• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@lamps nahodou je kraaaasna :dizzy_face: jedina monsterka, ktora sa mi aj paci..lebo tie "prave " su teda dost hrozne podla mna :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nechapem, co sa malym dievcatkam moze na tom pacit :rolling_eyes: :rolling_eyes: cakam, kedy s tym pride moja...a hned jej to s radostou zatrhnem :angry: :grinning:
to uz co je aby sa deti bavili tym, ze sa hraju na upirov :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 kraaasna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tie kvietky su uzasneee :wink:
10. jan 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka pre mňa je dosť hrozná aj táto moja :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudera veď ani úsmev som jej nemohla urobiť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:, mne to príde divné, aby dievčatká mali za vzor takého tvrďasky bábiky, v ktorých nie je kúsok nehy a niečoho pekného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Naša T. už prišla s požiadavkou, že kamošky v škole majú Monsterky a aj ona ju chce, tiež som jej to vysvetlila a žiadnu monsterku nedostene. Možno som divná, ale ja si myslím, že hračky by mali deti niečomu naučiť a pri týchto by sa naučila akurát tak tváriť ako železná ženská bez citu
10. jan 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps presne z duse mi hovoris :sweat_smile:
ja som si dnes v skolke zgustla na detoch, ked mi doniesli dvd angry birds, ze si to chcu pozriet...noooooo a uz som isla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: akoze vacsiu kravinu ani doniest nemohli...taaak som si ich vychutnala, ze teda ok, ale nech davaju dobry pozor a ze mi budu rozpravat obsah :angry:
no prva epizoda trvala asi dve minuty, z toho stokrat tam niekoho zabili, udreli, hodili na niekoho kamen alebo ho oplestili o stenu :angry: :angry: :angry: tak som to okamzite vypla..a teraz sa pytam..kto mi zhrnie, o com to bolo...a ostalo samozrejme ticho :angry: :rolling_eyes:

tak som mala obrovskyyyyyy prihovor do duse :angry: :angry: a teda normalne bez servitky na ustach som im povedala, ze toto si viac v skolke neprajem vidiet :angry: ze im to nic nedava, len podporuje nasilie, ze sa nedivim, ze su taki divoki a nic nevedia, ak pozeraju doma taketo "rozpravky" :angry: :angry: :rolling_eyes:

a poobede som pocula v satni ako referovali rodicom :sweat_smile: :sweat_smile: aku "hlupost" dnes pozerali, lebo to davidko doniesol a ze uz to je zakazane, ze uz to pozerat nechcu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale z rodicov sa nastastie nikto nestazoval...lebo to uz by som si asi aj podala vypoved po tom, co by som im povedala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:

hrozneeeee, kam tento svet speje :pensive:

a to mame v skoke tooolko nadhernych rozpravok a kadejakych krasnych hraciek....ale co z toho, ked tie deti su z domu nainfikovane takymito kravinami :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako, ze sa tomu nevyhnu, ked to vidia v nejakej reklame, uputavke..ale ked im to rodicia naschval kupuju a krmia ich tym...to je uz na mna vela :rolling_eyes:
10. jan 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@miciatko fontány- inšpiracky z netu , aaaale ta srdieckova s andelom je dobraaa :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ty si zlataaaa, no dakujem :slight_smile: ale moc som sa nenadrela..ked uz robim nieco opakovane :confounded: :frowning2:
10. jan 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela som rada, ze si rada, ze som na teba pysna :grinning: :grinning: :grinning:
vidim, ze z Kubka ti rastie nejaky financny zralok :grinning: :grinning: to nie je na zahodenie mat toto v rodine :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. jan 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte sladulienky,,,,,,prosim vas nejaké inspiracie pre vodára,,, aby tam bolo vodarenske supatko-ventil.....a este nejaku tortičku... inspiráciu na troj oslavu...mala by tam byt kitty,mašinka tomas a notebook...dakujem za kazdu inspiraciu :wink:
10. jan 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zanetka prosim nemas fotky na postup kona aj vo vacsom ako su u teba na FB? potrebovala by som jedneho urobit ale nevidim to tam dobre. velkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ddddd.
10. jan 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 no neviem ako ma byt ta druha torta velka, ale mozno 2poschodia, na spodnom vlacik a navrchnom kity ktora kuka do notebooku :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo kitty ktora sa veze :slight_smile:
10. jan 2014 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a moje
10. jan 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
babulky nema niekto formu jelena, bud pozicat formicku alebo mi urobit jelena? dakujem :wink:
10. jan 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no a čo. Treba si zarobiť a hotovo :grinning:
10. jan 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby poradte este som nerobila s jedlou oblatkou a chcem sa opytat dat to normalne len na fondan a prilepit pipingelom? a dat gel aj navrch ci ee Dakujem potrebujem rychlo idem to tam capnut :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 katka oplatku natries natenko celu, daj pozor nezabudni aj uplne kraje a normalne prilozis na marcipan. trosku pridrzis aj mas tu hrubu verziu oplatky. hlavne kraje treba trosku pridrzat nech neodstavaju. ja som lepila vcera
nech sa podari.
10. jan 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 vrch oplatky sa uz nenatiera.
10. jan 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ja natieram jemne aj vrch, farby su potom zivsie, krajsie.....
10. jan 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tiez som ti chcela napisat, ze ta tvoja monsterka je zatial najkrajsia aku som videla :wink: ja som na monsterky alergicka a nasa Katka je nimi posadnuta...im tuto rozpravku pustaju v skolke :confused: a samozrejme skoro vsetky dievcatka zo skolky ju maju....nepochopim, ze to niekto dobrovolne kupi svojmu dietatu :confused:

@pipka taku pani ucitelku by sme potrebovali do nasej skolky :wink:
10. jan 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka som na tom podobne ako ty :frowning2: a teda mne sa ani táto moja vôbec nepáčila. Pre tortu prišiel chlap :grinning: :grinning: :grinning: takže reakcia žiadna, ani do krabice by sa nepozrel, ale pani mi sľúbila, že dá vedieť, či bola spokojná
10. jan 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela neskutočnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 andelka kujeeeem :wink:

@lamps neuveriiis, ale mam zas objednavku na monster tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. jan 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuul @aduskatt baby dakujem a ako ju tak striham tie cvocky mi ju dali vytlacit na fondan aaa to asi len capnem navrch vsak ono to kus aj lepi tak asi ani gen netreba ci ? :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja dnesna....islo ma,,,,,kvietok mi schol 3dni a nakoniec,ked som ho dala na tortu tak mi odišli lupene,ale nejak som ich pozliepala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@pristela no to poteší :frowning2:
10. jan 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja práca s čokohmotou :slight_smile:
10. jan 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@vlada111 no ved tak nejak :stuck_out_tongue_closed_eyes: zivim dve deti, tak zial na to nemozem pozerat inak :sweat_smile: :wink:
10. jan 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak ale musis to brat tak, ze to len torta...tam sa hodnoti to umenie to vyrobit... :wink:
ale ze to niekto kupi dietatu ako hracku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: boze ved to su upírky :rolling_eyes: :rolling_eyes: ved ja neviem, ci si ludia uvedomuju, ze to stvorenia, co zabijali a sali ludom krv... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ...teda AKOZE samozrejme :grinning: :sweat_smile:

akoze deti v pohode, sa dnes hraju, ze zombíci, upiri, kadejake prisery...strasneeeeee :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

to fakt zlatyyyyyyy spiderman :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak....mna caka v marci spiderman :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: ...a najhorsie, ze pre mojho tomina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nevieeee, bez neho zit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale teda film ani nic v telke nikdy nevidel...ale dostal pyzamo a decka v skolke maju figurku...aaa uz je to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
10. jan 2014 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešna a z pondelka
10. jan 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
tento tyzden len jedna... dufam, ze bude babulka maminka spokojna, ked chcela podla poschodky cokoladovej s ruzami :sweat_smile: ...je tam 33 ruzi
10. jan 2014 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pipka @lamps sice trosku mimo temy...ale ako to teraz vnimam ja... moje baby obe dostali monsterky na vianoce...K. draculauru(upirka ciernoruzova) a R. claudeen wolf (hneda vlcica vacsinou mala tusim fialove saty) a moje baby ich vobec neberu ako naozaj boli upiri a vlkodlaci, ako vy ste tu pisali, oni ich maju ako farebne babiky, ktore sa im pacia a tieto dve su v rozpravke najlepsie kamosky...hotovka... a videla som s nimi 2 ci 3 rozpravky monster high a ked mam pravdu povedat tak posledna 13 zelani co si pustaju najcastejsie sa aj mne paci... ti priserky su tam ako "normalne" detiska, co chodia do skoly a v pribehu co sa odhrava si navzajom pomahaju aby porazili zlo a baby na tom vidia, ze musia drzat spolu aby nieco dokazali... v dasej bolo nieco na sposob, ze jedna z nich mala byt podla otca najlepsia a vodkyna ale zas mali poucenie, ze nemaju byt panovacne, nemaju klamat a podobne, lebo budu mat za to trest... :sweat_smile: sice je pravda, ze tam sem tam padlala riaditelke hlava na zem/stol...ale to oni vysvetluju tym, ze strasisielkam sa to niekedy stava :sweat_smile:
10. jan 2014 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok