• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@vlada111 dakujeeeem :dizzy_face:
5. jan 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela super tortička. Jednohubky sú matematicky nekonečná rada?
5. jan 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela mňáám tie jednohubky ale tá poschodová tiež vydarená :grinning: želám všetko naj :wink:
5. jan 2014 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
vsetkym prajem dodatocne vsetko dobre do noveho roku nech sa dari v peceni aj v inych veciach :slight_smile:

pridavam aj ja par svojich torticiek. su to torty od septembra. teraz peciem malicko lebo uz chodim do prace (aj ked som castejsie doma ako v praci lebo maly je casto chory. )

vase torticky sledujem stale a snazim sa aj citat. len docitavam dodatocne tak sa ani nestiham zapajat

takze tu su moje tortuse :slight_smile:
5. jan 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@pralinka25 :confused: nadherne torticky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2014 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. jan 2014 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 perfektné... :wink:
6. jan 2014 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby pridam vam sem moju prihodu, pokusala som sa o cupcakes s vajecnym likerom :grinning: vsetko som sypala tak od oka, len viem, ze toho vajecneho likeru islo 2dc... :grinning: surove cesto chutilo ako vajecny liker prihusteny s mukou, tak som ocakavala, ze ta chut vajecneho likeru sa udrzi aspon trosku aj po upeceni :sweat_smile: :grinning: a nestalo sa :rolling_eyes: uplne bez stopy po nom :grinning: tak druhu varku som robila tak, ze som si naplnila papierove kosicky cestom a striekackou som pridavala liker... ale vysledok tiez nic moc :grinning: ja moc alkohol neoblubujem ale nevedela som co s likerom, ktory sme mali v chladnicke :grinning: tak nabuduce bud radsej vygooglim recept alebo sa vykaslem na moje experimenty :grinning:
dalsi pokus bol o krem s vajecnym likerom,... kedze mi z poslednej torty ostalo trochu mascarpone kremu a nechcem to dlho drzat v chladnicke, tak som primiesala vajecny liker a celkom chutilo :wink:
6. jan 2014 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 krásne diela
6. jan 2014 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kočky, nemáte nejaké inšpi na muffiny s princeznami a kráľmi. Ďakujem. Malá si vymyslela do škôlky, nič sa mi čo som našla nepáčilo. Raz som na jedny natrafila, ale som si ich neuložila. No kto vedel, že to budem raz riešiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2014 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ďakujem za radu :slight_smile:
6. jan 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 nádherné tortičky.
6. jan 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ja len taketo mam, neviem ci pomoze :unamused: :wink:
6. jan 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Holky mooooc dakujem za zelanicka aj pacitlas a cmukáááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Aj v tomto období znova vyrástli v mojej kuchyni :grinning:
6. jan 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Ahojte dievcata prosim Vas o radu, mam robit ladovu plochu s 10 hokejistami a neviem ako to spravit aby stali na korculiach.. nemate prosim nejake tipy?
6. jan 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 vsetky torticky mas krasne :dizzy_face:
6. jan 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 malé vše nejlepší hodně zdravíčka :slight_smile:
6. jan 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk a nepredavaju nejakych hotovych umelohmotnych :sweat_smile:
alebo potom jedine korcule dorobit z drotikaaz uplne nakoniec, napichnut zospodu do korcule len ten "noz" akoby :wink: a cela figurka na spajli, aby ta vaha nebola na tom drotiku :wink:
6. jan 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko objavili ameriku? :sweat_smile:
to tu by odpadli, keby videli tie nadhery :sunglasses: a ta cena....my potom za kolko pecieme, ked sa nam maju pokryt naklady :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my vlastne pecieme zadarmo a este zakaznikom doplacame 5€ za kilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: cakala som reakcie:slight_smile:tiez ma napadlo ze to nevideli vytvory zien tu na stranke :grinning: :grinning: a ta cena......uz ani nekomentujem!! :wink: :wink: to nic troska na pobavenie :wink:
6. jan 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tiez ma napadlo ze nejakych kupim ked zozeniem len pre oslavenca chcu takeho velkeho v branke no hruuza..len neviem ako ten drotik tam dat.. ja nechapava...:slight_smile:)))
6. jan 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk no normalne odstrihnes kusok drotika a len ho ohni do "U" aby to ale malo ostre hrany..ako obdlznik bez jednej strany...neviem to inak opisat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad chapes :wink:
a to len vpichnes zospodu topanky :wink: ako kancelarska spinka, ked nie je pouzita..myslim ta napln do zošívačky :wink:
6. jan 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko ako na jej obranu teda su naozaj potraviny v taliansku drahsie ako u nas :wink:
ale aj taaaaaak :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: sak to fakt kym takyto clanok niekto napise..to si neoveri skutocnosti? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:
6. jan 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ahaaaa pochopila to je po mesiaci a pol odpocinku torta tak som z nej mimo a este taketo zadanie musela som byt pobluznena ked som to zobrala... a dakovala mooooc
6. jan 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk ty jo, tak já bych teda deset postaviček nedělala ani náhodou. To ti nemůže nikdo zaplatit :astonished: :astonished: :astonished: Jedině jim řekni, že devět hráčů je v kabině a jeden na ledě :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
:slight_smile:))) som sa zasmiala no ved prave morim sa s tymto jednym a nedrzi mi to to bude vyzerat-))a na ostatne sa vykaslem asi vsak to sa mi tam ani nestane..
6. jan 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezký den budu dělat prvně auto 3d hondu civic ,postup a šablony jsem jsi stáhla,chtějí asi 4kg bohužel nevím jak velký mám upéct korpus a poprosím o rozměry šablony.Děkuju moc ,zatím to mám jak noční můru,
6. jan 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak jeej ďakujem, zlatá si :slight_smile: no bolo to veru napínavé až až, snáď už ma nesklame robot jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2014 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok