• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte, Prosim Vas, potrebujem pismenka na tortu GREGOR a coslo 2
vedeli by ste mi to niektora ktora mate vykrajovacky / marcipan spravit a poslat? samozrejme pracu postovne material uhradim.

Daujem
Alex
30. jan 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ale je to krasna torticka a tie margaretky si tam ako daval co mas pod tym?
30. jan 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha zlatko v malinké mističce upečený korpus, dám to na dort a i s ním to potáhnu a pak na to lepím ty kytičky. Jsou takové chcíplé, protože jsem vykrojila, ztenčila a hned dávala na dort, tak vůbec nevyschly a ty lístky moc nedržely. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem a niesu chciple na to aky rychlo si to robila su uplne krasne :wink:
30. jan 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina aj ta krajka je krasna ja si musim tiez uz neaku kupit a skusit to strasne sa mi to paci ale nemam doma ziadnu lebo si neviem vybrat aku kupit musim neaku s ktorou sa mi bude dobre robit :wink:
30. jan 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha kup si, jde to dobře a na dortech to vypadá hezky :wink:
30. jan 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo mam odopinalnu a mastila som iba spodok, teraz som si kupila aj novu vyklapaciu, tak nabuduce ju vyskusam, mala by byt bez "sopka efektu" pri peceni

http://www.natortu.sk/okruhle-s-dnom-klasicke/zakladna-okruhla-forma-25-cm-x-75-cm/

a ked upeciete korpus, otocite ho hned, aby bol vrch rovny alebo nechate chvilu vychladnut? ja som to otocila hned a na plech
30. jan 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigri najprv by som skusila pouzit horny a spodny ohrev, nie teplovzdusnu... a ja korpus neotacam nikdy, ale viem, ze to tak napr. @jakelina robi... ja ho zarovnavam az krajanim, ak treba..

@jakelina opat nepoznatelny popisany stres podla foto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo vdaka, vyskusam :wink:
30. jan 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina je úplne nádherná tá tortička! :dizzy_face: :dizzy_face: Tebe tuším ten stres prospieva :grinning: :grinning:
30. jan 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka že by??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tigri já otáčím a asi tak za deset minut po vytažení z trouby. Někdy to ani není potřeba, nemívám kopce na dortech, ale stejně ho musím vyklopit z formy, tak už ho tak nechám
30. jan 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tigri skus spodny a dolny ohrev ako spominala @mysiatkoo a skus 60min na 160stupnov, mne to kleslo ked nebol korpus dost prepeceny
30. jan 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigri a skus recept "mramorak", najdes ho v casti recepty
30. jan 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásna je,mne sa takéto jednoduché veľmi páčia.........a tie kvietky v strede,ako tam držia,na niečom sú nalepené?
30. jan 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 na kopečku z korpusu potaženém marcipánem
30. jan 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dakujem, skusim :slight_smile:
30. jan 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takto dopadli karnevalové muffky na karneval mojho Samka :slight_smile: ale ja radsej nazdobim dve torty ako tieto minizdobenia :slight_smile:
30. jan 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@adrika202 krásné :wink:
30. jan 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moje ceztýždňovky :slight_smile: Bambi na želanie pre 6 ročnú slečnu do rodiny. Trošku som tam dala moc farieb, ale tak čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes: A druhá pre pána sochára, @jakelina ja tie jedlé oblátky fakt že nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2014 o 15:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
a ešte taká poznámočka, konečne som došla na to ako mať torty rovnejšie :grinning: obyčajná stierka s rovnou hranou a boky sú podľa mňa fajn :slight_smile: Akurát, že neviem čo s vrchom a tým pádom s hranami :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to som krivá a neviem to dať do roviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: a teda týka sa to tej hranatej... ta okrúhla je čapatá, lebo som tam napchala kóóópu plnky :slight_smile:
30. jan 2014 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas nechat zatuhnut dole hlavou na podlozke a papieri na pecenie a bude rovny aj vrch :wink:
30. jan 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 a to môžem tak urobiť aj keď používam maslo,čoko a korpus?
30. jan 2014 o 15:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ta srnečka je zlaťunká :wink:
30. jan 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem moc :slight_smile: veľmi si to vážim a teším sa, že sa Ti páči :slight_smile:
30. jan 2014 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ked to das na ten papier na pecenie tak ano, mal by sa dat pekne stiahnut dole bez toho aby sa ti nan prilepil korpus
30. jan 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje...ahojte :wink:
zijem, pracujem, nespim, deti chore...nic nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dotrapila som sa s Ironmanom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poviem vam...nikdy vááác :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
30. jan 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kks...a foto teda este :grinning:
30. jan 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@maya30 ahaaa :slight_smile: tak vyskusam :slight_smile: dakujeeem :slight_smile:
30. jan 2014 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ty si dobraaaaaa :sunglasses: ze za hodku :sunglasses: klobuk dole, je kraasny :wink: ja by som za ten cas ani tu krajku nedala jak sa poznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jan 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok