• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt Aj ja kukam,že niekto nový čítam,čítam ako pristela a potom tiež,že chvála na účes ,pozriem meno a osveta sa konala,že kto to je. :grinning: :grinning: :grinning: . Super pristane ti to,úplna zmena . :dizzy_face:
10. jan 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak dikyyy:slight_smile:
10. jan 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Ty brďo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je neskutočne krásna práca :sunglasses: :dizzy_face: Ty si jednoducho borec!!!!!!! :dizzy_face:
10. jan 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak plus mozes kuk aj moj album, ja som uz tusim tri ci styri miskove torticky robila :wink: ale vlastne na zaklade tychto inspiraciek :wink:
10. jan 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela odpadnem........nádhera.......ale muselo byť s tým roboty :confused:
10. jan 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a vidím, že jsi už měla narozeniny, tak tu stovku hezky užívej :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dikyyy, to uzivam uz treti mesiac:slight_smile:))
10. jan 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, dnes prvé torty v tomto roku a ja sa tááák neviem rozhýbať :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 napodobne...krstinova ma caka na vecer a ja ani v pate este nemam co na nu dat :unamused: :frowning2:
ale chcu klasicku...tak nevieeeem :confounded:
10. jan 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja vcerajsia Rapunzelka :wink:
10. jan 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@pristela dakujem krasne za rady, vyskusam si to nanecisto a podla vysledku uvidim. Aj ten sprej ma napadol :0)
10. jan 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holciny moje sladke , moooooc vam vsetkym dakujem za pacidlá aj pismenka , ste bombovééééééééé, este ,že vás mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak v podstate som tuto objednavku robila zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: bo ked ma vyplatili tak nabehol moj najmensi a hned mi to cele zhabal :angry: :angry: :angry: som mala od neho pozicane na ten mixer , a šušeň maly normal so mnou aj zmluvu o pozicke spýsal :angry: mala som vratit do 4.1. 2014 /den pred jeho narodkami/ nuž mala som 7dni spoždeníííí,chcel aj uroky, ale na šťastie odpustil mi ich inak horšie ako banka :angry: :angry: :angry: kazdy den mi to pripomínal a vravel o tom aspon hodinu , banka posle len jeden list a hotofka, ale toto :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@vlada111 dakujem za rady, vyskusam, musi to vyzerat super, inak to necham radsej biele a poprasim perletou
10. jan 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach, tie sú krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja som tiež na teba hrdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to, že som ťa mala česť poznať aj osobne .... no nielen @pipka sa môže tebou pýšiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len teraz mám mierne povedané riadne komplexy a váham, či sem tú moju chuderku MOnstesku aj dám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale dám, nech ešte viac vidieť tvoju neskutočnú šikovnosť a kreativitu. žienky moje vôbec nemám z tej torty radosť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je taká fádna.... pre 6-ročné dievčatko by som tak rada spravila veselú tortičku, ale čo chceli to majú.
Snáď aspoň tú malú oslávenkyňu poteší
10. jan 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Tak a jedna hotová.
Prvý krát som robila orchidey a na drôtikoch sa mi to zdalo najľahšie. Nie som s nimi až tak spokojná, tak dúfam, že na druhý pokus to bude lepšie :sweat_smile: a na tretí ešte lepšie :grinning:
Teraz som to dala do chladničky, večer to ideme zaniesť, tak dúfam, že dovtedy tie kvety nespľasnú :confused:
10. jan 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lamps to nie je chudera, to je vzácny originál :wink:
10. jan 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka krásna, nečudujem sa, že ju chcel ešte niekto :slight_smile:
10. jan 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocenky potrebovala by som pomoc, nemate ulozenu prosim inspiraciu fontany,alebo ako najst inspiracie na fontanu tortu, ja som niekde mala jednu ulozenu bola v takom styla asi baroko a teraz mam na nu objednavku a neviem ju ani za pana najst . dakujem za kazde pismenko ku mne :slight_smile:
10. jan 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hej, ale ty si mozes urobit ozdoby nastriekat nechat uschnut farbu to ide dost rychlo a potom prilepit ja som tak robila pismena
10. jan 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin mozes:slight_smile:)) polovica z tej perlete sa mi po uschnuti pootlacala na prsty:slight_smile:)) asi som nesikovna, ale mas pravdu, ide to aj tak:slight_smile:
10. jan 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím vás, mám vytlačený obrázok na fondáne ale neviem, či ho skladovať v chladničke alebo nie. Tortu s ním budem robiť o 3 týždne.
10. jan 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinucha netreba
10. jan 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt OK ďakujem :slight_smile:
10. jan 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinucha za malicko:slight_smile:
10. jan 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridavam svoju dnesnu ze princeznu Tianu:slight_smile:)teda snaha bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ty si trdlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vidís ? uz som dlho nebola na cafíčko :grinning: musim sa niekedy pozvat ked bude mas nieco dobre napeceneeee :grinning: :grinning: :grinning: Monsterka je suprova , som mrkala ze ako krasne si sa vyhla modelovaniu :grinning: :grinning: :grinning: a zubom :grinning: :grinning: krasna je , a faaaadna, co blaaaaznis??, ono je to cele o takych farbach a tym co to pozeraju sa to páči takze nemaj strachu, dievcatko bude uzasnuteeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ups foto :grinning:
10. jan 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
mimoni :slight_smile: fialova mala byt trochu ina :slight_smile: nevydalo čo už :slight_smile:
10. jan 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pristela no veru dlho si nebola na kávičku :wink:
10. jan 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ja mam ulozenu len takuto :wink:
10. jan 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok