• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vlada111 a tie dierky v nose princezniciek...to ja na tvojich milujeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 prekrasna....aj ta pracovna je super :dizzy_face:
2. feb 2014 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 nádherné...
2. feb 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná robota , tortička úplne celá komplet , námet som si zobrala tu z netu ,lebo som bola úplne bez inšpirácie a bolo to tak narýchlo objednané , ďakujem autorke . Je to pre 10 ročného Tomáška , ktorý chodí na džudo
2. feb 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Tú prvú fotku mi Žanet upravila ,lebo nem dobre to vypadalo , ďakujem za spoluprácu :slight_smile: ,môžte hľadať rozdiel , je len jeden , nie 10 :D , kto prvý nájde vyhráva :D
2. feb 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@adrika202 Možem sa opýtať na túto sušenú penovú? Aký má priemer a asi z koľkých vajec je? Ďakujem za odpoveď.
2. feb 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaaaj ty si zlatá, šak ma to decko mučilo. Aj raju som musela nejakú urobiť, tú tam musela mať :grinning:
2. feb 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina akože poriadok? To je dobre odfotené, to okolo chýba :grinning:
2. feb 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ja som čakala kedy sa ozveš a nesklamala si :grinning:
2. feb 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova spara medzi obkladackami :grinning: torticka inak nadherna :wink:
2. feb 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 Si víťaz :D , vyzeralo to zvláštne s tou špárou
2. feb 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nadherna torticka :dizzy_face: keby som taku dostala, tak by som pevne dufala, ze to je potiahnuty polystyren aby som ju nemusela rozkrojit :grinning:
2. feb 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova az tak velmi tam nezavadzala :slight_smile: ale ver mi, ze som prve zacala pocitat prsty na nohach :grinning: :grinning: :grinning:
napriklad ked modelujem nieco co ma prsty :grinning: tak si to vzdy aspon 3x preratam, ze ci to sedi :grinning:
2. feb 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vulka je to priemer 24 cm a je z osmich vajec ale teda ostalo mi toho este dost a urobila som aj rakvicky a pusinky ...
2. feb 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 Ďakujem pekne za odpveď.
2. feb 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby viete mi poradiť? chcela by som upiecť tortu pre svoju dcérku poťahovanú z penových cukríkov. ???
2. feb 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak rýchlo pridávam aj ja moje, už sa to zas hádam trochu rozbieha :slight_smile: Na budúci týždeň by som mala robiť 3D morské prasiatko, teda ak si to nerozmyslia, lebo ich idem upozorniť, že fakt neviem aký pocit bude mať ten 9 ročný chlapec, keď mu ho budú pred očami krájať :stuck_out_tongue_closed_eyes: - to je akože jeho obľúbené zvieratko.
2. feb 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
zienky skusali ste uz niektora robit kvietky z cukru??? :confused:
2. feb 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja mam dnes taku depku, znosila ma kamoska za cenu torty, a to chcela poschodku, poschodia samo ine prichute, aj s ovocim.... vazila 4,8 kg ... pytala som 28 E ... a ona do telefonu ze jeziiiiis maaariaaa taaak velaaaa? no som sa normalne ze rozplakala :frowning2:
2. feb 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@bubobubina to nemyslis vazne toto, ved tam ma este aj modelovacky dve.........este sa aj stazovala? no si jej mala vrchne poschodie zlozit dolu a hotovo.........kks..snad nemas takych vsetkych zakaznikov
2. feb 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bubobubina no veru,toto sú ľudiaa,čo o tom nemajjú ani pary..........máš rozpis surovín?ja som presvedčená,že ak jej ten pošleš,tak bude ticho................a zarátaj si energie,vodu,papier na pečenie a saponát na riad atď..........všetko a uvidíš :slight_smile: ...neviem či tých 28 eur bude dosť a ešte zistíš,že si prerobila
2. feb 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bubobubina nič si z toho nerob ..asi ju chcela zadarmo :wink: mne tiež bolo ľúto keď sa mi takéto podobne stalo a som si povedala komu sa nepaci nech si da robiť inde ...tak hlavu hore
2. feb 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a este sadobka, z ktorej som mala velky strach, ale dala som ju :slight_smile: ... 20 kg
2. feb 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@bubobubina pekné a jednoduché to sa mi paci
2. feb 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ved som to ako kamoske, ze za robotu nist, tak ale ja som blba, tak mi treba, najblizsie ju poslem ...
2. feb 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubobubina súhlasím s @lucula73 priprav jej rozpis a povedz jej, že si jej dala len cenu surovín za to že je kámoška a nepýtala si si nič za tie hodiny práce čo si do nej vložila a že teda keď sa jej zdá veľa, tak nech sa páči, cukrárok je dosť, nech si hľadá takú čo jej bude pýtať za takúto tortu menej ( to sa teda nahľadá) ale že teda ty už nebudeš svoj čas ktorý si mohla venovať rodine takto zbytočne strácať keď nevie ani len slovne oceniť tvoju snahu. :unamused:
2. feb 2014 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@bubobubina ja som raz tak dopadla,kamoške 6,5 kg tortu som dala za 40 eur a ešte sa jej to videlo moc drahé.....potom bol začas pokoj,nechcela dlho nič a minule som jej robila 4kg tortu za 33 eur a bola ticho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,povedala som jej vopred,že do 35 eur bude stáť..
2. feb 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubobubina práve preto toto som odmietla robiť tortu pre jednu takú známu...ja mám občas pocit, že ľudia nevedia počítať...ale na tvojom mieste by som si to ešte s ňou vysvetlila, však nech si nemyslí, že má pravdu....a tá torta určite musela stáť aj viac ako 28 eur, ak by si do toho rátala aj elektrinu a tak, ako ti to už baby radili....no nič, hlavu hore, už na to nemysli, a skús to vnímať pozitívne, že aspoň si sa poučila a nabudúce aj kamoške spravíš najprv rozpis a cenovú ponuku, ako by si mala zadarmo pracovať s niečím, čo nakoniec ani neocenia :confounded:
a tá svadobná je krásna...jednoduchá a krásna :slight_smile:
2. feb 2014 o 22:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem dievcence, presne takto to mam naplanovane, cez tyzden sa ma stavit, bo po tortu dosiel jej chlapik..... rozpis aj s blockami pripraveny, plus cas spocitany, som zvedava na reakciu... inak moj muzik povedal, ze jej tortu nedame, sak nasa miniaturka sa jej potesi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aduskatt co ze zlozit vrchne poschodie dolu...to vrchne jej len dat a spodne doma spapat za taku reakciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bubobubina
2. feb 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok