Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
5. jan 2014
@vlada111 dakujeeeem x-)
vlada111
5. jan 2014
@pristela super tortička. Jednohubky sú matematicky nekonečná rada?
eliska22
5. jan 2014
@pristela mňáám tie jednohubky ale tá poschodová tiež vydarená 😃 želám všetko naj 😉
pralinka25
5. jan 2014
Ahojte.
vsetkym prajem dodatocne vsetko dobre do noveho roku nech sa dari v peceni aj v inych veciach 🙂

pridavam aj ja par svojich torticiek. su to torty od septembra. teraz peciem malicko lebo uz chodim do prace (aj ked som castejsie doma ako v praci lebo maly je casto chory. )

vase torticky sledujem stale a snazim sa aj citat. len docitavam dodatocne tak sa ani nestiham zapajat

takze tu su moje tortuse 🙂
michaela3011
5. jan 2014
@pralinka25 =-) nadherne torticky! x-) x-) x-)
pralinka25
5. jan 2014
@michaela3011 dakujem x-)
woman04
5. jan 2014
@pralinka25 perfektné... 😉
michaela3011
5. jan 2014
baby pridam vam sem moju prihodu, pokusala som sa o cupcakes s vajecnym likerom 😃 vsetko som sypala tak od oka, len viem, ze toho vajecneho likeru islo 2dc... 😃 surove cesto chutilo ako vajecny liker prihusteny s mukou, tak som ocakavala, ze ta chut vajecneho likeru sa udrzi aspon trosku aj po upeceni :-N 😃 a nestalo sa 8-( uplne bez stopy po nom 😃 tak druhu varku som robila tak, ze som si naplnila papierove kosicky cestom a striekackou som pridavala liker... ale vysledok tiez nic moc 😃 ja moc alkohol neoblubujem ale nevedela som co s likerom, ktory sme mali v chladnicke 😃 tak nabuduce bud radsej vygooglim recept alebo sa vykaslem na moje experimenty 😃
dalsi pokus bol o krem s vajecnym likerom,... kedze mi z poslednej torty ostalo trochu mascarpone kremu a nechcem to dlho drzat v chladnicke, tak som primiesala vajecny liker a celkom chutilo 😉
vlada111
6. jan 2014
@pralinka25 krásne diela
vlada111
6. jan 2014
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kočky, nemáte nejaké inšpi na muffiny s princeznami a kráľmi. Ďakujem. Malá si vymyslela do škôlky, nič sa mi čo som našla nepáčilo. Raz som na jedny natrafila, ale som si ich neuložila. No kto vedel, že to budem raz riešiť :-p
grasie
6. jan 2014
@lamps ďakujem za radu 🙂
mimcak
6. jan 2014
@pralinka25 nádherné tortičky.
pipka
6. jan 2014
@vlada111 ja len taketo mam, neviem ci pomoze :-| 😉
pristela
6. jan 2014
Holky mooooc dakujem za zelanicka aj pacitlas a cmukáááááááááám x-) x-) x-) x-)
mimcak
6. jan 2014
Aj v tomto období znova vyrástli v mojej kuchyni 😃
tinamk
6. jan 2014
Ahojte dievcata prosim Vas o radu, mam robit ladovu plochu s 10 hokejistami a neviem ako to spravit aby stali na korculiach.. nemate prosim nejake tipy?
maya30
6. jan 2014
@pralinka25 vsetky torticky mas krasne x-)
lifinka
6. jan 2014
@eliska22 malé vše nejlepší hodně zdravíčka 🙂
pipka
6. jan 2014
@tinamk a nepredavaju nejakych hotovych umelohmotnych :-N
alebo potom jedine korcule dorobit z drotikaaz uplne nakoniec, napichnut zospodu do korcule len ten "noz" akoby 😉 a cela figurka na spajli, aby ta vaha nebola na tom drotiku 😉
pipka
6. jan 2014
@akapulko objavili ameriku? :-N
to tu by odpadli, keby videli tie nadhery 😎 a ta cena....my potom za kolko pecieme, ked sa nam maju pokryt naklady :-N :-N :-N :-p
my vlastne pecieme zadarmo a este zakaznikom doplacame 5€ za kilo 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
akapulko
6. jan 2014
@pipka 😃 😃 😃 cakala som reakcie🙂tiez ma napadlo ze to nevideli vytvory zien tu na stranke 😃 😃 a ta cena......uz ani nekomentujem!! 😉 😉 to nic troska na pobavenie 😉
tinamk
6. jan 2014
@pipka tiez ma napadlo ze nejakych kupim ked zozeniem len pre oslavenca chcu takeho velkeho v branke no hruuza..len neviem ako ten drotik tam dat.. ja nechapava...🙂)))
pipka
6. jan 2014
@tinamk no normalne odstrihnes kusok drotika a len ho ohni do "U" aby to ale malo ostre hrany..ako obdlznik bez jednej strany...neviem to inak opisat :-N :-p ale snad chapes 😉
a to len vpichnes zospodu topanky 😉 ako kancelarska spinka, ked nie je pouzita..myslim ta napln do zošívačky 😉
pipka
6. jan 2014
@akapulko ako na jej obranu teda su naozaj potraviny v taliansku drahsie ako u nas 😉
ale aj taaaaaak :-N :-N 😃 sak to fakt kym takyto clanok niekto napise..to si neoveri skutocnosti? :-p 😃 😃 :-N 8-(
tinamk
6. jan 2014
@pipka ahaaaa pochopila to je po mesiaci a pol odpocinku torta tak som z nej mimo a este taketo zadanie musela som byt pobluznena ked som to zobrala... a dakovala mooooc
jakelina
6. jan 2014
@tinamk ty jo, tak já bych teda deset postaviček nedělala ani náhodou. To ti nemůže nikdo zaplatit :-o :-o :-o Jedině jim řekni, že devět hráčů je v kabině a jeden na ledě 😃 😃 😃
tinamk
6. jan 2014
🙂))) som sa zasmiala no ved prave morim sa s tymto jednym a nedrzi mi to to bude vyzerat-))a na ostatne sa vykaslem asi vsak to sa mi tam ani nestane..
chvapilu
6. jan 2014
hezký den budu dělat prvně auto 3d hondu civic ,postup a šablony jsem jsi stáhla,chtějí asi 4kg bohužel nevím jak velký mám upéct korpus a poprosím o rozměry šablony.Děkuju moc ,zatím to mám jak noční můru,
mamcas
6. jan 2014
@mimcak jeej ďakujem, zlatá si 🙂 no bolo to veru napínavé až až, snáď už ma nesklame robot jeden :-p