Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
5. jan 2014

@vlada111 dakujeeeem 😵

vlada111
5. jan 2014

@pristela super tortička. Jednohubky sú matematicky nekonečná rada?

eliska22
5. jan 2014

@pristela mňáám tie jednohubky ale tá poschodová tiež vydarená 😀 želám všetko naj 😉

pralinka25
5. jan 2014

Ahojte.
vsetkym prajem dodatocne vsetko dobre do noveho roku nech sa dari v peceni aj v inych veciach 🙂

pridavam aj ja par svojich torticiek. su to torty od septembra. teraz peciem malicko lebo uz chodim do prace (aj ked som castejsie doma ako v praci lebo maly je casto chory. )

vase torticky sledujem stale a snazim sa aj citat. len docitavam dodatocne tak sa ani nestiham zapajat

takze tu su moje tortuse 🙂

michaela3011
5. jan 2014

@pralinka25 😕 nadherne torticky! 😵 😵 😵

pralinka25
5. jan 2014

@michaela3011 dakujem 😵

woman04
5. jan 2014

@pralinka25 perfektné... 😉

michaela3011
5. jan 2014

baby pridam vam sem moju prihodu, pokusala som sa o cupcakes s vajecnym likerom 😀 vsetko som sypala tak od oka, len viem, ze toho vajecneho likeru islo 2dc... 😀 surove cesto chutilo ako vajecny liker prihusteny s mukou, tak som ocakavala, ze ta chut vajecneho likeru sa udrzi aspon trosku aj po upeceni 😅 😀 a nestalo sa 🙄 uplne bez stopy po nom 😀 tak druhu varku som robila tak, ze som si naplnila papierove kosicky cestom a striekackou som pridavala liker... ale vysledok tiez nic moc 😀 ja moc alkohol neoblubujem ale nevedela som co s likerom, ktory sme mali v chladnicke 😀 tak nabuduce bud radsej vygooglim recept alebo sa vykaslem na moje experimenty 😀
dalsi pokus bol o krem s vajecnym likerom,... kedze mi z poslednej torty ostalo trochu mascarpone kremu a nechcem to dlho drzat v chladnicke, tak som primiesala vajecny liker a celkom chutilo 😉

vlada111
6. jan 2014

@pralinka25 krásne diela

vlada111
6. jan 2014

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kočky, nemáte nejaké inšpi na muffiny s princeznami a kráľmi. Ďakujem. Malá si vymyslela do škôlky, nič sa mi čo som našla nepáčilo. Raz som na jedny natrafila, ale som si ich neuložila. No kto vedel, že to budem raz riešiť 😝

grasie
6. jan 2014

@lamps ďakujem za radu 🙂

mimcak
6. jan 2014

@pralinka25 nádherné tortičky.

pipka
6. jan 2014

@vlada111 ja len taketo mam, neviem ci pomoze 😒 😉

pristela
6. jan 2014

Holky mooooc dakujem za zelanicka aj pacitlas a cmukáááááááááám 😵 😵 😵 😵

mimcak
6. jan 2014

Aj v tomto období znova vyrástli v mojej kuchyni 😀

tinamk
6. jan 2014

Ahojte dievcata prosim Vas o radu, mam robit ladovu plochu s 10 hokejistami a neviem ako to spravit aby stali na korculiach.. nemate prosim nejake tipy?

maya30
6. jan 2014

@pralinka25 vsetky torticky mas krasne 😵

lifinka
6. jan 2014

@eliska22 malé vše nejlepší hodně zdravíčka 🙂

pipka
6. jan 2014

@tinamk a nepredavaju nejakych hotovych umelohmotnych 😅
alebo potom jedine korcule dorobit z drotikaaz uplne nakoniec, napichnut zospodu do korcule len ten "noz" akoby 😉 a cela figurka na spajli, aby ta vaha nebola na tom drotiku 😉

pipka
6. jan 2014

@akapulko objavili ameriku? 😅
to tu by odpadli, keby videli tie nadhery 😎 a ta cena....my potom za kolko pecieme, ked sa nam maju pokryt naklady 😅 😅 😅 😝
my vlastne pecieme zadarmo a este zakaznikom doplacame 5€ za kilo 😀 😀 😀 😀 😀 😝

akapulko
6. jan 2014

@pipka 😀 😀 😀 cakala som reakcie🙂tiez ma napadlo ze to nevideli vytvory zien tu na stranke 😀 😀 a ta cena......uz ani nekomentujem!! 😉 😉 to nic troska na pobavenie 😉

tinamk
6. jan 2014

@pipka tiez ma napadlo ze nejakych kupim ked zozeniem len pre oslavenca chcu takeho velkeho v branke no hruuza..len neviem ako ten drotik tam dat.. ja nechapava...🙂)))

pipka
6. jan 2014

@tinamk no normalne odstrihnes kusok drotika a len ho ohni do "U" aby to ale malo ostre hrany..ako obdlznik bez jednej strany...neviem to inak opisat 😅 😝 ale snad chapes 😉
a to len vpichnes zospodu topanky 😉 ako kancelarska spinka, ked nie je pouzita..myslim ta napln do zošívačky 😉

pipka
6. jan 2014

@akapulko ako na jej obranu teda su naozaj potraviny v taliansku drahsie ako u nas 😉
ale aj taaaaaak 😅 😅 😀 sak to fakt kym takyto clanok niekto napise..to si neoveri skutocnosti? 😝 😀 😀 😅 🙄

tinamk
6. jan 2014

@pipka ahaaaa pochopila to je po mesiaci a pol odpocinku torta tak som z nej mimo a este taketo zadanie musela som byt pobluznena ked som to zobrala... a dakovala mooooc

jakelina
6. jan 2014

@tinamk ty jo, tak já bych teda deset postaviček nedělala ani náhodou. To ti nemůže nikdo zaplatit 😲 😲 😲 Jedině jim řekni, že devět hráčů je v kabině a jeden na ledě 😀 😀 😀

tinamk
6. jan 2014

🙂))) som sa zasmiala no ved prave morim sa s tymto jednym a nedrzi mi to to bude vyzerat-))a na ostatne sa vykaslem asi vsak to sa mi tam ani nestane..

chvapilu
6. jan 2014

hezký den budu dělat prvně auto 3d hondu civic ,postup a šablony jsem jsi stáhla,chtějí asi 4kg bohužel nevím jak velký mám upéct korpus a poprosím o rozměry šablony.Děkuju moc ,zatím to mám jak noční můru,

mamcas
6. jan 2014

@mimcak jeej ďakujem, zlatá si 🙂 no bolo to veru napínavé až až, snáď už ma nesklame robot jeden 😝