• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Posledná tohtotýždňová - čokoládová klasika... pekný víkendík prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
a posledná tohtotýždnovka pre malu princess ..princezničky su umelé :slight_smile: a muffky objednane včera večer o 18 tej ( pani je stale zakazníčka a mimochodom robí na hygiene :D :slight_smile: a možme si uživať kiahničky :D
8. feb 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@mia114 prenádherná ..klobuk dole :slight_smile:
8. feb 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky pridavam dalsiu rychlovku, asi potrebujem nejaku zmenu bo mne sa nejak zacalo desne nedariť :unamused: tato torta presne pripad ako naposledy s tou čoko :angry:
8. feb 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
@pristela no, nechcem rypat, ale co sa na tejto nevydarilo? :grinning: nechcem potom vidiet fakt vydarenu, lebo dva dni nezaspim.
8. feb 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamara2307 jooooj , o 7ráno som utekala zas a znova po nové veci na plnku :frowning2: takze zas som varila, chladila, plnila parisku tentokrat s bielou coko a potahovala fakt na hrane , a to sa "tesím" bo dnes este jednu plnim a zas a opat budem slahať pariž :sweat_smile: sa mi v živote zrazil pariž len raz aj to sa dal zachranit a ted dva krat po sebe bez záchrany :angry: :angry:
8. feb 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela joooj...nevrav,že aj tebe sa také veci stávajú,budem mať ešte väčší strach niečo robiť :confused:
@pipka som sa pučila od smiechu..bola si tématická?? :grinning:
8. feb 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela může být nekvalitní šlehačka. Mně se srazil jenom jednou z bílé čokolády a od té doby klid, snad to nezakřiknu :grinning:
8. feb 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj tank sice mi dal zabrat
8. feb 2014 o 14:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
tortička minie pre moju dcerku
8. feb 2014 o 14:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Tak aj ja k vašim pridám 2 čokoládové ,bábätkovská objednaná vo štvrtok večer a v piatok dokončená, kinderko vo vnútri s prekvapením /ďalšie ,ale ozajstné kinderko /a po plnke som posypala lentilky.A zasa ma čaká o 2 týždňe bordel posteľ,už neviem čo sa všetci pobláznili s tými posteľami,už teraz sa mi to nechce robiť dookola to isté.
8. feb 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@woman04 nieeeee, sak husenku som robila :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
ale tak u nas doma Minnie aj na hajzlaku...tak sa nediv :grinning: :grinning:
8. feb 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky moc prosím, kde se dají sehnat ty krásné stříbrné číslice a iniciály na dorty?
8. feb 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina vies, že som to prave vravela mojmu ? že mozno to bude slahackou alebo co , nejaka spatna rada , i ked stale robim z tejto , nuz ale ine v tom uz nevidim, ale vsak nech, asi to tak malo byť :grinning: :grinning: :grinning:

@woman04 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aale prosim ta , mne sa deje stale nieco , ale dokazem sa vzdy nejak vynajst :wink: napriklad ked vo stvrtok o polnoci pri potahovani 30tich šalok na piatok na 10hodinu rano, zistíš uz pri potahovani druhej , ze mas malo smartu, ziadne cukriky ani cukor a vsetko okolo je jasne zavrete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aa vela inych pikosiek mavam :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
po dlouhé době zase nějaká hotová. Do rána ještě jedna. Jedeme teď nakoupit a pak se do ní pustím. Čoko je rychlovka pro manžela
8. feb 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
pokus o knihu, mramor, pribinák a lesné ovocie, 4600g... ale sa mi na vrchu na čokoláde vytvorili také ako keby škvrny, také mapy, asi som to rýchlo vychladila, alebo neviem...tak , ale páčila sa, len mňa to trápi..
8. feb 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
prva tohtorocna - My little pony - tie vlasy mal viac fialovejsie ako modre, ale tak s fotenim fialovej to proste nedavam
8. feb 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@mysiatkoo dokonalaaaaa :sunglasses:
8. feb 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo Bože ten je sladkýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka @pristela dakujeeeem ... aj teta sa tesila, tak hadam aj dievcatko bude happy :wink:
8. feb 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. Prosim vas niekto tu raz robil to vedro so sampanskym a vo vedre boli akoze kocky ladu ale za svet si neviem spomenut aky to bol cukor a kto ju robil :frowning2:
neporadite?
8. feb 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zlatik vies mi sem hodit tu tvoju tortuchu co si robila so snehulkou a trpajzlikmi? neviem ju nikde naajst :confounded:

akoze chceli po mne tortu snehulka plus 7 trpaslikov..ale zatial som to zrusila, ze to nedaaam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak to sa umodelujem k smrti a zarobene nic :rolling_eyes: a este to ani zdaleka nebude vyzerat jak od teba :frowning2: :frowning2: :sweat_smile:
8. feb 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 kandizovany cukor - maju ho napr. v tescu, ale nepamatam si od koho to bolo
8. feb 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka za každého trpaslíka 5€ navyše :wink:
8. feb 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ved prave, ze aj kebyze si vypytam za kazdu figurku, tak sa mi to nechceeee, sak mne jedna trva dve hodiny minimalne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prosim vas naposley ste mi poradili ze si nemam robit tu potahovu hmotu -k receptu som sa teda ani nedostala... a ze si ju mam radsej kupit. prosim vas teda viete mi poradit z akej stranky je to dobre objednavat? a je taka stranka kde kupim aj tu potahovu hmotu a rovno aj farbiva? chcem urobit len jednu tortu malemu na narodky, chcem na nej farebny vlacik, nebudem ho tvarovat, len ako ked vykrajujete z cesta formickami, tak ho povyrezavat a naskladat na vrch, mam uz navrh spraveny len teda k tomuto zdobeniu sa musim volako dostat a vy ste take skusene, prosim poradte odkial objednavate , dakujem
8. feb 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaaaj , vsak som to nemohla najst :pensive: : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201192231545672&set=a.4340521629029.2169233.1167082231&type=3&theater , toto bolo rychlo, to dás , aj po mne vtedy pani chcela snehulu +7trpajzlov, tak som ju prekabátila takto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no toto som chcelaaa, som si pamatala, ze ty len tie hlavy si tam robila :wink: ...ale aj tak...ja tie ksichty v zivote nedaaam takto :frowning2: :rolling_eyes:
no uvidime...ako sa rozmysli :confused:
8. feb 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok