• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
Jeden malinký pro našeho Matyáše.
21. jan 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@jakelina krásna, čistá. Ten malý je tak na teba :slight_smile:
21. jan 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 děkuji, každý říká, že jsou na mě děti podobné, ale mně se to vůbec nezdá. Asi jak je vidím každý den. :wink:
21. jan 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina velmi pekne dakujem za receptik na piškotu,prave som dopiekla,krasne nadychana,vysoka a rychlejsie upečena ako ta čo som robila doteraz :slight_smile:
21. jan 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@michaela3011
@pristela
babuly dakujem za rady snad to dam a este vas urcite budem otravovat lebo osm sa prave dozvedela ze budem robit aj autobus takze dalsia 3D no a ako to u mna byva cely mesiac nic a potom drb na jeden vikend dve a este take co som nikdy nerobila ale sak aspon sa naucim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pozeram dozadu, ze sa tu zasa rozputala nesmrtelna tema cena torty :grinning: :grinning: , tak ja uz som tolko krat sedela pri vypoctoch ze kolko toho miniem na tortu a vzdy som to vzdala, lebo ked som to konecne zratala este ma vzdy k tomu napadlo 20veci co nie su ingrediencie a minaju sa, neviem ako vy ale ja miniem neskutocne mnozstvo kuchynskych utierok o teplej vode ani nehovori a najhorsi je ten bordel :D, ale to uz odbocujem. Kazdopadne tiez som zdvihla cenu a uz som pocula ze som riadne zdrazela, ale ked vidim maslo v akcii za 1,50e tak mi tlak stupa. To kolko casu robim vyzdobu, je totalne jeden pracovny den.
21. jan 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@adrika202 nemáš vůbec zač, ještě aby ti i chutnala. Já jsme líný člověk a tady ta mi vyhovuje, že dám vše do robotu a dělá se to samo a už jenom ručně přidám mouku a je to. :wink:
21. jan 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina presne, aj moja Alicka je vraj celá mama a ja to nevidím :grinning:
21. jan 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina kraasny dortik a Matyáškovi vsetko naj naj naj...a veru...celaaaa mama :sunglasses: :grinning:
21. jan 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky, ako sa dá spraviť väčšia "poľguľa? chcem spraviť lienky.. mám požičané tie nerezové misky z Ikei.. ale zdajú sa mi malé (pre cca 15 ľudí)
21. jan 2014 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ahoj.. ako si prosím spravila taký pekný tvar? (v čom?) :slight_smile: ďakujem.
21. jan 2014 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata nemate niektora PORCIOVAC TORTY? potrebovala by som na priemer 23cm. nasla som len tento,
nemate nahodou niektora iny? dakujem.
http://www.cukrar.com/cukrarske_pomocky/porcovac_1216
22. jan 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka děkuji moc a přání vyřídím.
22. jan 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tweetinka.co zlatko pekla jsem v misce z Ikea
22. jan 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a je po planox na kux. robot :cry: ........odisla mi mycka :angry: nejake vase tipy pre spravny vyber?
22. jan 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo měla jsem AEG a teď mám Siemens a jsem spokojená s oběma. Dobrá značka je i Bosh
22. jan 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo odporucam siemens :slight_smile: v starom byte som mala rovnaku ako som si dala sem :slight_smile: podla mna je super a nie je uplne vela draha :sweat_smile:
a uz si mala aj dakoho na odborne posudenie, ci sa uz neda vyliecit?
22. jan 2014 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @pristela baby tak ma pri slove robot napadla otazka, slahate vsetko jednou metlou? Ja som slahala zatial 2x a aj korpus aj plnku tou metlickou, nie hakmi ani tym divnym skrutenym :confused: je to ok ci na nadychanost a tak je potrebne menit?
22. jan 2014 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ja som šľahala tou balónovou metlou aj cesto na korpus aj plnku :wink:
tým hákom som robila kysnuté cesto,to je fakt veľká pomoc a tú tretiu metlu som použila iba raz,aj to sa mi zrazil krém,lebo to nebolo dobre prešľahané,tá teda neviem ,na čo sa používa :confused: :wink:
22. jan 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ja tiez slaham iba tou jednou balonovou a ostatne som este nepouzila
22. jan 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 @ikula2 juj dakujem moc :slight_smile: mne je tiez sympaticka iba ta balonova :slight_smile: kysnute cesto robim komplet v pekarnicke na chlieb, to je uplne bez roboty :slight_smile: cizetie dve mozem odlozit nech nezavadzaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2014 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ja mám Zanussi a chudiatko ťahá teraz už 13-ty rok a asi bude jej osudovým :frowning2: , vyzerá to tak, že končí :confounded:
22. jan 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky co byvate blizko madarskych hranic - odzajtra maju americky tyzden, cukriky budu po prepocte za nejakych 1,17 Eur :wink:
22. jan 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas @ejkula no my mame (mali sme) whirpool a to teda uz nemam zaujem...odisla po 4 rokox... podla toho, co hlasi xybu to je o tepelnom senzore ci o com, takze velku sancu na nejaku mensiu ciastku na opravu tomu nedavam - ale mm zistuje co ako..... a neviem si predstavit fungovat bez toho uz... jedna vec je uspora casu, ale mne ide najma o ruky - pri mojej citlivosti koze na rukax budem po tyzdni xodit s krvavymi hankami ako keby som mlatila do steny :angry:
22. jan 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky co používáte bílou čokoládu, tak dnes jsem v Lídlu kupovala za 7.90
22. jan 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, dost dlouho jsem tady nebyla, tak ani nevím, jaké dorty jsem sem naposledy dávala :sweat_smile: , tak to tu trošku vytapetuju, omlouvám se :grinning: , no a chtěla jsem vás moc poprosit o inspirace na klasický kulatý dort pro holčinu k 35. narozeninám, její manžel to nechal úplně na mě a tak chci nějaký pěkný květinový, ale jak mám volnou ruku, nevím, jaký bych měla udělat, jsem strašně nerozhodná :angry: , předem moc moc díky :dizzy_face:
@jakelina, krásné synky máš :sunglasses: :sunglasses:
22. jan 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Caute kocky, po dlhsej dobe posielam moje tortuchy za tento tyzden… :wink: ta farebna bola na ziadost - Ariell, motyle, kruhy z ceruzky ako na pozvanke..
22. jan 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@artepf krásn dorty!
22. jan 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf krasne
@njonja nadhera aj foto uzasne
22. jan 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná tortička urobená na želenie podľa CD - ečka U2 :slight_smile:
22. jan 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok