• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@lawli pokial viem tak oficialne by malo aj byt napisane, kde fotku nasli...odkaz na stranku, alebo casopis a podobne, pri kazdej foto, co nie je tvoja a ty ju niekam zavesis na internet... no to co sa stalo tebe, sa mi aj nieco mari, ze si cosi take riesila...to vazne nechapem takych ludi :frowning2: :angry:
24. jan 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no riešila som to tu pred Vianocami...ale vyriešila som to iba tak ,že som tej osobe napísala a ona zrušila stránku a potom si ma sama odobrala z priateľov...tak teraz neviem či zase niekde na nete niečo podobné nie je....nakoľko teraz nedokážem sledovať jej činnosť...no kašlem na to už... hádam som jej dostatočne prehovorila do duše a už mi to nespraví...
24. jan 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá od pondelka americký týždeň v Lidl
24. jan 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucianak žiadna finta, iba radielko. Ale ani ja to nemám presné, sem tam mi ruka ušla :slight_smile:
24. jan 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka takže pred tým si nedať vínko a malo by to byť fajn :grinning:
24. jan 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak neuveríš, ale práve si popíjam šampanské (manžel mi nalial) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka ale neradielkuješ, či hej? :grinning:
24. jan 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak noooo momentálne nie, ale keby mi nalial včera o takomto čase, možno by bol vankúšik o niečo krajší :slight_smile:
24. jan 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka :grinning: :grinning: :grinning: každopádne ďakujem za tip :wink: A ešte otázočka, to s radielkom robiť už keď bude hmota na torte, však?? následne na to spraviť jamky a do toho guličky?
24. jan 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak presne tak, najskôr potiahnuť a potom čo najrýchlejšie radielkovať atd., aby poťah príliš nestrvrdol :slight_smile:
24. jan 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka Ďakujem ešte raz. Pekný večer prajem pri šampuse, idem už do postele... :slight_smile:
24. jan 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :grinning: :grinning: no čo narobím :slight_smile:
24. jan 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka skús pozrieť aj sem , možno je tu aj postup nejaký http://www.pinterest.com/search/pins/?q=%20Ironman%20cake
24. jan 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. V peceni som uplny zaciatocnik... a tak sa obraciam na vas. Urobila som pribinacikovy krem, ktorym chcem plnit korpus a cele by som to rada ( :slight_smile: ) potiahla MMF. Moze ist tento krem aj pod potah alebo musim hladat nieco ine? lebo vacsinou sa spomina maslo s cukrom a raz som kdesi vyguglila ze pri mmf moze ist aj tento krem. Tak teraz neviem
24. jan 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka náááááááááááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Otázka: aké drôtiky č. ??? Vďaka
24. jan 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anculala Nič iné okrem masla a cukru resp. čokolády nemôže ísť pod poťah a je jedno aký !!!!!!!!!!!!!!!!!
24. jan 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa Prekrásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 Rozkošná a veľmi túžim po týchto písmenkách :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas zlatko to jsou 22.
24. jan 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anculala ne nemůže, dej máslo s cukrem, čokoládou a nebo odřezky. Nebo pokud se ti chce vařit pudink, tak může být i pudinkový, ale musíš dát na jedno máslo necelého čtvrt litru pudinku, jinak to taky bude dělat neplechu. :unamused: Já to neriskuji, všechno co obsahuje vodu topí potah, tak raději ani pudink ne.
24. jan 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
robim s bielym cokoflexom a chce sa mi plakat:frowning2:((
24. jan 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina potrebujem potiahnut vankusik, ked to valkam, strasne sa natahuje, nedrzi tvar.....dala som do chladnicky a asi budem musiet do toho pridat este potahovku..... zacinam sa bat, ze mi to vnoci zlezie z torty
24. jan 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aha, já to neznám, tak nevím jaký je na potah. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja s tym robim prvykrat.a dufam, ze aj naposledy:slight_smile:
24. jan 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aj biela domaca cokohmota je jak za trest...jednu poondenu gitaru co som len vyrezala (da sa povedat) a mala na dlzku cca 15 cm som robila vyse hodiny :angry: mozem za chvilu aj foto...mam to teraz v chladnicke
24. jan 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu krásna zelená príšera
24. jan 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 jezisoveprsiakristovahrud..................ani mi nehovor, bo ma trafi tu na mieste, ja mam 12 cm vysoky vankusik 21x25 cm.to ma aj vykoti, kym urobim........ale mam to znova v chlade a primiesam tam potahovku.......
24. jan 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Jani, ale tá posledná s tou postavenou maskou je náhodou celkom jednoduchá a dosť efektná :wink:
24. jan 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt :grinning: myslim na teba... ja som sice s tym nepotahovala lebo kamoska chcela len krem nechat na vrchu co je aj vo vnutri a keby dam nan gitaru z potahovky, tak by sa rozpustila...tak ma cokoladovu... a tie pismenka...to su schvalne take krive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok