Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
6. jan 2014

@pipka noooo ďakujem, ukážem ich mojej kritičke a niečo dám dokopy 😀

vlada111
6. jan 2014

@akapulko juuuj to by zírali, aké sú tie naše výtvory. To by bolo na dobitie Ameriky 😀

jakelina
6. jan 2014

@vlada111 hlavně ty tvoje 😉

jakelina
6. jan 2014

@chvapilu já peču pláty a šablonu si poměřím a zvětším o určité procento každý rozměr a podle toho vyřezávám z korpusů na sobě a pak ještě dotvaruji punčovinou.

laumi
6. jan 2014

a moja prvá tohtoročná 🙂

pristela
6. jan 2014

Baby , čaka ma tridsať mien 😀 😀 + dva nápisy 😀 😀 ja sa taaak tešííííím 😀 😀 😀

mimcak
6. jan 2014

@mamcas verim,že teraz bude poslúchať,ked je už pokrstený 😀 . Aj ja som si začala odkladať tohto roku na robot aby som aspoň to čo mala,keby mi zlíhal môj mixerik ,z každej tortičky 2 eurka na robot do jednej fľaštičky a 2 eurka do druhej fľašky na nedoplatok za elektrinu. 😀 😀 😝 ,.Už mám po 4eurka v každej 🙂

mrka2
6. jan 2014

@mimcak no ja cakam,ake budeme mat toho roku nedoplatky za elektrinu 😲 😀 som si mala odkladat tiez 😝 😝

mimcak
6. jan 2014

No ani ja som si doteraz neodkladala,ale manžel kontroloval stav a už zahlásil,že bude fajn nedoplatok. 😝

pipka
6. jan 2014

@pristela mas moju dusevnu podporu 😉 😀

mimcak
6. jan 2014

@pristela ,
Aj ja sa pridávam k @pipka máš aj moju podporu 😀 😉

pipka
6. jan 2014

@mrka2 ja som si rovno zvysila zalohove platby..nech nemam neprijemne prekvapenia 😅 a cuduj sa svete 8€ preplatok 😕 😕 😎

mrka2
6. jan 2014

@pipka no pevne veriiiim,ze nebudeme mat nedoplatky,kedze nam dvihli mesacne o 20 eciek. 😅 no necham sa prekvapit,hadam to bude rovnake,ako u vas, mohli by preplatit aj viac 😀 😝

timotejkabrejkova
6. jan 2014

@lamps Ďakujem pekne , som šťastná že ešte existujú taký ľudia ako ty 🙂 veľmi ma to potešilo.

mamcas
6. jan 2014

@mimcak tak to je ake dobreee 😀 verim tomu, ze peniazky na nedoplatok pojdu na mixer 😉

daja55
6. jan 2014

@mimcak Jeeej, aké zlaté 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

chvapilu
6. jan 2014

@jakelina děkuju moc

mimikas
6. jan 2014

Dievcata z BA, potrebovala by som upiect torticku na narodeniny synovi, na 18.Jan. chytak je v tom ze nemoze obsahovat vajcia a mlieko (maslo sa a nahradit ALSAN BIO, to mam odskusane do ineho kolaca) a nemoze obsahovat ani orechy, je tu niekto kto by ma vedel zachranit?

lamps
6. jan 2014

@timotejkabrejkova 😵 😵 😵 😵 😵 a mňa veľmi potešilo, že máš to, čo sa kúpiť nedá. Sama viem, aké je to krásne 😵 😵 😵 😵 😵, pekne si uži tie krásne chvíle, lebo veľmi rýchlo to ujde a budeš mať doma riadneho chlapa

nellynka
6. jan 2014

@llucia81 Ahojko, napis mi IP a dohodneme sa.

anda1980
6. jan 2014

žienky, pridávam ešte moje posledné z vlani, všetky sa páčili a ešte boli aj s tringeltom 🙂 prajem Vám všetkým takých zákazníkov, aj keď ja pečiem len rodine a známym, o to viac to poteší

lokalistin
6. jan 2014

Ahojte vsetko dobre v novom roku, ako vidim, vy uz poctivo zase peciete.
Baby co ste robili gitaru aka bola velka a mali ste ju z jedneho kusu,alebo dvoch? neviem, ci to mam zobrat v jednom kuse bude mala a asi to tak nevynikne, co vy na to?

@michaela3011 skus tento korpus ja ho robievam a mne teda chuti a je taky fest,ale napriek tomu vlacny

vendullka
6. jan 2014

Holky prosím vás, potřebovala bych radu, mám dělat svatební dort s motorkou, je to už pro starší pár a vůbec nemůžu chytit inspiraci, poradíte? Děkuji

aduskatt
6. jan 2014

@vendullka jasne, idem najst, mam jednu peknu ulozenu🙂

aduskatt
6. jan 2014
michaela3011
6. jan 2014

@lokalistin tak som zvedava na recept 😵 😀 dakujem ti 🙂

mamcas
6. jan 2014

Idem si k Vam opat po pomoc a radu... caka ma prva torticka v novom roku a zadanie je kombinacia krtka a formule 😔 mna napadol krtko vo formulke jedine, ale co ja viem... a tiez tam ma byt ta f1 koceckova vec... takze ak mate nejake napady budem vdacna 😅 a ak mate nejake formulky detske ulozene prosim o inspi 🙂 na realnu sa neodhodlam 😨
No a prosim vss nejaky super overeny nutelovy krem? Jeden z 2 som uz robila a narobil mi kopec problemov, preto sa pytam... sa bojim tej nutely 😕
Dakujeeeem 🙂

vendullka
6. jan 2014

@aduskatt Moooc děkuji! 🙂

@mrka2 Díky!!!