celý rok 2014, nech sa vám stále tak darí ba i viac, ale hlavne to zdravíčko lebo bez neho to nejde, šťastie a pohodu pre celé vaše rodinky, peniažky nech sa k vám kotúľajú, a samozrejme len samých spokojných zákazníkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Všem přeji do roku 2014 hlavně hodně zdraví a pak i trochu toho štěstí. Jak se říká, na Titaniku byli všichni zdraví a moc jim to nepomohlo.
Ať pořád pečete tak dobré a krásné dorty jako doposud a pokaždé se dočkáte hezké reakce a poděkování.
1. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@vlada111 dakujem Vladi :dizzy_face:
1. jan 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky aj ja vam prajem vsetko dobre v tomto roku, aby ste boli zdrave, stastne, a by ste stale piekli tak krasne torticky a mali spokojnych zakaznikov. :slight_smile:
1. jan 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
dievčence sladké, želám Vám do nového roku všetko to, čo Vám ešte chýba ku šťastiu a spokojnosti, nech je ten nový rok aspoň tak sladký a krásny ako sú Vaše tortičky :slight_smile:
1. jan 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
prva zakazka v tomto roku MIMOŇ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to nam to krasne zacina :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem googlit inšpi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. jan 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pipka začínaš veselo :slight_smile:
1. jan 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka u mna nejakych mimonov najdes :grinning:
1. jan 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vsetko dobre v novom roku 2014 cukrarocky, nech ste stale zdrave a mohli vypekat este krajsie a chutnejsie torticky, ako to bolo v roku 2013, vela spokojnych zakaznikov Vam zelam! :wink:
1. jan 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@anda1980 ty budes mat krasny tento rok :dizzy_face: nove mimi :slight_smile:
1. jan 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak pridam moju smolkovsku vcerajsiu a este tu cokoladovu,co som sa tak bala, no tak mala som sa preco a stale sa utvrdzujem v tom,ze coko a ja nebudeme nikdy kamaratky. (akurat take,ze ja ju zjem,to sme kamaratky az priiiilis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: )
1. jan 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@mrka2 veď je nááádherná tá čoko, čo sa ti nepáči? Mňam, hneď by som si do nej kusla :grinning:
1. jan 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka no bola fakt vyborna,ja torty nejem,ale z tejto som dojedala po detoch,no ale fakt mnamka :grinning: aaale, ani nejde tak o vyzor,ale kolko som sa na tom narobila, neslo mi to na prvykrat,vies? :sweat_smile: najprv mi stiekla, potom som coko pripalila (zistila som,ze v hrnci uz nie je voda... :rolling_eyes: :sweat_smile: - topila som nad parou), potom mi popraskala.. no katastrofa. :rolling_eyes: tak ale musim sa na niekom ucit,tak som videla vhodnu prilezitost. :sweat_smile:
1. jan 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mojho manzelika k dnesnym narodeninam... pizza :slight_smile:
1. jan 2014 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu je fotka :grinning:
1. jan 2014 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mrka2 no nájsť si taký ten svoj postup, ktorý nikdy nezlyhá je vždy najťažšie, ale potom to už pôjde. Ja som s čokoládovou bojovala celé roky, asi preto ale, lebo som s ňou robila skoro vždy len raz alebo 2x do roka a vždy som zabudla čo som predtým urobila zle :grinning: :grinning: a tak som tie chyby furt opakovala, skúšala čokolády, mala guláš v pomeroch tuku a spôsobe ako ju roztopiť atď. Až teraz keď som začala s čokoládou robiť omnoho častejšie tak som tie muchy vychytala a teraz už je to vcelku ok. Ja roztápam buď v hrnci tak, že dám do neho taký ten rozkladací starý kovový parák, zalejem vodou a na to postavím ďalší hrniec do ktorého nahádžem čoko+Cera a toto je tak do tretiny ponorené v tej vode a stojí na tom paráku. Roztápam len do momentu kedy sa roztopí posledný kúsok čokolády, potom ihneď vyberám z vody. Zatiaľ mi to takto vychádza, dúfam, že aj naďalej bude :grinning: :grinning: Skôr je pre mňa horšie odhadnúť moment kedy ju capnúť na tortu a presne aby mi nepopraskala. To mi teda lepí vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No zatiaľ ak aj praskla tak len kúštik niekde vzadu pri spoji, takže to nebolo až také strašné že by som to musela celé meniť, to by ma kleplo :grinning:
1. jan 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka no ja som to skusala prvykrat a hned na tej krajkovej forme,este skusim niekedy len na tom paperi na pecenie, podla mna to pojde lepsie :confused: asi.. neviem :slight_smile: ale taketo torty su uz na vyzor ovela chutnejsie ako tie marcipanove. mnam mnam.
1. jan 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok