Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
26. okt 2010

@maca77 ak ti mozem poradit ja, tak ja som ich objednavala tu http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/385/Drôti... a teraz su v akcii a aj postovne je z tohto internet.obchodu asi najrozumnejsie 🙂

daducha
26. okt 2010

ahojte, potrebovala by som poradit z kolkych vajicok robite plat vo velkosti 30x40 cm .Potrebujem ich styri, tak aby som vedela kolko toho nakupit.
dakujem

vinka
26. okt 2010

@daducha no to chceš asi do plechu.Ja ked robím tortu na plechu tak aby som nemusela prerezávať tak si pečiem každy zvlášť.A na jeden asi skoro centimeter hrubý dávam 4 vajcia. 😉

rybca
26. okt 2010

@nadulici - to je dobry napad s tou cerou, na meniny chcem robit kacenky na jazierku, tak vyuzijem..🙂))))))

nadulici
26. okt 2010

@rybca inak mozes potriet aj bielou cokoladou....len ja som uz musela improvizovat, zabudla som kupit a nebol uz cas, tak ma toto napadlo.....

daducha
26. okt 2010

@vinka dakujem,ano chcem piect kazdy plat zvlast aby som to nemusela prerezavat.Asi pisem ako tatar,no uz dva dni sa mi nedari urobit z ml.marcipanu dinosaury a uz zacinam byt zufala.Neviem cim to je, no nechcu stat ako ja chcem,asi je to prilis tazke z toho marcipanu.Este to zajtra vyskusam z WI a uvidim ci sa podaria.
Ale to mam za to, ze som tu chodila cela natesena aka princezna sa mi podarila a teraz toto.Slak ma ide trafit.Este ze je to kamoska a mozno ju ukecam na futbalove ihrisko.
Este k tym platom,staci ta vyska z tych 4 vajec? A kolko davas muky a cukru?
Dakujem

katrin21
27. okt 2010

@nadulici krasne torticky 🙂

anibas
27. okt 2010

@nadulici nááááááááááááádherné 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anibas
27. okt 2010

@daducha ja na veľké postavy používam špáratká a drôtiky 😉

danciacik
27. okt 2010

ahojte, chcem sa vás opýtať ak nepoužívate na jedlu oplátku gél tak používate iba maslo s cukrom alebo nejaký krém ako lepidlo?

katrin21
27. okt 2010

pisali sme o tusim v pondelok o tom... moja segra dala med zriedeny trochu s vodou, ale velmi jemne, drzalo to super 🙂 ine baby pouzili maslovy krem 🙂 a mozno by to drzalo dobre aj bielkom s cukrom 🙂

danciacik
27. okt 2010

@katrin21 ďakujem ja som tu dlhšie nebola a ešte ani nestíham čítať, lebo celú našu rodinku skolila choroba tak máme čo robiť. Ale určite vás dočítam, ďakujem za radu.

nadulici
27. okt 2010

@katrin21 @anibas dakujem vam.... 🙂
a idem po radu, nemate nejaky recept na dobry odskusany kokosovy krem?..

mrka2
27. okt 2010

ahojte dievcata, dnes mi prisla struktur folia arabesky, tak som skusila na torticke pre svokru k zajtrajsim narodkam. ukaze to velmi pekne,tak som nadsena. 😵 je to moja asi siesta potahovana hmota,ale prvykrat som potahovala s mliecnym marcipanom,ktory mi poradila @bianca - dakujem ti velmi pekne, je super, robila som z plnotucneho a bolo to v pohode. potom som robila z odtucneho ten s olejom,ale porobili sa mi take hrudky z mlieka i ked som preosiala. tak budem robit len ten,co si mi dala ty. 😉 je super! a skusala som dat aj citronovu aromu a aj mandlovu,ale ta mandlova mi teda vobec nechuti 😝 ale citronova a jahodova su mnam 😉

bianca
27. okt 2010

@mrka2 som rada ani nevies ako ze sa podarilo.Inak ruze mas genialnu.Nemozem sa na ne vynadivat

mrka2
27. okt 2010

@bianca coze??? 😕 pekne ruze??? 😕 😕 no ked myslis... 😅 😅 😀 ale dakujem. a este viac za receptik!!! 😉 😉 😉

bianca
27. okt 2010

@mrka2 no a nie?Sak su krasne.Nemas FB ze by si hodila krajsiu foto do eteru?

inak decka som rozmyslala ci si nedame na FB temu bazarik.Urcite ma kazda par veci co uz nepouziva alebo ma lepsie pomocky a mozno by ste ich chceli predat.CO vy na to?

mrka2
27. okt 2010

@bianca ano, som na FB,ale nie som vo vasej skupine... teda ani neviem,ako to hladat. 😅

hanka.
27. okt 2010

ahojte, nedávno jsem si tu psala o rady na můj první dortík. potahovku jsem si nakonec vybrala tuto http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t=4, ale měla jsem s ní problémy. psala jsem na webovky tam, jestli mi neporadí, co pro příště udělat jinak, aby to bylo lepší 🙂 inspiraci na dortík jsem vzala od některé tu, takže jí děkuji a snad se někdy dopracuji aspon na polovinu tak dobrých, jako máte vy 🙂
takže toto je můj první dortík 🙂

mrka2
27. okt 2010

@bianca diky, dala som si poziadavku o vstup,ale nevedela som,kde sa pise nick z Modreho konika,tak neviem,ci ma pustite

mrka2
27. okt 2010

@hanka. krasna torticka 😉 a k tomu receptu... no skus radsej iny , ked si s nim mala problem 😉

hanka.
27. okt 2010

@mrka2 děkuji, na to že je prví sem spokojená, hlavě mě to moc bavilo, ale ta hmota dělala neplechu a při modelování růže to vůbec nešlo, lepila se a tekla. na příští týden budu dělat další 🙂

bianca
27. okt 2010

@hanka. do tejto potahovky musis davat vodu len po lyzickach lebo sa rychlo preleje a potom je ako kasa neforemna a pieskova.20 ml mi pride fakt vela.Ja som ju robila ale skoncila som s nou ked sa mi ozdoby roztiekli

@mrka2 uz si tam

mrka2
27. okt 2010

@bianca jej, diky, tak co ti mam odfotit tu ruzu a dat to tam,ci ako? chces?
@hanka. vyskusaj tu,co minule dala sem bianca link http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t... ja som ju teraz prvykrat robila a je perfektna. aj tie ruzicky mi super drzia 😉 a ked sa ti lepi hmota,tak ja by som pridala este trochu cukru a mlieka az kym by nebola taka akurat 🙂

bianca
27. okt 2010

@mrka2 hej chceeeeem

hanka.
27. okt 2010

@bianca a jakou děláš ted?
@mrka2 v receptu je 30-50 ml, což je o proti mým ani ne 20 málo ☹ hmota byla strašně tvrdá, ale lepila. asi vyzkouším jinou příště

mrka2
27. okt 2010

@bianca no vies co, natahuje mi to pomaly 20 minut,tak ti to dam sem,lebo ma porazi 😠 no ale vies, to su moje uplne prve ruze,takze vela odo mna neodkukas... este som ruzicky pred tym nikdy nerobila. 😔

bianca
27. okt 2010

@hanka. http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t... je uzasny aspon pre mna.Tu som dodrzala presne suroviny,zadelavam v pekarni a dopracujem rucne

@mrka2 krasne su vazne

ja na buduce skusam tou stierkou ruze rozlacat bo do teraz som kosticou s gulkou a je to na dlho

mrka2
27. okt 2010

@bianca ja som robila tak,ze som si vykrojila kruzka, prvy som zrolovala a ostatne som v hornej polke stlacala prstom a bolo. ziadne pomocky ti podla mna netreba-ani stierku. prstom potlacis a mas. 😀