• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
Ahojte nič nestihám. 13 tého som nastúpila do práce. Minulý tždeň to bolo bruto. Aj do práce aj domácnosť, deti, škôlka a k tomu dve torty no horor. Harmoniku som v piatok ráno dorobila o 4:00 a o 5:00 sa začala chystať do práce a rovno z roboty do večera monsterka tak som si povedala že pár týždňov nič neberiem aby som si zvykla. Tak som tri torty nebrala a pár ich idem odvolať. Že som sa ja do tej roboty chrebala mala som si dať predlžený rodičák a v kľude dorobím školu, privirobím si tortami ktoré ma bavia a nie si zodrať zdravie a nervy v domove dôchodcom s toľkými ležiakmi ako opatrovateľka. Nuž čo už
20. jan 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ahojte maminky...idem si po radu chcem dcere spravit marcipanku, uz som skusala robila som s jojo cukrikov, ale viacero kamosiek ma odhovara ze uz sa daju kupit hotove hmoty a cenovo dostupne viete mi poradit aku znacku mam kupit? nechcem robit ziadne figurky kupujem na vrch jedlu oplatku s motivom rozpravky hlavne na to potiahnutie potrebujem..moc dakujem
20. jan 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul
@adrika202 dievčence ďakujem. Vôbec netuším ako tú tortu urobím, nemám rada takéto zadania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak by ste mi vedeli tiez poradit chcem kupit na zdobenie zdobicku s nadstavcami na penovu tortu ze aku dik
20. jan 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina veď je superská :slight_smile:
20. jan 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tak ja som uz asi uplneee ze mimo :sweat_smile: ja som na kolaciku mimo nebola ani nepamatam, ked tak v cukrarni tu v Stupave a tu mame este ludove ceny :grinning:
20. jan 2014 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 @79zuzana dievčence ďakujem za milé slová a aj za množstvo laikov, moc to teší, ke´dže je to od skúsených tortárok :slight_smile:
20. jan 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no ved ja tiez pouzivam smartflex zatial, len rozmiesit taky balik, ach jaaaaj, uz mam take svaly :grinning: :grinning: :grinning: tebe sa ako robi s tou dama stellou? mne sa to hrozne tahalo, taka makka bola. aj z toho modelujes?
20. jan 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ahaaa :grinning: no ja som dala 18tku :astonished: tak skusom, mam aj 22
20. jan 2014 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tie minitortičky sú krásne, akou farbou si ich farbila, potrebujem tiež niečo podobné urobiť teraz na piatok na stuškovú , ale chcem takú farbu dať na knihu. Diky. :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daja55 potah je farbeny so sugarflair cream a tienovane to je kakaom :wink:
20. jan 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag no to je fakt vela :sweat_smile: to si musela mat aj ten lupen vyvalkany na hrubo aby sa ti tam ten drotik zostal, ci ?
20. jan 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag áno , aj som z nej modelovala ked som ine nemala , a robilo sa mi s nou v pohode , teraz ked som uplne vyprazdnena a nemam absolut ziadnu potahovku idem kupovat zase smart :wink: mne ho chlap nakuskuje z vedierka do sackov a ja si pak uz rozrabam, zvacsa prasknem do mikrotrtky a je to makkunke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A čo si pisala s Majkou , ja trebars na lupene kvetov pouzivam drotiky č. 26 :wink: skoro stale, sem tam ked nemaju tak č.28
20. jan 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby davate do orechovej plnky nejake ovocie? Hodi sa to tam vobec ?
20. jan 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko @veva1 @eliska22 kočky, vy jste na mě tááák hodné, děkuji moc:slight_smile:!
A i všem ostatním, za všechna "páčítka". Je to od Vás moc milé, že i když se tady už téměř nevyskytuji, stejně jste mě obdařily svou přízní, moc Vám za to děkuji:slight_smile:.... :dizzy_face:
20. jan 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zapomněla jsem vám sem dát Ivoška (syn) s dortem, byl nadšený, prý můžu péct dorty i pro něj, že se mu líbil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě podržte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jan 2014 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Ahojte nemate niekto postup na Mimonou z rozpravky padouch?
20. jan 2014 o 17:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ja na smart nedám dopustiť. To rozpracovanie je pracnejšie, ale je veľmi komfortná na poťahovanie a modelovanie. A viem s ňou urobiť tenulilinký poťah a vôbec sa nepotrhá.
20. jan 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 višne naložené v rume :wink:
20. jan 2014 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 hmm to znie dobre...to sa da aj kupit, ci len doma nalozit ?
20. jan 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a přidávám mé dva víkendové dortíky...vlastně skoro tři :slight_smile:
20. jan 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@miichel netreba postup, to su vlastne take fazulky v modrych gatiach :slight_smile:
vyskusaj su lahky,
ja som robila tuto.
20. jan 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
dievky ktora z vas ste robili pohar PIVA? ako na tu penu? VELKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE D.
20. jan 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja som dávala vačšinou iba džem,ale raz aj višnový frutafil a moja mamina dáva k takejto plnke aj banány :slight_smile:,napr. v zákusku slonie slzy :wink:
20. jan 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul robili ste to z tvrdnuceho marcipanu?
20. jan 2014 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul bielka a cukor vyslahat nad parou
20. jan 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja kupujem tie bez kôstok v Lidl a scedené ich zalejem rumom a zavriem, aby rum nevyprchal a šup do chladničky :wink:
20. jan 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nieeee to je praveze taky extra tenky asi na listy a nedrzi mi to tu vahu a ten kvet mam praveze taky roztraseny :slight_smile:
20. jan 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ja poslem ti link
20. jan 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok