• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
26. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akapulko Áno? Ja ich nepoznám vraj im dala čis.nejaká kamarátka. A nejako som nezisťovala ,že kto a ani neviem odkial boli.
26. jan 2014 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chichinka jeeej, dakujeeem , by si sa divila , že vzdy mi trvalo jednu urobit dlhsie ako viac naraz :grinning: :grinning:

@pipka :grinning: :grinning: :grinning: jasneee stalo , a to mnozstvo..... ja fakt aj odmietam , niečo dokážem odmietnuť a na druhej strane zas niekto dokáže ukecať tak, že sa nedá odmietnuť :grinning: :grinning: to su tie nad tri :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak keby mi päť ludí zavolalo na päť hlavnych velkych svadobiek v jeden termín , čo myslis , ze by som urobila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by som vzala vsetky aj keby sa mam naklonovat, bo svadobky to je moja laaaaska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2014 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Ahojte,pridám aj ja k vašim dielkam,ja len tak poskromne .Hnedá podľa predlohy, nemám rada takéto torty ,s lienkou som sa musela vmestiť do 3 kg ,tak len takáto malá a dinosaurová objednaná na poslednú chvíľu tak asi tak.
26. jan 2014 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (56)
Ahojte sikulky. Rada by som sem pridala svoju tvorbu, aj ked na vase skvosty sa to nechyta. Prvykrat som nieco vyrezavala pomocou nozika. Kremova ozdoba sa zdeformovala pri prevoze.
26. jan 2014 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (10)
ja som vlozila dvakrat jednu fotku :grinning:
26. jan 2014 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (13)
@pristela tortuše nádhernéééé ...som si aj dve uložila :wink: a ak chceš tak ti trochu snehu môžem poslať....máme tak cca 25cm :slight_smile:
@anibas wau krása ....aj od teba som si jednu uložila...dúfam ,že môžem :grinning:
26. jan 2014 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lawli tak to aj ja a na všetkých. Len deň nemá 48 hodín :unamused:
26. jan 2014 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela krásne, ja by som umrela z takého množstva, asi by som stihla len čísla a písmenká na ne dať :grinning:
26. jan 2014 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a posledná víkendová.Taká menšia.Tomu chlapčekovi som robila aj pred týždňom lego a teraz majú druhú oslavu a chceli znovu lego. Vraj minulý týždeň nedovolil zjesť kocky a začal si ich ukladať na seba ako lego. :grinning:
26. jan 2014 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (47)
@vlada111 verím tomu ,že aj to by nám bolo málo :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2014 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela to máš novoročné predsavzatie? že 3 na víkend? :wink:
26. jan 2014 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dada2007 :grinning: :grinning: :grinning: néé, ja nedavam predsavzatia :grinning: :grinning: to len mensie zmeny u nas :grinning: Kubo uprosil , aby som ho budeila aj aby som robila ranajky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze pekne krasne vstavam kazdy den o 6rano, pak ranajky robim , a este si zaziadal aj kazdy den rodinne spolocne vecere/ ako protihodnotu ponukol že bude jesť zeleninu a zacne pit aj čistu vodu :grinning: :grinning: :grinning:/ takze medzi "chodenim" do prace , mam o program postarane aj bez desiatich tort na vikend :grinning: :grinning: a vzdy myslim na @jakelinu majku, to pre mna že vzor v stíhaní vsetkeho :grinning:
26. jan 2014 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@pristela já a vzor. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kurník kdybys viděla jak já někdy nestíhám. Včera jsem si po týdnu holila nohy, už jsem vypadala jak medvěd a to si každý večer říkám, jak si udělám víc času pro sebe. A zase jsem ráda, že si co tři dny stihnu umýt vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám podezření, že někdo tajně každý týden zkrátí den o pár minut nebo co, jinak to není možné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2014 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (10)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: ja si depilujem , to dlhsie vydrží :grinning: :grinning: :grinning: a jasne , ze musim stihat este aj kavicky, to moj relax najvacsi :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2014 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela já depiluji jenom v létě :grinning:
26. jan 2014 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela tak u nás to je nejak podobne..aj vstávam, aj máme spoločné večere.....a v sobotu a v nedelu všetky jedlá spoločne. Ale mám pocit, že tie torty mi kradnú čas..........teda.......neviem ako to napísať, jasné že viem, ale tak čo už. Inak Lili sa vždy pýta, ked prídeme zo škôlky......tak čo mami, máš torty? ked odpoviem nie, tak príde jednohlasné juchúúúúúú :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a ked poviem že áno..tak sú smutní, že sa s nimi nemôžem ,,hrať" , vegetiť.......a vtedy mi je z toho taaaaaaaaak smutno. Ale zas..chápu to-trošku :wink: a snažím sa čo najviac robiť, ked sú v škôlke a potom večer.....nechcem, aby torty ukradli deťom maminu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
........a viem, že sa dá stíhať všetko.....domácnosť, torty, tamto hento....len treba dobrú organizáciu, obetovať spánok a vyťažiť čo najviac z ponúknutého času................ale presne ako si neni dávno napísala...kolko sa dá vydržať? 2 - 3 roky(že by akurát tá materská?) a potom prídu problémy s rukami, krížami...chrbtom.....atd.
26. jan 2014 o 15:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@dada2007 jo jo, pravdu mas, ale ty si iná vrtulaaaa :grinning: ja som hoodne moc lenivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. jan 2014 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela vrtula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že dík
26. jan 2014 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimcak ano su od nas z dediny:slight_smile:)u mna sa asi bali ze by sa nedoplatily:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo viem ze chceli veeelku tortu za malo penazi :grinning: :grinning:
26. jan 2014 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dada2007 mluvíš mi z duše. Tento víkend jsem měla jenom jeden dort a byla to pohoda. Sice i teď dělám věci do práce, mám tu šanon a pořizuji a zakládám doklady, ale nehoní mě to jako dort. Že někdo vyzvedne a já nemám ještě ani potažený a jsem nervní jak to stihnu. Však to známe všechny jako to někdy je. A děti jsou fakt raději, když nepeču a je doma větší klid
26. jan 2014 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
po dlllllhom case nieco odo mna :wink:
26. jan 2014 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (51)
@dada2007 taky - tak - deti keď počujú, že mám tortu tak zúria :grinning: :grinning:
26. jan 2014 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina @anibas momentálne nemám na výber......skončil mi rodičák, som na úrade práce bez nároku na podporu.....takže........torty sú pre mna teraz TOP............
26. jan 2014 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dada2007 no tak je to pro tebe řešení, pořád lepší než nemít nic a sedět doma a nemít do čeho píchnout. :wink:
26. jan 2014 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag krásné je máš :wink:
26. jan 2014 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina jasné, ale plat mi to ,,nenahradí", ale áno....pravdu máš. Snažím sa ako sa dá :wink:
26. jan 2014 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dada2007 to je mi jasné, ale máš alespoň podporu ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když to bude asi pakatel, nevím jak to je u vás. :unamused:
26. jan 2014 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina nie, nemám nárok na podporu. Nemám za posledné 4 roky odrobené 3 roky. ........takže smola.....
26. jan 2014 o 16:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dada2007 tak to je dobře, že umíš alespoň krásné dorty a máte nějaký příjem :unamused: Ale je to postavené na hlavu, člověk doma vychovává děti a nedostane nic a cikáni na ně kašlou a dávky mají jak hrom, že nám se o tom ani nezdá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2014 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok