• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
Dievčatá viete mi poradiť čo robím zle? Chcela som urobiť orchidee z marcipánu /smart flex flover/ a urobila som si každý lupienok zvlášť a nechala vysušiť, keď som chcela orchideu dať dohromady tak mi tie lupienky poodpadávali z drôtikov. Drôtik som na konci ohla do krúžku. Neviete mi poradiť ako na to? Mám tie lupienky urobiť hrubšie alebo ako na to?
25. jan 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rimi26 stiskni v žilkovači a namoč do vody nebo lepidla ten drátek
25. jan 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 prekrasne torty... :dizzy_face:
25. jan 2014 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela bože ako to robíš že tvoje torty vyzerajú dokonale :fearful: ešte len obmaslované, čím tak vyhladzuješ maslo, lebo ja som na to ešte neprišla :unamused:

už sa teším ako sa zajtra nabažím vašich krásnych výtvorov :sweat_smile:

dnes len narýchlo pridávam už krstinového macka na torte
25. jan 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Ahojte tak pridávam svoje.Ešte jedna malá je v chladničke neodfotená. Krstinovú chceli bielo-modro,hnedu ostatné nechali na mňa. :slight_smile:

@jakelina vyskúšala som ten dym podľa teba,dúfam,že som mohla :wink:
25. jan 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
Všechny moc zdravím a přidávám svých pár trošek do mlýna :slight_smile: ten první se mi vůbec nepovedl, ale z druhého jsem měla dobrý pocit... No a muffinky pro kamarádku :slight_smile:
25. jan 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@lawli no nebuď prehnane skromná :slight_smile:
25. jan 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no to som neskúšala myslím namočiť ten drôtik. v žilkovači som stískala a myslela som si že som asi nemala lebo lupienok ostal tenký a ten drôtik potom nedržal ...
25. jan 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak krásné je máš a jasně, že mi to nevadí, ten dým :wink:
25. jan 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rimi26 no nevím jak poradit, mně se to netočí. Nechám to pár hodin zaschnout a pak svazuji a drží to :astonished: :astonished:
25. jan 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ta krstinova je paradna :slight_smile: prosim, ake mas priemery poschodi a kolko cca vazila ta torta?
25. jan 2014 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no tak nebudem no ,bola som s ňou spokojná ,aj zákazníci boli ,ale kebyže ju robím znova ,tak ešte vychytám nejaké tie mušky :grinning:
26. jan 2014 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella ja som mala v mrazaku, ale nie vymodelovane len gucu a potom som vybrala kolko som potrebovala a v pohode
26. jan 2014 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dikes, a pls, asi tak kedy sa vybera z mrazaku casovo pred modelovanim a potahovanim? a ake je dalsie spracovanie po vybrati z mrazaku? :slight_smile:
26. jan 2014 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka dakujem :dizzy_face: asi stranku dozadu som o tom pisala aj popisovala uz dvom ci trom holkam a pisat to iste zas na dalsej stranke by uz bolo moc :sweat_smile: tak mrkni dozadu :wink:
26. jan 2014 o 01:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ,

@muffinka8 Ďakujem kočeny. A ešte musím Vám povedať,že ta čokoládová s mascarpone a banánom je super. Ochutnala som s odrezkami a mňamka, mali ste pravdu. A priemery tej krstinovej boli spodné 26cm a vrch som robila v nastavitelnom rafíku ,nemerala som ,ale tak okolo 18cm. a mala 6kg
26. jan 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak a robila si mramor korpus, alebo iný piškót?
26. jan 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja viem pre koho sla ta krstinova :grinning: :grinning: poznas aj ty osobne?
26. jan 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanima torta so slaninkou a tlakomerom nema chybu :grinning:
26. jan 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte holky , vkladam moje vikendovky a skoro som aj dodržala že budem robievat uz len maximalne tri za vikend :grinning:
26. jan 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@pristela krásné jako ostatně vždy a nechápu ty fotky venku. U nás -17 v noci a dvacet centimetrů sněhu :grinning: :grinning:
26. jan 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella ja som to vytiahla trochu nahriala a modelovala, ale musim podotknut ja som tu burizonky nikdy nemala ako beton vzdy bola taka mäkksia neviem preco aj cerstva
26. jan 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina :grinning: :grinning: u nas je tiez desný mráz/aspon fotim rychlejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: / ale sneh isto nie, to skor sa s tortami schovávam pred slnkom , kedze u nas svieti ako besné :grinning: :grinning: :grinning: ale studenééééé, ani auto som vcera nenastartovala :angry:
26. jan 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Žanetka majú vyhrievaný trávnika :grinning: :grinning: :grinning:
@pristela Nádherné torty :dizzy_face: :dizzy_face: a u nás tiež 15 cm snehu a záveje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jan 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No a ešte moje dve
26. jan 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
@anibas jsou perfektní, náš malý tu pohádku žere, tak to u nás jede pořád dokola :grinning:
26. jan 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Nádherné tortičky
@pristela Nádherné tortičky , ako vždy
@vendullka Super
@mimcak Nádherné tortičky
@mirinecka krásna tortička, jemnučká
26. jan 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela babulka nadherne torty, si nenormalny talent :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: a teda padla mi sanka kolko si ich postihala spravit za tak kratky cas :slight_smile:
26. jan 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela kraaasa :dizzy_face: no skoro si aj dodrzala to mnozstvo :sweat_smile: ak neratam poschodku za dve a ked su dokopy 4 :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
tebe sa aj stalo, ze si robila len jednu :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
26. jan 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok