• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
prooosimmm cim sa lepi aplikje ta jedla oplatka na tortu?? dakujeeeem
31. jan 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexis13 decor gel, piping gel alebo mozes aj medom
31. jan 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt to len potrem medom hmotu a nalepim?
31. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexis13 tenuckou vrstvou medu a potom aj na oblatku tenunku vrstvu, osobne ale robim s piping gelom, takze ci sa to bude robit poholdne, netusim, ale baby robievaju v pripade nutnosti aj tak
31. jan 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigri tvrdá je, ale když ji v rukách pomačkáš, tak změkne. Na klasický kulatý dort si vyválej tak těch 80 deka, nevím jak to máš vysoké a jaký průměr. Zbytek pak očisti a co je od krému vyhoď a zabal do sáčku.
31. jan 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Priemer je 22 a vyska 7... vyvalkam teda tych 800g, dakujem
31. jan 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigri nevím jak jsi v tom zdatná, čím víc hmoty vyválíš, tím líp se ti to bude potahovat. Ať se podaří :wink:
31. jan 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak tento link som nemala vidiet, do polnoci som sa tam prehrabavala a uz aj nakupila...potom som este musela hodinku vysvetlovat manzelovi, ze ako vazne ja tie vsetky veci budem potrebovat :grinning:
31. jan 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina je to moj prvy pokus :wink: tak dam radsej viac
31. jan 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana :grinning: :grinning: to ti věřím :wink:
31. jan 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ahoj ja som si pre taketo ucely zriadila ucet v m/bank je bez poplatku pouzivam ho len na internetove platby a da sa nadstavovat pred kazdym platenim aby ma niekto nevybielil :wink: a hlavne zriadila som si ho z domu. Iron man je super som zveava co s nim porobim ja jaj
31. jan 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ten koník je super.Mňa čaká o dva týždne a vôbec netuším ako naň.Keby aspoň mohol ležať :angry: ,ale nie musí stáť. :angry: . Maš formu,alebo si ho modelovala?
31. jan 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina na Aiexprese fičím aj ja..káble na tel.,obaly na mobily,dcéra si teraz objednala plnitelny dávkovac na parfem :slight_smile:
a perfekné prívesky na náramok..sú fakt pekné..jeden tu stojí tak aj 20€,tam za 14ks platila 31€ :slight_smile:
31. jan 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Divčatá,robili ste niekedy korpus prerezaný len na polovicu a medzi dve plnky miesto korpusu piškóty v niečom namočené??.ak áno.je to chutné a guľaté,alebo dlhé v prípade pozitívnej odpovede,ďakujeeem..nejak som neodhadla počet vajec a mám nízky korpus ...a piecť ďalší moc času nemám :grinning:
31. jan 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prosím ťa z toho aliexpress sa dá objednať za hocijakú sumu, či je tam nejaký limit, že za koľko minimálne treba spraviť objednávku? Neviem sa dopátrať.
31. jan 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak treba pozerať pri konkrétnom tovare..niekde je limitované sumou ,niekde počtom,niekde ničím :slight_smile:
31. jan 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak nad určitou částku se platí Dph a clo.
31. jan 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak ale nevím jak to o přesně je. Ještě jsem nic velkého nekupovala
31. jan 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak dakujem, ja som ho modelovala :dizzy_face:
31. jan 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata prosim o tapetku :grinning: torta okruhla, jednoposchodova, pre dievcatko na jeden rok, ruzova a poriadne precackana ;) milujem robit torty pre cernochov :grinning: Ale viem, ze vy mate stale perfektne napady. A ze k tomu potrebujem 50 cupcakes radsej pomlcala :grinning:
31. jan 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@woman04
@jakelina Ďakujem baby :wink:
31. jan 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 a ty cim mazes tortu pod potah? robis to tak ze ju chladis opacne na papieri ako si pisala? v poslednom case mas krasne hranate torticky. a potahujes smartom?
@mysiatkoo prosim ta kolko susis krajky? uz som ju dlho nerobila a zabudla som si poznacit.... a farbis praskovou radsej ako gelovkou? alebo je to jedno?
31. jan 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ja som zacala davat ganaz - smotana+cokolada v pomere 1:2 podla postupu od @mysiatkoo , chladim ju dole hlavou a potom otocim a veru odvtedy mam ovela rovnejsie torty...teraz som ganasovala aj krivu tortu, ale to chce este trochu cviku :wink: a potahujem zasadne s mmf :grinning: uz som na nu zvyknuta a samozrejme aj cenovo vychadza najlepsie
31. jan 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna cokoladova ...ostatne tento vikend zrusene kvoli chorobe a necakanej robote a som aj rada, lebo som asi nieco zle dojedla, co som mala poodkladane par dni v chladnicke, aj ked vyzeralo vsetko OK a tak ma boli zaludok, ze nemozem ani stat...take krce mam :confounded: ...len chvilkove upokojenie po tabletke a probiotikach...a hlavne, ze detom nic neni...a ja sa musim naucit, ze nemam byt dojizdak :sweat_smile:
zadanie nieco pre 20 ludi, nemusi to vyzerat, hlavne ze bude chutit aby som mal co ponuknut cca 20 ludom :sunglasses: po dlhych otazkach,...moze byt nieco do cokoladova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
krásný večer děkuji za pochvalu minulého dortíku a dnes přikládám můj první traktůrek
31. jan 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@woman04 ano robila, torta ako tiramisu... :wink:
31. jan 2014 o 17:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ďakujem,už je chladničke,dala som piškóty namočené v malinovom sirupe,kávu som nechcela,je to pre dieťa...a plnka parížsky s mascarpone a maliny :wink: asi budem do rána hore :grinning:
31. jan 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak nieco dokoncene a este ma caka jedna ale az na nedelu.Celozrnny coko korpus,parizska slahacka,banany/ celozrnny mramorak,pribinak lesne ovocie boli to len 20tky
31. jan 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@maya30 vaaaazne? ganache vychadza dost draho, alebo pouzivas veci z lidl? ja som to raz skusila, ale mi to velmi nevyslo. a za to mmf ta obdivujem pri tolkych tortach, este si to zarabat....
31. jan 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok