• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daja55 Ďakujem , no ide to celkom rychlo,ja bysom uz tak rada nejaku inu angry ale stale mi poslu predlohu...
3. feb 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas držím palce a ďakujem za pochvalu. No k dokonalosti by som sa rada priblížila :wink:
3. feb 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag no nenamaľovala by som to, hmotu nejako pricapím :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2014 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas skôr by som dala asi orechovú plnku :wink:
3. feb 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, opožděně přidávám svoje dorty za minulý víkend a chválím ty vaše, teď to vypadá jen na jeden a zatím jsem rozhodnutá žádný jiný nevzít, jsem už docela unavená :confounded:
3. feb 2014 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@artepf krásne tortičky. Ten práškovač je super. A ten dino waaaaw prosím ťa ako si ho dokázala takto urobiť.? Ja som včera do noci 3 hod.robila dinosaura.Myslíš,že som aj nejakého urobila? Houby švacla som tu hmotu znova do sáčku a šla spať. Takže som zvedavá ako ich urobím.Dnes musím skúšať znova.Takže sa nabíjam energiou. :grinning:
4. feb 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
baby neviete mi povedať, ako cenovo vychádzajú tieto torty?

http://www.isknet.eu/torta.php?torta=115

totiž niekto si myslí že takéto torty urobím za 9€/kg ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. feb 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 ved urob 9 za kilo a plus si nechaj zaplatit cas straveny malovanim:slight_smile:
4. feb 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ale netuším koľko €/hod? :sweat_smile:
4. feb 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ženy , niekedy mam chut s tym tak praštiť :angry: sa mi nedarilo vcera vyslahat pariz ani za šlaka, ani zachraniť ničím :angry: , takze dnes rano fujazd s deckami do skoly, tam rychlo kupit šlahačku+čoko, no a mala som 2,5hod na uvarenie parížskej, zachladenie , naplnenie, a ocokoladovanie celej torty ...258tisíc vrasok a o stovku viac šedivých vlasov mi pribudlooooo, vsak tak aj tortusa vypada, chceli len obycaj ze len na maly plech , ziadne ozdoby ani potah ani nic, som si "vylepsila " pleť , farbu vlasov :grinning: a brutál zarobila :grinning: :grinning: bo torta s parizom a coko okolo ani váhu nemá , že by sa mi aspon ten nákup vratil :stuck_out_tongue_closed_eyes: este že to je kamoske , mi to tak nedriape nervy :wink: to beriem ako do rodiny keby sla :dizzy_face:
4. feb 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 fuuuha, neviem aka si zdatna a rychla v malovani , ale tieto 2D miestami 3D obrazky su casovo hodne pracne a zdlhave :confused: ale 9€ za kg rozhodne nie , uz aj tak usetria na váhe kedze 2D obrazok bude mat lahsiu vahu než keby modelujes postavicku
4. feb 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ved práve, už som čo to maľovala a viem že je to časovo náročné... ešte aj ten dino nie je celkom 2D, lebo je tiež trochu aj modelovaný ... preto som chcela poradiť s cenou ... a tá by ich hádam od toho odlákala :grinning:
4. feb 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 no ba práve im zavaľ, že tieto torty sa robia po 12 E za kilo :grinning: bo to je už tak trochu umenie, také dačo vyrobiť a nie len toj dáky koláčik upiecť a pricapiť pár kvietkov formičkou povykrajovaných, čo zvládne hocikto. Tam môžu chcieť po 9 E za kilo, nie pri tomto. Tí ľudia sú neskutoční, nech si idú pýtať mercedes za 1000 E :grinning: či im ho dajú :grinning:
4. feb 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maca77 ....ze zadarmoooo...ja by som taku vooooobec nerobila :slight_smile:
4. feb 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ariel.....placeeeeem taka nadhernaaaaa....aj ja chcem takeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: juuuuj ako by sa jej baby potesili
4. feb 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik neblázni, ale ďakujem :wink:
4. feb 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf máš ich krásne, super
4. feb 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna moja prva lienocka...len mojim deckam sa nepacili zubate usta :slight_smile: ....ale oslavenkyna bola z nej nadsena .....a teraz su na rade pre mojich krpanov k ich prvemu okruhlemu vyrociu 5 rokov
4. feb 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pristela a kde je foto toho cokoskvostu? ja uz sa trasiem, ked ty napises, ze nic moc :sweat_smile: :rolling_eyes: tak mne tu porad sanka pada :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. feb 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 tak moja...toto ani naahodou za 9€ / kilo co si blaaazon? :confused: :sweat_smile:
prisaaaamfakt toto teda ja bych nerobila...pre mna este narocnejsie ako modelovanie...ja by som teda takehoto dina nedala do smrti :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a keby to cistou nahodou a nedopatrenim raz chcelo moje vlastne dieta, tak mu to (tiez nedopatrenim) vytlciem z hlavy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo ho ukecam az k promocii a uz teraz na tom zacnem makat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...dnes som sa rozbehla s prispevkami :slight_smile: ludkovia pomoc...tema uffff zralok ale k 1. a 3. narodkam ...to su bracekovci
4. feb 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka, ked si robila tu barbie v com si piekla? davala si nohy dole, ci aj s nohami?
4. feb 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf krasne a to lietadielko je top :dizzy_face:
4. feb 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sikulky, robili ste uz niektora vevericku? Ak nahodou ano, hodte mi prosim fotku, este lepsie nejaky postup keby sa nasiel. Dakujem :wink:
4. feb 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 a nepacil by sa ti viacej stencil? http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/stencil-bordura-louis-vuitton-20x13cm/ ja som tu formu mala a predala a este dokonca jedna baba robila kabelku,ze si dala vytlacit vzor na fondant a tym to obalila a bolo to krasne
4. feb 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ja mam robit tuto tortisko a v tej forme by presne vsetko malo byt aj zips...a na stencils nemam dobru spomienku, raz som ho skrabala z 3poschodovej svadobky dole a odvtedy ee :grinning:
4. feb 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka @mojmacik @halienka som si myslela že poviem, že 15€ za kilo a hned by bol pokoj :grinning:
4. feb 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 ja som ten zips na tej silikonke mala uplne otrasny, ale zvysok sa dal, trosku sa mi lamali tie znaky,ale asi to chce len cvik
4. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 no kľudne povedz, ak to tak cítiš :wink: Prinajhoršom ak to aj budeš musieť robiť, tak to aspoń bude stáť za to :grinning: :grinning:
4. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin měla jsem ji i s nohama a pekla jsem ve dvou formách menší a větší a ořezala.
4. feb 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok