• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ajka82 jejo, ta angelina vyzera, akoby z telky rovno tebe na tortu skocila :slight_smile:
5. jan 2014 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nadherne, vsetky! :slight_smile:
5. jan 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka krasne sa ti vydarila :slight_smile:
5. jan 2014 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina aha vata. :sweat_smile: ja som myslela,že si vyrábaš nejako cukrovú vatu,alebo čo. :grinning:
5. jan 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no jo pipka, aj ja som mala svoj den, najskor mi vajko z ruky vyletelo, a na podlahe sa krasne rozplestilo, potom mi vypadla miska s kreeeeemom, ale to pri mne stali vsetci svati, bo miska dopadla na podlahu dnom nadol, a odfrkli len 3 hrudky kremu, vsetky samo zasiahli mna, ale neva, ved to bol krem z 3 masiel, takze som bola rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak z cukrové vaty by to za chvilku zvlhlo a nebylo by z toho nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina aha to som nevedela,no v každom prípade to s tou obačajnou vatou je dobrý nápad a vyzerá to dobre :dizzy_face:
5. jan 2014 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela a teda aj ostatné sladké devy :slight_smile: kaufland maslo 1,29 :slight_smile:
5. jan 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bubobubina dakujem, no robila som ju po tme a po pamati :sweat_smile: kedze u nas jednu dobu isla angelina nonstop :wink: tak ma tesi, ze sa tak paci :slight_smile:
5. jan 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky pridávam môjho maleho tortu peň :rolling_eyes: , obcapkana je ganage, kedze poťahovku u nás ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: /týmto dekuji velice pjekne @mysiatkoo za krááátky výcuc jej postupu na ganage :grinning: / , maly odo mna dostal aj obrovsku poschodovu tortu den vopred :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no a pridávam aj slane jednohubky z oslavy
5. jan 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela joj jooj, tie jednohubky by som si dalaaa (ale uz chudnem,tak nic :rolling_eyes: )
5. jan 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jaký krásný strom jste museli mít na zahradě a zůstal jenom pařez, počkej, teď se dívám :astonished: :astonished: :astonished: on je to dort :grinning: :grinning:
Malému vše nej
5. jan 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no cela maminka :slight_smile:
5. jan 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela kedykolvek ... radit guru je pre mna pocta :dizzy_face: btw toho zraaadla tam mas dako hodne,ci? nebyt po sviatkox, sa hlasim na navstevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a vsetko naj tej tvojej mensej opici :wink:
5. jan 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam aj ja moje, dve este z minuleho tyzdna, moja prva lalia, piestik je troska prerasteny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a dnesna rybarska, hmmm ... ku ktorej mozem prist na kurz postaviciek? :sweat_smile: ten tvaaaareeee, aaaach, este dievciny sa domaluju, ale co s chlapcami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jan 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
Všem přeji vše nejlepší v novém roce a přidávám můj první dort "2014".
Krokodýl byl na přání, jen mi nepasoval nahoře ke zvířátkům, tak je na boku osamělý :slight_smile:
5. jan 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
kočky, tak som dnes skúšala postavičky na tortu, nie sú síce úplne podľa plánu a aj hodne chybičiek krásy majú, ale sa mi aj tak lúbia, myslíte, že vydržia 2 týždňe, kým sa použijú?
5. jan 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@grasie vydržia, daj ich na suché miesto do nejakej krabičky, aby sa ti na ne neprášilo

@pristela čo sa to robí s tými našimi deťmi? môj najstarší má za dva týždne narodky a ešte nevie, akú tortu chce (po iné roky mal v tom jasno) a tvoj ťa tento rok ako šetril :grinning: :grinning: :grinning:, peň je suprový a malému všetko naj... naj..., naj... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela mňaaam tie jednohubky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: Ten peň super.A pubošovy ,ako ho ty voláš všetko naj. :wink:
5. jan 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si robte prdel baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja som stastna ze som sa nemusela piplat s jeho tortou ako minuly rok :angry:

@mysiatkoo aaale ake mnozstvo ? to sa len zda , bolo nas vela a vsetko sa zjedlo hned ako sa polozilo, no tieto jednohubky ja milujem , mnam :dizzy_face: na navstevu mozes dojst , ostali mi suché rožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ze dakujeee, ale toto je najmensi 8rocny , pubos je druhy ten bude mat vcul v marci 15 :confused: :confused: :confused: :grinning:
5. jan 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka prosím ťa mojko ,aký priemer a akú výšku mal ten Mimoň ?? A ešte na koľkox si ho plnila ?? ....ďakovalaaaa :dizzy_face:
5. jan 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli nooo piekla som ho v tej 18 cm forme, mam dve, takze v dvoch formach 18 cm, a kazda je prerezana na 3x, cize dvakrat plnena...takze je to 6 platov a 4 x napln :wink: na vysku neviem kolko mal :confused: :sweat_smile: to som nemerala :confounded:
ale vazil 3,85, bola tam tvarohova napln z dvoch slahaciek, a nieco vyse pol balika mrazenych malin z lidla :wink: a malinový dzem.

vlastne postup taky isty ako som robila tu vianocnu sviecku, len tam som zrezala aj ten vrch dorovna, a tu som nechala "kopcek" :sweat_smile: :wink:
5. jan 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela kubkovi vsetko naj :dizzy_face: a teda tie jednohubky so susenymi rajcinkami sem prihraaaaaaaaj :grinning: :sunglasses:
5. jan 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli vlastne 5x napln...bo sak spodok jednej a vrch spodnej su tiez spojene kremom a ovocim :wink:
5. jan 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem pekne za podrobný popis, som to odhadovala tak na 18cm :grinning: váhu som si všimla na FB ...asi ma niečo podobné čaká ,tak zisťujem ako sa vmestím do ceny :sweat_smile: ak to samozrejme nezmenia čo sa mi stáva pravidelne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela perfektne... pnicek je super a jednohubky tiez... :wink:
5. jan 2014 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 krásna, prajem babulke všetko najlepšie
5. jan 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 no, zase kopec krásnych
5. jan 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jéééj, perfektný je
5. jan 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok