• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. novembra 2017 
@lokalistin nevadi :grinning: stane sa obcas, ze su prsty rychlejsie :slight_smile: dakujem
6. jan 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin a tie kvety, ktore tam ma na stranke :confused: uplne jak zo zahradky :confused:
6. jan 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Ale no, sem tam sem niečo prihodím, kedysi to bolo možno iné, ale teraz sme tu proste skupinka do dobitie Ameriky :wink:
6. jan 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michaela3011 no kvety ma perfektne,dneska som na teba myslela,isla som cez cechy do nemecka, bola som u brata a zastavili sme na nejakej benzinke a pri kase mali take balenie 4 flasky male a hned som si na teba spomenula
6. jan 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin aka si zlata, ze takto na mna myslis :dizzy_face: dnes som v Kaufladne drzala jednu sadu ale nechala som to tam :unamused: bo povodne som isla kupit len zeleninu na veceru :grinning: musela som sa takto stopnut :frowning2: :grinning: no pravidelne chodime na flohmarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tam si vzdy doprajem ak nieco najdem :grinning: uz aj vsetci znami vedia, ze co mi maju nosit zo zahranicia :grinning: no uz by to chcelo vitrinu :grinning: ked som byvala na Slovensku tak nas byt mal rozlohu 140m stvorcovych, tak miesta bolo habadeeeej na moju zbierku... no tu byvame v byte, ktory ma 63m stvorcovych :grinning: tak s tym miestom zacinam mat trosku problem, kedze sa moja zbierka stale zväcsuje :grinning: uz je toho vyse 250kusov :sweat_smile: zajtra este dofotim vsetko co este nemam v albume na FB :grinning:
6. jan 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 Ďakujem :slight_smile:
7. jan 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky šikovné žienky ! Zíram na tie vaše výtvory, a chcem sa tak nesmelo, amatérsky opýtať, nakoľko sa chystám upiecť tortičku pre ratolesť na 2. narodeniny, a chystám sa ju potiahnuť prvýkrát s MMF, ako je ju najlepšie skladovať aby sa neroztiekla v ten "pravý" okamih :slight_smile: ? bola by veľká trúfalosť mať ju na balkóne v kartónovej krabici teraz v takomto počasí, alebo je to lepšie v chladničke ? Pre overenie, pod MMF je najlepší maslový krém ? Ospravedlňujem sa za takého hlúpe otázky, a Ďakujem veľmi všetkým za odpovede :slight_smile: prajem pekný deň !
7. jan 2014 o 09:48  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@galosha MMF sa ti na torte neroztečie, pokiaľ nedáš pod poťah nevhodný krém - teda šľahačkový, tvarohový alebo krém z pudingu pokiaľ je v ňom viac mlieka ako masla. Ja dávam len maslo vymiešané so zvyškami korpusu. Skladovať MMF môžeš aj v nejakej špajzke dobre zabalenú, aby ti neobschla
7. jan 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@galosha tortu najlepšie v chladničke, vonku je strašne vlhko
7. jan 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Vám baby, tak teda asi tá chladnička, o špjazke zatiaľ snívam :slight_smile: a teda ten korpus do masla nejak špeciálne drvíte ? ďakujem
7. jan 2014 o 10:33  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím kto by mi poradil, koľko stojí bežná priemerná torta na oslavu - čokoládový krém s malinami, na vrchu biely poťah z marcipánu tak 5 ruží červených a číslo, cesto vanilkové váhu potrebujem asi tak 3 kilá bude nás 15 ľudí.
nechceme z cukrárne bývame v Jure.
7. jan 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj každý má jiné ceny, většinou kolem 10 euro za kilo, tak asi 30
7. jan 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
išli sme pozrieť kamarátku do nového domčeku, tak namiesto darčeka sme vzali tortu. To bolo radosti :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@veronkaj 30-35 EUR
7. jan 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky nemate nahodou nejake inspiracie na torticku pre dievcatko ktore sa rado hra v kuchynke akoze vari, s nadobickom a tak...ja ani neviem co zadat do googla (hladala som ako tea party cakes ale to neni ono)
7. jan 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kopirujem este raz ja otrava, dufam, ze nevadiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem si k Vam opat po pomoc a radu... caka ma prva torticka v novom roku a zadanie je kombinacia krtka a formule emoticon mna napadol krtko vo formulke jedine, ale co ja viem... a tiez tam ma byt ta f1 koceckova vec... takze ak mate nejake napady budem vdacna emoticon a ak mate nejake formulky detske ulozene prosim o inspi emoticon na realnu sa neodhodlam emoticon
No a prosim vss nejaky super overeny nutelovy krem? Jeden z 2 som uz robila a narobil mi kopec problemov, preto sa pytam... sa bojim tej nutely emoticon
Dakujeeeem emoticon
7. jan 2014 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas mně nenapadá nic, asi bych udělala cestu a na ní tu formuli a krtka s tou vlajkou s kostkami v ruce, jak mává u startu. To jediné mě napadlo, asi blbost co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt dakujem :slight_smile:
7. jan 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 za malicko:slight_smile:
7. jan 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no to veru ani neni blbost :slight_smile: hmmm rozmyslaaam a paci sa mi to stale viac a viac :grinning: kolko chces za napad? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobraaaa si :grinning:
Teraz uz len najst formulu ktoru zvladnem :slight_smile:
Dakujem moc za napad, fakt super :grinning:
7. jan 2014 o 20:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ja som robila nutelovy krem tak, ze som uvarila nugatovy puding, zašlahala maslo a par lyzic nutely a pochvalovali si, ze vyborný krem :wink:
7. jan 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas to je první co mě napadlo, tak třeba něco z toho použiješ. :grinning:
7. jan 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas pošlu číslo účtu jo?? :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
7. jan 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamcas a keby si takuto nejaku spravila a dala tam formulu a vedla nej krtka s tou zastavkou ako pisala majka...to by sa dalo, ci? :wink:
7. jan 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
ahojte baby kamoska chce takuto tortu, v com peciete tu "loptu" alebo to zrezavate?a tie kopacky by ste spravili normalne korpus plnka puncovina a potiahnut, ci? a moja posledna torticka :wink: , este otazocka, co robim zle ked sa mi zaschne hnota aj napriek tomu, ze ju mam v igelite v povodno vedierku, kraje mi zoschnu a ked to prehnietim tak sa mam tie suchy kuske po celej hmote je to srtasne!
7. jan 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@jakelina poprosim Ta :grinning: sak ja by som tu bez Vas bola stratenaaaa :sweat_smile:
7. jan 2014 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. jan 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to by sa veru dalo kedze chce stvorcovu :slight_smile:
Ten krem som ja raz podobny robila a uuuplne som nanho zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala by som ja ist uz do prace, lebo rozum uz nemam ani taky ako moje dve deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2014 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prepacte mi tie preklepy, pisem ako talian :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok