Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuul
18. jan 2014

@lamps a da sa to susit v rure? dakujem velmi.

lamps
18. jan 2014

@zuul áno dá sa

mamcas
18. jan 2014

Babulky nemate nahodou niektora ulozenu monster tortu od @dagmarmustafa ? Bol to 2d obrazok a kosostvorce. @dagmarmustafa prosim prosim ak tu budes, mozes ju sem este raz dat? A mozem si pozicat? 😝 dakujeeeeem

vlada111
18. jan 2014

@muffinka8 úžasná macková

laumi
18. jan 2014

macko sa mi tak nedaril ☹ no nejako som ho zvádla 🙂 aspoň dúfam 🙂

eliska22
18. jan 2014

dnešná, na dlhšiu dobu posledná 🙂 dávam si pauzičku 😉 som zvedavá koľko mi to vydrží 😀

eliska22
18. jan 2014

@jakelina krásne torty a tá 2D je úplne namakaná 🙂

macickarebeka
18. jan 2014

Budem robit tuto tortu, ale dole bude krem, lebo to je strasne vela marcipanu. (ak mate ale tip na tortu, kde nie je vela marcipanu, noze poradte🙂

jakelina
18. jan 2014

Holky v Lídlu je od pondělí mražené ovoce XXL balení v akci

jakelina
18. jan 2014

@eliska22 zlatko děkuji

lucula73
18. jan 2014

ahojjte dievčatá,moja víkendovka,orechový korpus,parížska šľahačka a maliny,nikdy som to nejdela,ale bola fakt výborná,ušlo sa mi..aj oslávenkyni chutila,takže celkom fajná kombinácia......
Iba neviem prečo,tie obrázky sa mi v chladničke odlepili a ani tie kvetinky okolo ich nejak nevedeli udržať na mieste,stále sa mi to dvíhalo 😕 ,ale ako tak to prežilo 😉

nanima
18. jan 2014

moje dnešne tortičky 🙂 A chcela by som sa spytat či nemate uložene nejake tortičky s tlakomerom ? ☹ ☹

vlada111
18. jan 2014

@jakelina supeeer, dúfam, že aj u nás 😉

ejkula
18. jan 2014

dievčence, nemáte nejaký uložený pekný tip na detskú karnevalovú tortušu 🙂 ??? vďaka 🙂

vlada111
18. jan 2014

@jakelina no mrkla som a len u vás :( U nás na ich stránke nič :(

jakelina
18. jan 2014

@vlada111 tak asi příští týden. My tu máme už od listopadu 10 % slevu na celý nákup. Nevím jestli je to i vás. Já teď v Lídlu hodně nakupuji, protože co si budeme povídat, když platím 1000,- korun, tak mi ještě stovku odečtou, tak to mám tři másla zadarmo.

anavila
18. jan 2014

@viera6 joooojt en vankus je uzasny...ako dosiahnete, že kazdy ten gombik je tak vtalcený dovnutra, ze to vyzera tak realne? je to nádhera...žasnem 🙂

anavila
18. jan 2014

@lamps zdravím, chcela by som sa opýtať, tie gulicky na boku torty su normalne z fondanu? ako tam tak pekne držia?dakujem

mirinecka
18. jan 2014

tak namiesto bezlepkovej sme sa dohodli na klasike mramor + pribináčik+ černice 4,3kg

jakelina
18. jan 2014

@mirinecka Máš tu prdelku krásně hladkou, taky bych takovou chtěla mít 😀 😀 😀

gumidekmomo
18. jan 2014

moje vikendove 🙂 ta masa je jedna uz so zjedenym hrncom 🙂)

lamps
18. jan 2014

@anavila áno sú zo Smartflexu

mirinecka
18. jan 2014

@jakelina ďakujem, veľmi si to vážim 😉 . Keby som si tak mohla aj svoj zadok tak vyhladiť 😀

reruna
18. jan 2014

@jakelina příští týden je Lidlu v akci mražený ovoce xxl balení

reruna
18. jan 2014

A já vás sleduju a čtu, ale nemám čím přispívat, nepekla jsem dort od září a nějak mi to ani nechybí, nemám vůbec čas ani energie, školka, práce, školka, práce doma, domácnost...od prosince jsme navíc nemocní, děti i já, neustále virozy, záněty dutin, středního ucha a tak pořád dokola....Tak se aspoň kochám vašimi krásam!

vlada111
18. jan 2014

@jakelina ja chodím do Lidla rada, lebo je to malá predajňa v porovnaní s hypermarketmi a nestrávim tam dve hodiny. Na mäsových výrobkoch si pekne prečítam zloženie a zeleninu a ovocie majú výbornú. A 10% zľavu, tak to som veru nepočula. Hm, nás Slovákov do lacných obchodov asi nemusia lákať ako vás 😒

reruna
18. jan 2014

@jakelina ahá, tak už to víš, dočítám odzadu 😀 Jak jsi získala tu 10% slevu, o tom jsem neslyšlea, chodím do Lidla hodně často...

viera6
18. jan 2014

Ahojte,pridávam rychlovečku pre môj poklad ... 🙂

jakelina
18. jan 2014

@vlada111 to máš pravdu, taky tam ráda kupuji ty jejich šunky a třeba i párky. Mají vysoký podíl masa. Sleva je fakt už dlouho, vždy je to přes leták takový velký červený přebal s nápisem -10% sleva a je to na všechno, takže i na oblečení a i na slevněné zboží nebo akce z letáku.

jakelina
18. jan 2014

@reruna fakt nevím, asi to nemají všechny Lídly. Ale v Opavě to bylo už v listopadu a od té doby každý týden jak je nabídka v letáku, tak je to tam napsáno.