• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
Baby a neviete nájsť jednotku?Neviem ako ju orezať.Nemôžem žiadnu nájsť.Dakujem vám za tipy.Tie kvietky som myslela ale tie motýle ma nenapadli.A je to supéééééééééééééééééééér. :wink:
28. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 dakujem :slight_smile: vyzera to fak dobre,musim to niekedy vyskušat... ja pečiem nie tak pravydelne ako dievčata tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
28. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

vinka...
http://www.tortyodmamy.sk/netradicne/tarzan-jane

skus si vyrezat takto.. :slight_smile:
28. okt 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masaker baby...nič nestíham...obdivujem alionušku jak ona stíha toľko tort a ja mám dosť keď mám spraviť 3.moja posledná so spidrmanom.cez víkend pridám ďalšie dve,ktoré musím stihnúť zajtra a to idem ešte na nočnú... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vinka ďakujem za recept na citrónový krém...
28. okt 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove a zaroven kazda osobka co poziadala o priatie je tam.Mozte pridavat recepty a vsetko co moze pomoct
28. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca - dakujem moc :slight_smile: ja teraz akosi nestiham vobec piect :slight_smile: ale chcela by som v decembri kamaratke pre syna nejaku 3D vyskusat - prvykrat.. len akosi netusim co.... ale vsak cerpam inspiracie tu u Vas a veru - je sa z coho poucit... normalne mi sanka pada, ked vidim tie krasne torticky, ktore tu vypekate :wink:
28. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz dakujem, a kolko davas prosim ta cukru cca?...
28. okt 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nové strany 590 - 593 nnádherné torty, všetky!
28. okt 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, dlho som tu nebola, absolútne nestíham. Už mesiac sa trápim s jednou tortou, v sobotu doobedu má byť hotová. No dúfam, že bude aj jedlá. Normálne ľutujem, že som sa na to dala - ide totiž o tortu bezlepkovú, bez mlieka a vajec. Toľko drahých surovín som povyhadzovala, kým som po mesiaci vymyslela recept ... a to mi nikto nezaplatí :cry:
Ešte aj zákazníčka vymýšľala, normálne som mala chuť tým praštiť a napísať jej, že jej žiadnu tortu robiť nebudem. Tak ma naštvala.
Tak niežeby bola rada, že som vôbech ochotná jej tortu spraviť - navyše nikto v mojom okolí nie je schopní takú tortu upiecť ( teda aby bola aj jedlá ) a ona by ju chcela takmer zadarmo :angry:
No nič, nejdem vás tým zaťažovať.

Kamoške som piekla jednu dinosaurovú, tak som vám ju prišla ukázať

Tortičky sú všetky úžasné, všetky do jednej !
28. okt 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat :astonished: :astonished: :astonished: super!!! tak toto by som ja veru nevedela :confused: perfektna torta!!! :slight_smile:
28. okt 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krasna torticka, prave dnes som zhanala recept na bezlepkovu tortu a prave od teba tam asi bol receptik na TOM :slight_smile:
vsetky pridane torticky su krasne :slight_smile:
28. okt 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby všetkým vám dakujem za pomoc.Tá torta je pre chlapčeka tak musím podla toho.Ale kvietky a motýle na modrom poťahu budú jak pre chlapca? :confused: Aby pani bola spokojná.Nechala to na mna.
28. okt 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a nemas vykrajovacku auticka?, ze by si ju urobila bielu, dala modre oblaciky a dole po obvode torty napriklad auticka aelbo nejake zvieratko?
28. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...už dlho vás sem chodím "šmírovať" :slight_smile: ,a obdivovať,nádherná práca.Tu je moja prvá mramorová torta s poťahom z cukríkov,čo som obkukala od vás.To bola skúšobná,bez ozdob.Na druhej bol pokus o mramorovaný poťah,ale nevydarený :grinning: . No a moja prvá poschodová,poťahovaná krivula :grinning: :grinning: :grinning: Ale chutila.Ozdoby sú kúpené,to som ešte neskúšala,ale chystám sa. Na víkend plánujem vytvoriť pavúka,potom vám dám vedieť,ako to dopadlo :dizzy_face:
28. okt 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
same krasne torticky a tu nezdobenu ten twister ked som zbadala musim vyskusat vyzera mnam :dizzy_face: uz som si aj recept odpisala a cez vikend musim upiect
ja teraz nepecem,ale na buduci tyzden budem robit len jednoduchu okruhlu svagrinej k narodeninam

@vinka aj ja som robila jednotku mojej dcerke a len som si nakreslila na vykres a obrezala
http://www.tortyodmamy.sk/ostane-torty-pre-deti/cislo-jedna-pre-moju-dcerku
28. okt 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krásní dinosauříci. jj, lidi jsou nevděční ....... :confounded:
mmch, všechno nej nej synovi k dnešním narozeninám, vybral si pěkný den na narození, vždycky má volno, že?
28. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ano, vari sa aj s maslom.
Inak dnes nim idem plnit a je super cokoladovy.Uplne tmavy,vôbec nie prehnane sladky.este to nakombinujem s bananmi a rozvarom s marhulovym lekvarom rumom a vodou.
28. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat prosim ta ako si robila tie dinosaury ? Ja sa s jeho vyrobou trapim uz dva dni a stale mi to nejde.
Dakujem
28. okt 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoje

@vinka ja som robila jednotku presne podla zelania aj tvarovo aj ozdobami :
http://www.tortyodmamy.sk/ostane-torty-pre-deti/jednotka-9
pri tomto type nemas ani vela odpadu lebo som upiekla platy na plech prekrojila na polovicu a jednu dala na vysku a k nej hore pridala druhu na sirku potom som vlavo hore odrezala do sikma a to co som odrezala som priadal do zas na stred do sikma. Snad je ten popis zrozumitelny dlho som dumala ako spravit jednotku a nemat vela odpadu. Dost mi pomohlo ze pani si vybrala zrovna takuto.
A este ti vlozim jeden obrazok co sa mi strasne paci pre chlapca. Ak by mi niekto dal na vyber tak takuto urcite budem robit.
28. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alex21 Jak sji stáhla z flickru tu fotku?? :astonished: Mně to nikdy nešlo..:frowning2:
28. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem vám za tipy.Krásne torty.Pani chce na modro potiahnúť a jemne ozdobiť.Tak uvidím čo urobím neviem fakt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som tu straaaaasne dlho nebol a pribudlo tu vela nadhernych torticiek.
Ja som najprv nic nepiekla, potom sa mi pritrafili 4 naraz, len smola bola ta ze som pri nich mala 3 dni horucky nad 38,5 a citila som sa strasne zle. Potom som isla k lekarke, dala mi antibiotika ale pri nich som zacala zvracat a na dalsi vikend som mala piatu. Potom sme boli tyzden na dovolenke aby som si oddychla a kedze mi este aj na nej bolo zle tak som si nezobrala teraz ziadne objednavky nech sa dam najprv dokopy.
Psik bol pre dceru k meninam chcela som si ho vyskusat :wink:
28. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ja netusim odkial je ta fotka stiahnuta mam ju uz strasne dlho ale vzdy si kliknem na obrazok a davam si ulozit obrazok. Takze aj toto som musela tak robit. :sweat_smile:
28. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 krásné dortičky, pejsek jak živý
28. okt 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 No jo, ale z www.flickr.com to nejde..:frowning2: A ta fotka je tam taky.. :slight_smile:
28. okt 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka jaj tak ja ju urcite odtial nemam. Ja ju mam len z nejakej stranke kde boli torty normalne odfotene ale fakt netusim z akej, Akurat so pozerala ze som si ju ulozila 13.11.2009 a mozno aj z nejakeho linku co tu vtedy niekto daval lebo ja toho vela nestiham a na moc stranok nechodim. Vacsinou popozeram len vase obrazky a linky co sem davate.
@jakelina dakujem :slight_smile:
28. okt 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka tak dala som si tu namahu a pozerala som na strankach vzadu a tu fotku si pridala ty a je to naozaj z toho flickr.com. Ja dost pouzivam internet explorer a cez ten mi to nejde ulozit ale muz pouziva program "mozilla firefox" a cez ten mu ide normalne ulozit obrazok takez mi ho urcite on ukladal. :slight_smile:
28. okt 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici myslím, že daniz tam dáva 100g kr. cukru, lebo v tom predtým recepte to písala.
@daducha @nadulici díky moc za recepty. Určite vyskúšam. Ked robíte tieto čoko krémy dávate to na celú tortu alebo to kombinujete otáznik a banány idú iba na spodný korpus, že otáznik. Chcem robiť ten mramor. biskvit a čoko krém len neviem či aj inú plnku k tomu
29. okt 2010 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok