• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. augusta 2017 
@halienka dakujem a voilà fotopostup :grinning: http://dorty.artmama.cz/auto-urciteho-modelu vidis aka som rychla :grinning: a ano do korpusu vyrezavam polkruhy este pred omaslovanim a potom sa modlim aby mi tam voslo koleso...tu som mala nadiktovanych kopu detailov, takze motiv na streche, disky a logo na dverach su jedle obrazky :wink:
12. jan 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina majka so mnou sa to taha uz druhy mesiac, ani neviem povedat co mi je, ale vyzera to na vnutorne afty, typicke pre pretazeny organizmus :rolling_eyes:
12. jan 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 kokso nepisala si, ze zlavis z tempa? :astonished: :astonished: nadhera :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ty jo, neblázni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jj ved som...max 2 za den :wink:
12. jan 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tie vaše torty sú neskutočné, a tie figúrky pôsobia ako keby mali dušu :D , Potrebujem radu keď robím figúrky mám všetko čisté poumývané ruky umyté aj niekoľko rázy a aj tak mám na hmote také malé čiastočky špiny ako keby prach :cry: na tmavom to vidieť neni ale naposledy na žltom mackovi nô hrôza :confounded: Pridávam moje posledné výtvory aj keď zasa len pre nás :wink: . Papučky a macko ešte len pôjdu na tortu :wink:
12. jan 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@maya30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ked zlavi xobotnica, tak aj 2 za den stiha :grinning: (to nie je v zlom! :wink: ) mna by kleplo pri viac ako 2 za vikend... klobuk skladam dole zakazdym ked vidim co stihas ... ja uspesne pauzujem tento mesiac - neberiem nicovite nic a ako by som to bola tusila - decka mam po 2 dnox v skolke obe xore :angry:
12. jan 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka aj mne sa to stavalo, mam velmi potive ruky a mohla som si ix umyvat aj kazde 2 min, aj tak sa tam dostali.... skus si poprasit ruky solamylom predtym,nez zacnes modelovat a vzdy, ked mas pocit, ze uz nie su dostatocne suxe... odkedy to robim, nemavam s mini ciastockami praxu problem...
12. jan 2014 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ďakujem, najbližšie vyskúšam ten solamyl na krstinovej pre sestru :wink:
12. jan 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka skus pouzivat len papierove utierky, nikdy latkove, aj na ruky aj na riad ;) mne to teda pomohlo a nemam ani bodku :wink:
12. jan 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte tak moja prva tento rok som z nej totalne vytocena obidve vcerajsie hmoty dopadli na chuja, ale musela som jednu pouzit- podla mna najhorsia aku som doteraz urobila, pekny den
12. jan 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@79zuzana ďakujem, skúsim aj to :wink:
12. jan 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin tak potom mas uzasny fotak, lebo na prvy pohlad nevidim nic, co by hovorilo o hroznej hmote - po vcerajsom zufalstve som cakala pruser, ale toto je uplne OK - nesmut, Sila bude urcite happy :wink:
12. jan 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo no ved som fotila zhora, aby nebolo vidiet spoje,pouzila som tu bodkovu hmotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na jedno bola dobra, ze aj ked sa roztrhla dalo sa to docela zamaskovat, ked som presla gulickou po tom. ale v chladnicke bola rozlozena na dve casti a ten spoj sa uz tak dobre zamaskovat nedal. ledva som ju zniesla po schodoch jedna struna sa zlomila a kuknem a baba asi 20cm kufor a podlozka tusim 80x60 tak ja tam sibrinkovala po ulici s tortou v rukach 6,4 kg no horor, ale pacila sa a Sila ma 3 roky a ze ma rada modru, tak ako nechapem jak dosli na gitaru, ale neva. Inac fotene mobilom :wink: a dik
12. jan 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin :confused: som si prve myslela, ze to je len vymodelovane a pojde to na tortu ako ozdoba :confused: super si sa s tym vyhrala :slight_smile: a ajked ty tam vidis chybicky, tak ver tomu, ze objednavatel nic zle neuvidi, pokial tiez netortickuje :grinning: nadherna je :dizzy_face:
12. jan 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze na chu...dobreeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak na foto si tiez myslim ze je super!!! :wink:
12. jan 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky, ako sa robi marcipan?
12. jan 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka já si otřepu podložku co na ní modeluji a ještě tím válečkem co je na chlupy na oblečení přejedu a posbírám co chvilku, aby tam nic nebylo. Mně připadá, že to snad lítá ve vzduchu a pořád něco padá. Když dělám něco bílého, to je hned vidět. :unamused:
12. jan 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
AHojte koncim 3d torty odmietam, namakam sa a vysledok katasrofalny, tato torta bola pre mna totalny zabiju uz od chvile ako som dala korpus do rury :stuck_out_tongue_closed_eyes: cele zle, plnka mi ledva vysla, korpus som male moc prepeceny a cele sa mi to nedarilo, este aj ked si pre nu prisli, tak trava dookola odpadla, no fuj som rada, ze ju uz nevidim, a viac sa nedam nahovori, peciem ln dobrym znamim a rodine, ale aj toho uz mam po tejto dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a foto
12. jan 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@ollako Veď je super! :sunglasses:
12. jan 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Juj moja, a dalo sa to prelepiť?
12. jan 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale určite je to ok, veď máš krásnu prácu.
12. jan 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina teda ty si toho postíhala, super tortičky.
12. jan 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa krásne tortičky
12. jan 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ollako takze si kamosku neprehovila,ze staci lopta? :grinning: ale co, super to mas :wink:
12. jan 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 to je krásna tortička, veľmi pekne urobená
12. jan 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana no môj synovec, ktorému som robila tortu, je tiež maniak na túto hru. A veru strom ocenil, veď je to tvorivá hra a bol pixelový :grinning:
12. jan 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka jej krásna a aká rovnučká
12. jan 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jaj to je robotička
12. jan 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok