Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
24. jan 2014

@lawli pokial viem tak oficialne by malo aj byt napisane, kde fotku nasli...odkaz na stranku, alebo casopis a podobne, pri kazdej foto, co nie je tvoja a ty ju niekam zavesis na internet... no to co sa stalo tebe, sa mi aj nieco mari, ze si cosi take riesila...to vazne nechapem takych ludi ☹ 😠

lawli
24. jan 2014

@ajka82 no riešila som to tu pred Vianocami...ale vyriešila som to iba tak ,že som tej osobe napísala a ona zrušila stránku a potom si ma sama odobrala z priateľov...tak teraz neviem či zase niekde na nete niečo podobné nie je....nakoľko teraz nedokážem sledovať jej činnosť...no kašlem na to už... hádam som jej dostatočne prehovorila do duše a už mi to nespraví...

nika266
24. jan 2014

Dievčatá od pondelka americký týždeň v Lidl

evicaka
24. jan 2014

@lucianak žiadna finta, iba radielko. Ale ani ja to nemám presné, sem tam mi ruka ušla 🙂

lucianak
24. jan 2014

@evicaka takže pred tým si nedať vínko a malo by to byť fajn 😀

evicaka
24. jan 2014

@lucianak neuveríš, ale práve si popíjam šampanské (manžel mi nalial) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucianak
24. jan 2014

@evicaka ale neradielkuješ, či hej? 😀

evicaka
24. jan 2014

@lucianak noooo momentálne nie, ale keby mi nalial včera o takomto čase, možno by bol vankúšik o niečo krajší 🙂

lucianak
24. jan 2014

@evicaka 😀 😀 😀 každopádne ďakujem za tip 😉 A ešte otázočka, to s radielkom robiť už keď bude hmota na torte, však?? následne na to spraviť jamky a do toho guličky?

evicaka
24. jan 2014

@lucianak presne tak, najskôr potiahnuť a potom čo najrýchlejšie radielkovať atd., aby poťah príliš nestrvrdol 🙂

lucianak
24. jan 2014

@evicaka Ďakujem ešte raz. Pekný večer prajem pri šampuse, idem už do postele... 🙂

muffinka8
24. jan 2014

@pipka 😀 😀 no čo narobím 🙂

elamaslakova
24. jan 2014

@pipka skús pozrieť aj sem , možno je tu aj postup nejaký http://www.pinterest.com/search/pins/?q= Ironma...

anculala
24. jan 2014

ahojte. V peceni som uplny zaciatocnik... a tak sa obraciam na vas. Urobila som pribinacikovy krem, ktorym chcem plnit korpus a cele by som to rada ( 🙂 ) potiahla MMF. Moze ist tento krem aj pod potah alebo musim hladat nieco ine? lebo vacsinou sa spomina maslo s cukrom a raz som kdesi vyguglila ze pri mmf moze ist aj tento krem. Tak teraz neviem

anibas
24. jan 2014

@jakelina Majka náááááááááááádherný 😵 😵 😵 😵 Otázka: aké drôtiky č. ??? Vďaka

anibas
24. jan 2014

@anculala Nič iné okrem masla a cukru resp. čokolády nemôže ísť pod poťah a je jedno aký !!!!!!!!!!!!!!!!!

anibas
24. jan 2014

@dagmarmustafa Prekrásna 🙂 🙂 🙂

anibas
24. jan 2014

@muffinka8 Rozkošná a veľmi túžim po týchto písmenkách 🙂 🙂

jakelina
24. jan 2014

@anibas zlatko to jsou 22.

jakelina
24. jan 2014

@anculala ne nemůže, dej máslo s cukrem, čokoládou a nebo odřezky. Nebo pokud se ti chce vařit pudink, tak může být i pudinkový, ale musíš dát na jedno máslo necelého čtvrt litru pudinku, jinak to taky bude dělat neplechu. 😒 Já to neriskuji, všechno co obsahuje vodu topí potah, tak raději ani pudink ne.

aduskatt
24. jan 2014

robim s bielym cokoflexom a chce sa mi plakat☹((

jakelina
24. jan 2014

@aduskatt proč??

aduskatt
24. jan 2014

@jakelina potrebujem potiahnut vankusik, ked to valkam, strasne sa natahuje, nedrzi tvar.....dala som do chladnicky a asi budem musiet do toho pridat este potahovku..... zacinam sa bat, ze mi to vnoci zlezie z torty

jakelina
24. jan 2014

@aduskatt aha, já to neznám, tak nevím jaký je na potah. 😝

aduskatt
24. jan 2014

@jakelina ja s tym robim prvykrat.a dufam, ze aj naposledy🙂

ajka82
24. jan 2014

@aduskatt aj biela domaca cokohmota je jak za trest...jednu poondenu gitaru co som len vyrezala (da sa povedat) a mala na dlzku cca 15 cm som robila vyse hodiny 😠 mozem za chvilu aj foto...mam to teraz v chladnicke

vlada111
24. jan 2014

@chvapilu krásna zelená príšera

aduskatt
24. jan 2014

@ajka82 jezisoveprsiakristovahrud..................ani mi nehovor, bo ma trafi tu na mieste, ja mam 12 cm vysoky vankusik 21x25 cm.to ma aj vykoti, kym urobim........ale mam to znova v chlade a primiesam tam potahovku.......

vlada111
24. jan 2014

@pipka Jani, ale tá posledná s tou postavenou maskou je náhodou celkom jednoduchá a dosť efektná 😉

ajka82
24. jan 2014

@aduskatt 😀 myslim na teba... ja som sice s tym nepotahovala lebo kamoska chcela len krem nechat na vrchu co je aj vo vnutri a keby dam nan gitaru z potahovky, tak by sa rozpustila...tak ma cokoladovu... a tie pismenka...to su schvalne take krive 😝