• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. augusta 2017 
@jakelina taky jsem si to tak myslela..diky..ja totiž nikdy ani čoko krém nejedla, vždy jsme meli nejaký tvatohový apod...a ten pařížský asi nemůžu pod potah že..
3. jan 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka andelka , ale nee , ja sa zariadim , aj tak uz nechcem brat milion tort ako minuly rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo ma to prestava nejak bavit a na študovanie noveho hobby nemam cas , tak radsej toto pribrzdím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daja55 mame po 22. hodine a pridavam foto :grinning: a si to ty predstav, ze ako som pisala, ze torta skoro hotova, tak potom som mala asi hodinovy telefonat cez skype... potom som si rychlo potiahla tortu, zacala farbit hmotu na trencle (chceli ich modre s bielymi srdieckami :rolling_eyes: ) a potom pozeram, ze som mala bokom odlozenu puncovinu na bedra aby nevyzeral ako rovna lata :rolling_eyes: takze chudak bude vyzerat ako lata :grinning: a este dufam, ze oslavenkyna bude mat silne pluca :sweat_smile: do toho penisu isiel vajecny liker :grinning: dufam, ze uz po mne nikto nebude chciet takuto tortu :grinning:
3. jan 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@jakelina @lamps aj ja chcu zubyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja co som malovala tu zelenu naposledy , tak ako mne sa pacila ale az potom som si vsimla ze ona ma skrz hrdlo našróbovaný šrob - fuuuuuuuuuuuuj, no nechutneeeee, fakt som premyslala ze to tam nedam , alebo ze tam dam napis, ale nakoniec som dala /so zavretymi očami/ bo vsak prave preto to tak žerú tie decka :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléééé
3. jan 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova strasnaaaa skoda tych foto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nic na nich nieje vidiet a pri tom ta tortuska vypada byt uuuzasnaaa
3. jan 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dakujem zanetka...to foto ma hneva strasne..... a hlavne preto, ze moj stary mobil fotil 100krat lepsie, lenze vraj nutne potrebujem novy povedal moj manzel...torta je uz ale na pol zjedena...za prvu vyplatu kupujem fotak... :wink: :grinning:
3. jan 2014 o 23:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nellynka Ahoj, ak by ti nahodou este ostali nejake cukriky MMf tak ich rada od teba kupim...:slight_smile:
3. jan 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova joooj nove pristroje stoja obcas za 2 veci :confounded: ale torticka velmi podarena :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 tak to si dala úžasne ....perfektná torta.pravdupovediac.ja by som nemala odvahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2014 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daja55 toto je uz moja tretia takato a asi v najhorsom prevedeni :grinning: nemam rada taketo torty, robia sa mi blbo a nabuduce odmietnem... dost bolo zabavy!!! :grinning: ale dakujem za mile slova :dizzy_face:
3. jan 2014 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo dakujem za pochvalu :wink:
3. jan 2014 o 23:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@koira pod potah nemůže
4. jan 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvé tohtoročné :slight_smile:
4. jan 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
ja nepeciem tak skoro, ale mala vypomoc pre susedku predsalen naryxlo
4. jan 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@michaela3011 no torta super,podarila sa :slight_smile:
4. jan 2014 o 10:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné ráno přidávám můj první letošní /z lásky 3.5kg/
4. jan 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Holky , neviete ci je niekde v akcii maslo ? nie lidl odtial nechcem nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potrebujem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela masla :grinning: :grinning:
4. jan 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela v tescu cervene vcera bolo tusim
4. jan 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo kujeem , ak bude máš na pol očka odpustenééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mozes ma oslovovať bez vykania :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana dakujem ti :slight_smile:
4. jan 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomooooooooooooooc ma robit tortu ze minecraft poslali mi aj presnu foto :stuck_out_tongue_closed_eyes: to akoze tie prtave kocky tam ako dam tooooooolko vela :frowning2: viem ze ste to tu uz niekto piekli ale nespominam kto :confounded: davali ste normal potah a na to tie milion kocky??ci?
4. jan 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: ooo velka vdaka madam guru! (andelicku moj straznicku daj v tescu na maslo aj dnes akcicku) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prečo z lidlu nechces ? mas zlu skusenost ci ?
:slight_smile:
4. jan 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 jo, raz bola taka "kauza" prosto ine maslo zabalene v obale 82 percentneho a krasne to rozpustalo potah, bolo to naj v čechach , tam to vyhodili a vyhodili asi ku nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne tam raz kupil moj aj ked mal zakazane :rolling_eyes: rozbalili sme ho a uz nosom bolo citit taku tu margarínovu vonu , tak som ho ani nepouzila :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaale nevravim ze to tam je stale , dakedy som pouzivala ich maslo a bolo v pohode, no uz nemam cas ani peniaze riskovat, mam overene z tesca a kaufu tak ine nebravam
4. jan 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam aj ja moju prvú tortoročnú. Je len taká jednoduchá vôbec som nevedela nič o osobe, ktorej je určená. Objednávala ju seseda pre kamošku, ktorá ju berie svojej kamoške. Nevedela som vek (vraj 40 - 50 rokov), aké farby má pani rada, proste nič ...
4. jan 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@lamps je krásná a taková univerzální, určitě se bude líbit :wink:
4. jan 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela diky,dobre vedieť ,ja použivam z kaufu ale stanesa že kupim aj v lidli tak oddnes radsej nie :slight_smile:
4. jan 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 já kupuji v mlékárně a i v Lídlu někdy a je fakt, že jednu dobu bylo hnusné a teď normálně kousek papírku odbalím a čuchnu k tomu máslu a nesmrdí tím hnusným tukem a je dobré. Asi se polepšili :wink:
4. jan 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova jezisiii dakujem krasne za pomoc.... zlata si :slight_smile:
4. jan 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuska bavaroise kremu s malinami,mimo torty bol super uvidime ked rozkrojime. Ani som si nemyslela ze mi to bude az tak chybat ked nebudem tortickovat. Pre nasu lasku k meninkam
4. jan 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok