• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@maya30 tak to fakt ani nechápu, to se příčí všemu co považuji za možné udělat za jeden víkend. Všechny tak krásně vypracované a rovné, fakt obdivuji a smekám. :wink:
19. jan 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anda1980 ja kupujem v KAufe alebo Tescu a uz tam sa mi 1,49 zda dost ale toto som teda necakala
19. jan 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky pridávam aj ja monsterku , nech som v kurze :grinning: :grinning: :grinning: inak maju na nej asi najtensi potah aky som kedy dávala :grinning: miestami aj presvitá :grinning: a som uuuplne prázdna ohladne poťahoviek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@maya30 ja nechápem :confused: všetky tortičky prenááádhernééé, krásne prepracované.... tlieskam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina tak u nas je letak bez slevy, se prestuhuju k vam...
19. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Taka mala zahrievacia :wink: coko korpus,vanilkovy krem s cokokuskami,maliny LPS su umele
19. jan 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@maya30 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: kolko si spala tento tyzden? cumim a smekam...
19. jan 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 ze wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nadherne!
19. jan 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 wau wau wau ,nadhera... počuj žena ty chodíš aj do práce ? lebo toto si neviem predstaviť popri práci tolko kuskov a tak dokonale prepracovane :slight_smile:
19. jan 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adrika202 @zuul @mysiatkoo @evicaka @jakelina @anda1980 @pristela @denisak77 @sticker kocky dakujem, vazim si to, celkom dobre to tento tyzden slo, chodila som spavat okolo polnoci, co je pre mna v pohode a Kveti nechodim zatial do roboty, som na predlzenej materskej, to by sa vazne nedalo :sweat_smile:
19. jan 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela perfektna upirka, ulozila som si, je ina ako som doteraz vsade videla, tie tvoje originalne napady to sa neda naucit...
19. jan 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Bože tá Monsterka je neskutočná!!!! Pre mňa je nepochopiteľné, ako dokáže spraviť tak reálne postavičky :frowning2:
19. jan 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela úžasná je, dokonalá
19. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 waw,waw,waw to si ako stihla tolko tortičiek? A tak neskutočne krásne.Jena krajšia ako druha neskutočné vymakané. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Môj obdiv
19. jan 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps a to ako ste ich tam nalepila? ako tam držiA?
19. jan 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tá monsterka je perfektná :dizzy_face:
19. jan 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babky, tak aj ja sa pridávam s mojimi tohtotýždňovkami, ja teda len dve a zas ako vždy odpadávam z Majky @maya30 super tortičky a to množstvo ma dostáva do kolien :grinning:
@jakelina krásne tortušky ako vždy :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
smola @maya30 , už si odhalená :grinning: :grinning: :grinning: , toto dokáže len mimozemská bytosť, to množstvo za tak krátky čas a v takej kvalite. Len prezraď, z ktorej planéty Ťa sem poslali, možno by tam niečo naučili aj mňa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja budem na budúci týždeň robiť až 1 tortu :sweat_smile: a už teraz si chystám na ňu vláčik. Strávila som pri ňom 3 večery a aj tak nie som spokojná :angry: . Skrátka máš zlaté ručičky. Mala by si si ich dať poistiť :grinning:
19. jan 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@halienka ta berušková je zlatá
19. jan 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 niečo neskutočné, no si z môjho pohľadu nadžena :dizzy_face:
19. jan 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt ja ho kupujem bežne, aj včera som jedno kúpila. Cena je normál, žiaden zázrak to hej, ale som s ním spokojná. Maslo Lidl a Kaufland používam len na obabranie torty. Radšej dám o 30 centov viac a viem, že nekupujem produkt s rastlinným tukom.
19. jan 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 sak ja som to chela na obabranie torty:slight_smile: a rastlinne nekupujem ani ja
19. jan 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela úžasná. Jaj moja, ja som tak bola vytrieskaná na dvojposch. a potiahla som ju tiež LTT.
19. jan 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt to niktorá z nás nekupuje, ale dávajú ho tam žiaľ. Si všimni, že nie na všetkých maslách je uvedený podiel MLIEČNEHO tuku, ale len tuku. Takto sa kryjú :angry:
19. jan 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 to mam uz preluskane, nakolko ja to v hube citim.....toto ma urcite maslo v Bille, to je jeden humus.......Mylsim, ze maslo, ktore kupujem ten tuk nema, minimalne ho tam necitim:slight_smile:) ale stazvala som sa prave na to, ze na obmaslovanie torty som kupila najdrahsie maslo:slight_smile:
19. jan 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt je aj Lidl, Tesco a Kaufland masle. Billa neviem, lebo tam nechodím. A dokonca aj niektoré slovenské sa už vyrábajú v Poľsku.
19. jan 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Billa maslo chuti ako margarin:frowning2:((
19. jan 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 kontaktovala som Kaufland za účelom zistenia presného pomeru zloženia tuku mliečneho a rastlinného v konkrétnom masle, ktoré kupujem :grinning:
19. jan 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka ďakujem, tak nakoniec som pýtala 38,- Eur, lebo to bol kolega a nechal mi 40,- :slight_smile: aj to mi povedal že veď mi dá presne koľko by stála normálne, ale sľúbila som mu do 40,- tak by som viac nevzala :sweat_smile: aj tak som happy lebo prvá torta ktorú som predala za real hodnotu :sweat_smile: . a teraz ma zasa čakajú dve, ktoré darujem sestre a potom ocinovi :wink:

19. jan 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamcas Jasné :slight_smile: No problem. Prave som robila uz tretiu v poradi.
19. jan 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok