Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
13. jan 2014

@dm1 no a sme doma ja som chcela okruhlu, tak ale to je bedno moze byt aj hranata-dakujem

lokalistin
13. jan 2014

@zz134 ja som robila zirafu tak, ze som upiekla v jednej miske a jednu roladu a vzniklo z toho toto

zuul
14. jan 2014

dobre ranecko holky,

@pristela vcera som konikovala a myslim, ze na 1x je docela podareny 🙂

no prosim neviete ci nie je niekde MASLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO v akcii tak za 1,29 - 1,50 by mi bodlo 😀

aduskatt
14. jan 2014

@zuul 1,50 nie je akcia, to je cena vsade🙂

zuul
14. jan 2014

cervene maslo v tescu 1,29eur.

lucula73
14. jan 2014

kočky prosím,overenú stránku na jedlé obrázky,potrebujem aby mi to do štvrtku najneskor piatku prišlo.......
ďakujeeem 🙂 🙂

zuul
14. jan 2014

@lucula73 www.jedleobrazky.sk, vzdy to tu do 2dni mam, velmi mily pan. staci napisat mail s obrazkom, ak nahodou taky nemaju v ponuke. ja som v nedelu pisala a uz mi to vcera posiela.

lucula73
14. jan 2014

@zuul dakujem,ide aj ja poslať 🙂

mamcas
14. jan 2014

@pristela to ani nehovor, ze v roku 4,5, to znamena, ze ty si bola dokonala od zaciatku a to znamena, ze si nadclovek 😀
Dakujem pekne za ten postup, ten sa mi nejako nepodarilo vygulat 😝 je to take medzi detskou a chlapskou, pokusim sa o nu a pomozem si modelom mojho krpca. Inak je to pre30 rocneno chlapa, ktory bude mat tortu s 3 rocnym synatorom 🙂

lifinka
14. jan 2014

@jakelina je to sypká směs, kterou zašlehám podle návodu a pak jsem dala másla a vyšlehala, na pánvi jsem si zlehka zpražila koupené pistácie a pak posypala na krém. je výborný, jen hold to není domácí výroba....., všichni si ho moc chválili (1 kg/139kč.) 🙂
http://www.dekordort.cz/product/suroviny-a-deko...

lifinka
14. jan 2014

@ejkula díky, tohle byl ze 2x 40% šlehaček a a 1x 31% a 300g čokolády, takže to by asi fakt nešlo do mrazáku 😒

aduskatt
14. jan 2014

@lucula73 www.jedleobrazky.sk, vzdy som to mala na druhy den doma

viera6
14. jan 2014

@lucula73 ja som akurat tiez v noci na tuto stranku posielala....a veru dnes to aj uz budu posielat 🙂

henrietta77
14. jan 2014

@zuul KAUFLAND 1,29€

blcha
14. jan 2014

ahojte babulky dlho som tu nebola a bohuzial nestiham vas citat co ma troska mrzi ale pridam aspon moje vytvory jedna pre krstnych rodicov obaja mali 60 a druha zasa pre moje krsniatka ta bola strasna rychlovka som sa o den pomylila takze doobeda som to musela stihnut ale aspon som si skusila kreslit na torty kedze zadanie bola bicykel bmx a dinosaur a modelovat som nestihala 😀

zuul
14. jan 2014

@henrietta77 dakujem. je v letaku? do akeho datumu prosim?

katkak23
14. jan 2014

@blcha prosim ta cim si kreslila rozrobenymi praskovymi ci nie?

jakelina
14. jan 2014

@lifinka děkuji 😉

dm1
14. jan 2014

@lokalistin jasne ze to ide aj do kruhu len ovela lahsie je to na stvorec.... ono ten kruh nafigu v tom ze krajka je kratka a musis nadpajat a to uz nieje take ciste ako ked to robis sup sup na storec.

zuul
14. jan 2014

dievcata prosim co sem?
magic decor? a moze to ist do rury?
dakujem

mizulienka
14. jan 2014

ahojte dievcata, poradite mi prosim vas, idem robit tortu v tvare 1, co myslite, co je jednoduchsie najprv z kazdeho platu vykrojit podla sablony 1 a potom plnit, alebo naplnit a tak vykrojit, ale vykrojit v celku, alebo spajat tu jednotku po castiach, dakujem velmi pekne za rady.

mamina1978
14. jan 2014

@halienka Ta vianocna s prejedenym , spiacim jeziskom je bombovaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
14. jan 2014

@mizulienka podla mna naplnit a potom vykrojit a vyskladat s najmensim zbytkom, niekde mam k tomu sablony.......chces?

mamina1978
14. jan 2014

@jakelina Majka ,prva tvoja barbie je nadhernaaa 😵 😵 😵

jakelina
14. jan 2014

@mamina1978 jejda kde dočítáš?? To je už dlouho co jsem ji pekla

mamina1978
14. jan 2014

@jakelina No ja aspon trosku docitavam , nie vsetko , to by som nestihla ...... dlho som tu nebola......

mizulienka
14. jan 2014

@aduskatt ak by ta to neobtazovalo, tak chcem 😀 dakujem

mizulienka
14. jan 2014

@aduskatt dakujem 😉

aduskatt
14. jan 2014

@mizulienka za malicko🙂