• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka noooo ďakujem, ukážem ich mojej kritičke a niečo dám dokopy :grinning:
6. jan 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko juuuj to by zírali, aké sú tie naše výtvory. To by bolo na dobitie Ameriky :grinning:
6. jan 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vlada111 hlavně ty tvoje :wink:
6. jan 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu já peču pláty a šablonu si poměřím a zvětším o určité procento každý rozměr a podle toho vyřezávám z korpusů na sobě a pak ještě dotvaruji punčovinou.
6. jan 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a moja prvá tohtoročná :slight_smile:
6. jan 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Baby , čaka ma tridsať mien :grinning: :grinning: + dva nápisy :grinning: :grinning: ja sa taaak tešííííím :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mamcas verim,že teraz bude poslúchať,ked je už pokrstený :grinning: . Aj ja som si začala odkladať tohto roku na robot aby som aspoň to čo mala,keby mi zlíhal môj mixerik ,z každej tortičky 2 eurka na robot do jednej fľaštičky a 2 eurka do druhej fľašky na nedoplatok za elektrinu. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,.Už mám po 4eurka v každej :slight_smile:
6. jan 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mimcak no ja cakam,ake budeme mat toho roku nedoplatky za elektrinu :astonished: :grinning: som si mala odkladat tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani ja som si doteraz neodkladala,ale manžel kontroloval stav a už zahlásil,že bude fajn nedoplatok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2014 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mas moju dusevnu podporu :wink: :grinning:
6. jan 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ,
Aj ja sa pridávam k @pipka máš aj moju podporu :grinning: :wink:
6. jan 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 ja som si rovno zvysila zalohove platby..nech nemam neprijemne prekvapenia :sweat_smile: a cuduj sa svete 8€ preplatok :confused: :confused: :sunglasses:
6. jan 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no pevne veriiiim,ze nebudeme mat nedoplatky,kedze nam dvihli mesacne o 20 eciek. :sweat_smile: no necham sa prekvapit,hadam to bude rovnake,ako u vas, mohli by preplatit aj viac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Ďakujem pekne , som šťastná že ešte existujú taký ľudia ako ty :slight_smile: veľmi ma to potešilo.
6. jan 2014 o 18:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak tak to je ake dobreee :grinning: verim tomu, ze peniazky na nedoplatok pojdu na mixer :wink:
6. jan 2014 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak Jeeej, aké zlaté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina děkuju moc
6. jan 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata z BA, potrebovala by som upiect torticku na narodeniny synovi, na 18.Jan. chytak je v tom ze nemoze obsahovat vajcia a mlieko (maslo sa a nahradit ALSAN BIO, to mam odskusane do ineho kolaca) a nemoze obsahovat ani orechy, je tu niekto kto by ma vedel zachranit?
6. jan 2014 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mňa veľmi potešilo, že máš to, čo sa kúpiť nedá. Sama viem, aké je to krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, pekne si uži tie krásne chvíle, lebo veľmi rýchlo to ujde a budeš mať doma riadneho chlapa
6. jan 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@llucia81 Ahojko, napis mi IP a dohodneme sa.
6. jan 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, pridávam ešte moje posledné z vlani, všetky sa páčili a ešte boli aj s tringeltom :slight_smile: prajem Vám všetkým takých zákazníkov, aj keď ja pečiem len rodine a známym, o to viac to poteší
6. jan 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Ahojte vsetko dobre v novom roku, ako vidim, vy uz poctivo zase peciete.
Baby co ste robili gitaru aka bola velka a mali ste ju z jedneho kusu,alebo dvoch? neviem, ci to mam zobrat v jednom kuse bude mala a asi to tak nevynikne, co vy na to?

@michaela3011 skus tento korpus ja ho robievam a mne teda chuti a je taky fest,ale napriek tomu vlacny
6. jan 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím vás, potřebovala bych radu, mám dělat svatební dort s motorkou, je to už pro starší pár a vůbec nemůžu chytit inspiraci, poradíte? Děkuji
6. jan 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendullka jasne, idem najst, mam jednu peknu ulozenu:slight_smile:
6. jan 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jan 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@lokalistin tak som zvedava na recept :dizzy_face: :grinning: dakujem ti :slight_smile:
6. jan 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Idem si k Vam opat po pomoc a radu... caka ma prva torticka v novom roku a zadanie je kombinacia krtka a formule :pensive: mna napadol krtko vo formulke jedine, ale co ja viem... a tiez tam ma byt ta f1 koceckova vec... takze ak mate nejake napady budem vdacna :sweat_smile: a ak mate nejake formulky detske ulozene prosim o inspi :slight_smile: na realnu sa neodhodlam :fearful:
No a prosim vss nejaky super overeny nutelovy krem? Jeden z 2 som uz robila a narobil mi kopec problemov, preto sa pytam... sa bojim tej nutely :confused:
Dakujeeeem :slight_smile:
6. jan 2014 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Moooc děkuji! :slight_smile:

@mrka2 Díky!!!
6. jan 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok