• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lucula73 tato je jemne vanilkova, sladka, ale inak sladka ako Smart......
14. jan 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som mala teraz Stellu, lepila sa mi dost...Smart je pohodlnejsi v tomto, ale zasa ked nie je ten, tak je dobra aj Stella:slight_smile:)))
14. jan 2014 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt lepila?mne pri práci nie,ale ak dlhšie stála na drese,že som niečo dorábala,tak bola taká ,ale však to nevadí.....
14. jan 2014 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak ja som mozno spohodlnela pri Smarte, ale tak zasa ako nahrada, ked nebol Smart to bolo dobre:slight_smile:))
14. jan 2014 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jasné,ako práca je z tých všetkých,čo som skúšala,asi fakt so smartom najlepšia,až na tú tvrdosť,ale chuť je pre mňa hrozná :grinning: :grinning: ,ako všetky,to je jedno.......
A konečne sme sa dohodli na plnke,nikdy som to nerobila,tak teda bude experiment,že orechový korpus,parížska šľahačka a maliny plus lesná zmes..............len nech ešte dojdú obrázky a som zvedavá,čo vymyslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2014 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no ta kombinacia vobec nemusi byt zla:slight_smile: ja som prave odmietla tortu rozmerov cca 20x25, vaha dve kila, so styrmi postavickami, do 20 EUR
14. jan 2014 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
dievčatá,prosím vás,námet na tortu pre dvojičky-chlapcov s dinosaurmi alebo zvieratkami nemáte?vďaka
15. jan 2014 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt si ťa pomýlili s čarodejnicou asi :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka tiez sa mi tak zda:slight_smile:
15. jan 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 ano krelim praskovymi rozrobene vo vode ked to nieje pre deti rozrabam v alkohole to sa mi zda ze rychlejsie vyschne :wink:
15. jan 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka do paroma, tak likér kúpený, reku urobím bábovku tvoju a nemám solamyl :angry:
15. jan 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 to bude úžasná kombinácia, neboj sa toho. Nie je to žiadna exotika, skôr istota dobrého výsledku :wink:
15. jan 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 juj si zlatá,dúfam.............naši mi zháňajú po meste maliny,kurňa.nikde nemajú.......teda lidlové nezohnali a v kaufe iba jeden druh poznám.no ešte že ich mám a sú ochotní,keďže ja sedím v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 ta kobinacia je dobra robila som,ale nedavaj tam moc malin ,tak primerane a ved tie mas aj v lidlackej zmesi :slight_smile: a oplátky mam uz doma :slight_smile:
15. jan 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 mne akurát prišiel mail,že dnes posielajú,tak snáď do piatku prídu..nevieš kedy posielali tie tvoje?či včera alebo ešte skor?a prečo málo malín?my nemáme v lesnej zmesi nič,lebo minule som potrebovala maliny ,tak som z troch sáčkov povyberala ako popoluška tých pár malín a ostali len ríbezle :grinning:
15. jan 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, objednávala ste niektorá jedlú fotku z tejto stránky? http://www.naoslavu.sk/
ak áno, bola kvalitná? dakujem
15. jan 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 :grinning: :grinning: :grinning: prepac, musela som sa zasmiat, lebo ja som taka ista :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: naplanujem si nejaky kolac, pamatam si zakladne dve ingrediencie ale ze dalsie 4 mi chybali, to mi v obchode aaabsolut nedocvaklo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: taaak zas do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ak si mala, kludne podla mna aj maizenu si mohla dat :wink:
15. jan 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som takúto kombináciu robila a boli s ňou spokojní, vychválili mi ju do neba :wink:

ja som sa nechala ukecať len na postavičku - takže Máša v mojom prevedení
15. jan 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
ahojte dievcata, zasa vas idem otravovat...kolko moze vazit torta 1, velkost z celeho plechu...plnka pribinak, mandarinky?
este som taku nerobila, neviem si to nejak predstavit, dakujem.
15. jan 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka podla toho aky rozmer plechu :wink:
ale podla mna minimalne 6 kg, ak nie viac
15. jan 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka fuuha az tolko? :confused: ja by som sa potrebovala zmestit do 4kg :confused: :confused:
15. jan 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadna objednana torta (az koncom mesiaca jedna) tak som sa rozhodla upiect chlebik pre nas na doma :sweat_smile: absoluuuutne nemam tusaka ako to dopadne :grinning: no zda sa mi, ze to je piplavejsia praca ako robit tortu :grinning:
@pipka a ked tak pises o nakupovani :grinning: som si to citala nez som isla nakupit, napisala som si pre istotu zoznam a aj ten som zabudla doma :grinning: no nastastie som mala kupit len par veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som uspesne nakupila :slight_smile: len som sa musela nad tym smiat :grinning:
15. jan 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka no tak to neviem..ale ja mam plechy aj male, a z toho som robila aj 4 kilovu :wink: to bolo tusim 20x25
15. jan 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ale mozno ak spravis klasika piskotu, to je lahsie ako mramorak, a ak prekrojis len raz... :confused: :unamused: :wink:
15. jan 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 no to sa mi stava pravidelneeee...ze listok pripnuty na chladnicke a ja v obchode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ale vzdy lepsie..ako ked minule som v strese s detmi bezala a ked som zabuchla dvere, tak mi docvaklo, ze kluce zvnutra vo dverach :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...no vacsi stres som v zivote nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. jan 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ako Ti sladke zienky pisali, maliny su v pohode, ja davam do parizskej slahacky bezne len lidlovu zmes mrazeneho ovocia, minule som neskoro zistila, ze nemam a dala som co som mala a to mrazene cierne ribezle. a chutila velmi.
15. jan 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: v pondelok sme isli s priatelom prec a isla som ako posledna, tak kedze priatel mava vzdy kluce a je v tomto poriadny, tak som zabuchla dvere :grinning: ten ostal pozerat na mna a nesmelo sa spytal, ze ci mam kluce :grinning: :grinning: :grinning: myslela som si, ze si robi srandu, ze nema, pretoze ani ja som nemala :grinning: tak sme sa snazili vyvalit dvere :sweat_smile: :grinning: nastastie su to tie kridlove dvere, tak ak sa clovek vymkne, tak sa to este da... len sme sa trosku pri tom obidvaja zapotili :grinning: nakoniec sme zvonili susedovi, ze ci nema srobovak a ten uz o 13:30 jasne opity :rolling_eyes: :grinning: ale pomohol :grinning:
15. jan 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem :wink:
15. jan 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky , mať poťahovku na dve torty a vziať dnes objednavku na štvrtú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je takééé moje :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela :grinning: aspoň si originálna
15. jan 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok