• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahoj holky, obdivuji všechny vaše nádherné výtvory a tajně doufám, že mi to jednou také tak pujde :slight_smile: Posílám dva dortíky co jsem pekla tento víkend. Druhý bylo zadání pro kluka co miluje geocatching a pro jeho maminku, tak snad se bude líbit...
2. feb 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
orechovy korpus,coko orechova plnka konecne je po vilkende a mozem ist popratat nieco na mna lezie :unamused:
2. feb 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Babenky dakujem dneska som konecne zapla PC a tolko pacitok moc krat vdaka :slight_smile: neviem ako to stihate za vikend tolko tort pri detoch no ja mam dost dneska do rana sa uz hadam aj trosku vyspim
2. feb 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka likérová bábovečka sa pečieeeee :wink:
2. feb 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 gulôčky v pohode ,nemala som na nich čas predom ,tak pri robení tortičky som ich spravila z ružovej hmoty ,keďže som ju mala po ruke a robila z nej lemovanie a rúčky kabelky..nechala som ich trochu aby sa prilepili a maľovala som ich zlatou farbou priamo na kabelke :sweat_smile:
A bábovečku som pred chvíľou vytiahla z rúry aj ja :grinning: :grinning: :grinning: včera som piekla ,ale po tej už ani omrvinky nie sú :dizzy_face:
2. feb 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte krasky, tak ja uz zase doma, v piatok som isla kuk kamosku do cukrarne a vravi mi robime puky ides pomahat? reku ake puky? no puky ruzi, potrebuju 1000 kusov tak som makala. Tak v jednote na valentinskych tortickach budu aj ruzicky odomna :wink:
2. feb 2014 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@vlada111 ciitala som na FB :grinning: :sunglasses: a porad tu slintaaaam, ja tu len rumove pernicky z obchodu detom vyjedaaam :sweat_smile: :sweat_smile: nic sladke tu nemam dnes, ale takaa som grogy, ze ani nemam sil ist piect :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
od utorka zas pri rure, tak setrim sily :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
skúšam sušenú / penovú ,len tak pre nás ..a neviem sa jej dožrať :D
2. feb 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
4200 gramov, jahodova plnka s mandarinkami
2. feb 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@adrika202 ja som ju tak pred pol rokom tiež skúšala ,ale mňa teda neoslovila ... :slight_smile:
2. feb 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 za túto tortu si je môj MM schopný dať aj koleno vŕtať :grinning:
2. feb 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli ano :slight_smile: su dve skupiny ludí, tí ktorí ju zbožnuju, a ja patrim do nej aj ked je to príšerne sladké a dostanem chut na nu tak dva krat do roka,alebo ta druha , ktorí ju nemusia :slight_smile: každopadne v našom regione patri k najžiadanejším tortám :slight_smile: aj ked teda ja sa ju na objednavky nechystám robiť,lebo ma nebaví to dlhe sušenie :slight_smile:
@ejkula :D sa mu nečudujem :D
2. feb 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Konik pre Sarinku...
2. feb 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@monikapo krásný je
2. feb 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 písala som tu vtedy s pár kočkami ,teda respektíve po tom čo mne nechutila som sa pýtala, či je tu niekto kto ju ma rád a čuduj sa ale presne tak ako píšeš je to tak 50/50 u nás v rodine sa nenašiel nikto kto by si dal ďalší kúsok :slight_smile: ....s tým sušením máš pravdu ,je zdĺhavá ...a ani ja by som ju na objednávku asi nerobila, teda myslím že by som sa nedala ukecať, zatiaľ to po mne nikto nechcel :slight_smile:
2. feb 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mam take nezvycajne zadanie - tortu pre numizmatika..nemate nahodou nieco ulozene ? Lebo ja nemam nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nasyp mu na tortu tie cokoladove euromince a mas vystarane :grinning: :sweat_smile:
2. feb 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@adrika202
@lawli kočky ja som penovú robila prvý raz v živote teraz pred mesiacom,nikto nevedel,čo to je ,tu u nás to asi nepoznajú...........ale teda zjjedla sa neskutočne rýchlo,bola malá,mohla byť aj vačšia..
osobne si ale myslím,že tá torta nie je o nič sladšia ako bežná,lebo ten horkastý krém ten sladký korpus úplne vyváži :wink: .ale sušiť ma to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
2. feb 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ale mam tu taketo ulozene :wink:
2. feb 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adrika202 a čo tak urobiť ešte verziu ako Pavlovu tortu s malinami a šľahačkou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak to nepoznam,ale znie to celkom fajn..pogooglim a určite niekedy vyskušam :slight_smile:
2. feb 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá prosím vas ako rátate cenu dobošovej torty ? ďakujem za všetky pačitka :wink:
2. feb 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ako @pipka pisala :grinning: :grinning: :grinning: alebo pre menej narocneho klienta by som mozno aj spravila zatvoreny album a na nom lupu so zlatou ruckou :slight_smile: narocnejsi klient by si aj priplatil za otvoreny album :grinning: ved taka minca tiez nieco stoji :wink: :grinning:
2. feb 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 inspi z netu
2. feb 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@monikapo prosim prosim kde si zohnala ten bodkovany papier ? uz dlho o nom snivam a nie a nie ho najst :stuck_out_tongue_closed_eyes: konik je krasny :dizzy_face:
2. feb 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam tortu našej staršej k narodkám. Raz tu videla morskú pannu od @pipka a téma bola daná :slight_smile: Muffiny boli zase do škôlky, tiež podľa zadania. A k tomu pridávam aj jednu pracovnú.
2. feb 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
ahojky holky, přidávám víkendovku :slight_smile:.Všichni krom muže jsme nemocní a byla jsem fakt ráda, že jsem to nějak zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@vlada111 Vladi krásné to máš a jaký máš na stole pořádek, obdivuji :wink:
2. feb 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja odpadneeeeeeeem, to je ako pravá od disneyho :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: uuuzasnaaaaaaa :sunglasses:
to uz ale nemozem povedat, ze podla mna, sak moja sa na teba ani z ryychlika nechytaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ja som ju robila presne podla foto, co mi poslali :wink: , ale toto je naaadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok