Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
elamaslakova
3. feb 2014
vlada111
3. feb 2014
@ivkaivka zlatá si, keby to išlo, som iná macherka. Ja by som si dala naklonovať krížom krážom 😃 😃 😃
vlada111
3. feb 2014
@dagmarmustafa super, fakt si sa na to dala? Ja by som aj chcela veru, ale nejak sa toho bojím. Na čo si treba dávať pozor? A máš nejaký super overený recept? Ďakujem
vlada111
3. feb 2014
@sikag ďakujem pekne, si zlatá. Očká som lepila. Nemám taký cit v ruke, aby som to dokázala pekne namaľovať
vlada111
3. feb 2014
@mamcas pekne si ju farebne zladila
vlada111
3. feb 2014
@mamcas podľa mňa je to úžasné zadanie, dá sa s tým pekne popracovať a vôbec to nemusí byť zložité, stačí tomu dať len nejaký šmrnc 😉
vlada111
3. feb 2014
@maya30 to ty mi chváliš čistú prácu? Baba jedna, jednu musím dať na 100%, už viac by som nezvládla 😃 A poriadok? No okolo je toho viac, ale manžel zoomoval na mňa 😃
vlada111
3. feb 2014
@muffinka8 ach až lietam z toľkej chváli
maya30
3. feb 2014
@elamaslakova nepusti ma to, ukazuje mi ze tento odkaz nie je k dispozicii 😞
muffinka8
3. feb 2014
@vlada111 😃 😃
elamaslakova
3. feb 2014
@maya30 tu by ť a malo pustiť
mamimilla
3. feb 2014
Babule cukrarky akou pomockou robite zips tie zubky ? Nasla som nejake radielko ale neviem ci by to bolo ono co myslite?
maya30
3. feb 2014
@elamaslakova dala si mi ten isty link co @mamcas 😉 ale kabelky su tam nenormalne :-N ukladam 🙂
adrika202
3. feb 2014
ja hned na uvod tyždna jedna 🙂 angry po treti raz 😃
adrika202
3. feb 2014
@maya30 som ta pridala,pride ti upozornenie ked ta schvalia 🙂
mimcak
3. feb 2014
@maya30
@adrika202 práve som šla písať,že ťa tam pridám,ale už sa stalo 😉
maya30
3. feb 2014
@adrika202
@mimcak dakujeeem 🙂
vlada111
3. feb 2014
@bubobubina riadna opacha, super si to zvládla 😉
monikapo
3. feb 2014
@mysiatkoo veru nepamatam, mam doma mensie papiernictvo co sa tyka baliceho papiera,kade idem odtial prinesiem vzdy dve-tri rolky, myslim, ze bol v KIK, tam su take jednoduche... 🙂
sisix
3. feb 2014
Čusík všem sladkým ženuškám. Krásné výtvory jste přidali. Smekám. ..... 11,2 začínám kurz výroba dortů a zákusků. Normálně stojí 14000,- já ho mám přes pracák. Je to tří měsíční rekvalifikační kurz. 140 hodin praxe a 60 hodin teorie. No snad to přežiju a něco se naučím. Dost mám bobky ze zkoušek. Když si pak udělám další dva lehčí kurzy ( výroba jemného pečiva a výroba restauračních moučníků) které nemusím absolvovat, jen jít na zkoušky, tak pak udělám jednu velkou zkoušku ze všeho a budu mít výuční list v oboru. Docela se těším na praxi. Já teď dlouho nic nepekla 😞 mám absťák 😃
mamcas
3. feb 2014
@vlada111 ďakujem veľmi pekne za pochvalu, od Teba si ju veľmi cením 🙂 máš dokonalú prácu 🙂
no je to super zadanie, len keby prišlo o týždeň skôr bolo by ešte lepšie :-N štvrtok večer musí byť hotová a ja nemám až takého tvorivého ducha ako ty ]-( mám už nejakú predstavu tak uvidím či spravím tak, alebo ešte niečo vykukám z tých linkov 🙂
@elamaslakova ďakujem pekne idem kuk 🙂
mamcas
3. feb 2014
bože a ešte Vám musím povedať, že ja som to zadávala pod rôznymi názvami ale fashion cake ma nenapadol :-p
akzuzs
3. feb 2014
Na rýchlo hádžem moje minulotýždňovky a keď bude trolinku času zajtra pokukám vaše výtvory
sikag
3. feb 2014
@vlada111 ze nemas cit v ruke a take ocka das, to je jedna z najkrajsich postaviciek vymodelovanych!!!
daja55
3. feb 2014
@vlada111 Nádherná ,s dovolením som si ju uložila :-p :-p :-p :-p :-p :-p
daja55
3. feb 2014
@adrika202 Krásne, na štvrtok mám tiež robiť angry..., ale podľa predhohy, tak sa teším, že si zaguuuuľkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mamcas
3. feb 2014
Dievcata este jedna otazocka, myslite ze kombinacia slivkovy lekvar na korpusy, pribinak a kompotove slivky su uplne zle? :-p poziadavka do torty slivkovy lekvar :-N