• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@ivkaivka zlatá si, keby to išlo, som iná macherka. Ja by som si dala naklonovať krížom krážom :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa super, fakt si sa na to dala? Ja by som aj chcela veru, ale nejak sa toho bojím. Na čo si treba dávať pozor? A máš nejaký super overený recept? Ďakujem
3. feb 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ďakujem pekne, si zlatá. Očká som lepila. Nemám taký cit v ruke, aby som to dokázala pekne namaľovať
3. feb 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas pekne si ju farebne zladila
3. feb 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas podľa mňa je to úžasné zadanie, dá sa s tým pekne popracovať a vôbec to nemusí byť zložité, stačí tomu dať len nejaký šmrnc :wink:
3. feb 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 to ty mi chváliš čistú prácu? Baba jedna, jednu musím dať na 100%, už viac by som nezvládla :grinning: A poriadok? No okolo je toho viac, ale manžel zoomoval na mňa :grinning:
3. feb 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ach až lietam z toľkej chváli
3. feb 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova nepusti ma to, ukazuje mi ze tento odkaz nie je k dispozicii :frowning2:
3. feb 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tu by ť a malo pustiť
3. feb 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule cukrarky akou pomockou robite zips tie zubky ? Nasla som nejake radielko ale neviem ci by to bolo ono co myslite?
3. feb 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova dala si mi ten isty link co @mamcas :wink: ale kabelky su tam nenormalne :sweat_smile: ukladam :slight_smile:
3. feb 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja hned na uvod tyždna jedna :slight_smile: angry po treti raz :D
3. feb 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@maya30 som ta pridala,pride ti upozornenie ked ta schvalia :slight_smile:
3. feb 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30
@adrika202 práve som šla písať,že ťa tam pridám,ale už sa stalo :wink:
3. feb 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202
@mimcak dakujeeem :slight_smile:
3. feb 2014 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubobubina riadna opacha, super si to zvládla :wink:
3. feb 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo veru nepamatam, mam doma mensie papiernictvo co sa tyka baliceho papiera,kade idem odtial prinesiem vzdy dve-tri rolky, myslim, ze bol v KIK, tam su take jednoduche... :slight_smile:
3. feb 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čusík všem sladkým ženuškám. Krásné výtvory jste přidali. Smekám. ..... 11,2 začínám kurz výroba dortů a zákusků. Normálně stojí 14000,- já ho mám přes pracák. Je to tří měsíční rekvalifikační kurz. 140 hodin praxe a 60 hodin teorie. No snad to přežiju a něco se naučím. Dost mám bobky ze zkoušek. Když si pak udělám další dva lehčí kurzy ( výroba jemného pečiva a výroba restauračních moučníků) které nemusím absolvovat, jen jít na zkoušky, tak pak udělám jednu velkou zkoušku ze všeho a budu mít výuční list v oboru. Docela se těším na praxi. Já teď dlouho nic nepekla :frowning2: mám absťák :grinning:
3. feb 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vlada111 ďakujem veľmi pekne za pochvalu, od Teba si ju veľmi cením :slight_smile: máš dokonalú prácu :slight_smile:
no je to super zadanie, len keby prišlo o týždeň skôr bolo by ešte lepšie :sweat_smile: štvrtok večer musí byť hotová a ja nemám až takého tvorivého ducha ako ty :angry: mám už nejakú predstavu tak uvidím či spravím tak, alebo ešte niečo vykukám z tých linkov :slight_smile:
@elamaslakova ďakujem pekne idem kuk :slight_smile:
3. feb 2014 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bože a ešte Vám musím povedať, že ja som to zadávala pod rôznymi názvami ale fashion cake ma nenapadol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2014 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na rýchlo hádžem moje minulotýždňovky a keď bude trolinku času zajtra pokukám vaše výtvory
3. feb 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@vlada111 ze nemas cit v ruke a take ocka das, to je jedna z najkrajsich postaviciek vymodelovanych!!!
3. feb 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 Nádherná ,s dovolením som si ju uložila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 Krásne, na štvrtok mám tiež robiť angry..., ale podľa predhohy, tak sa teším, že si zaguuuuľkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata este jedna otazocka, myslite ze kombinacia slivkovy lekvar na korpusy, pribinak a kompotove slivky su uplne zle? :stuck_out_tongue_closed_eyes: poziadavka do torty slivkovy lekvar :sweat_smile:
3. feb 2014 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok