Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

akzuzs
9. feb 2014

V rýchlosti pridávam jednu jednohubku. Inšpirácia z netu pre 19ročné dievča

pristela
9. feb 2014

Pridávam poslednú nočnú, už vyšlahanu v pohode , no bez stužovačov 😝 😅

sweet81
9. feb 2014

@pristela Ahoj můžu se zeptat jak si přilepila na dort ty kosočtvece? Já potřebuju nalepit na bok dortu sovu a nevím jak.

kattikakiki
9. feb 2014

Damy, mozem poprosit radu? Chcem robit tortu s pribinakovou plnkou, dokola torty chcem dat dlhe piskoty a na vrch by som chcela dat maliny,...no a tu je problem, neviem cim by som ich zaliala na vrchu? Zelatinou?/ako ju spravit/ A ako mam vlastne mrazene maliny pripravit? Dakujem

pristela
9. feb 2014

@sweet81 ja lepím vsetko obycajnou cistou vodou

mamcas
9. feb 2014

@sweet81 staci vodou 🙂 trosku si dat na stetec a potriet sovu alebo tortu a prilepit 🙂

mamcas
9. feb 2014

@kattikakiki no zelatinu presne podla navodu na sacku, kazda znacka moze byt ina 😉 a maliny by som dala zmrznute a zalialazelatinou a supla do chladu 🙂

kattikakiki
9. feb 2014

@mamcas zamrznute?

ajka82
9. feb 2014

pridavam tento tyzden dve...ta cokoladova len na rychlo svokrovi k narodeninam-vlastne nam ku kavicke 😝 😉 ...som mala uz malo polevy a nechcelo sa mi dorabat dalsiu v noci, tak po bokoch je taka, trosku pobabrana 😅

maya30
9. feb 2014

ahojte pridavam par torticiek z tohto tyzdna, nemala som teraz vela, ale maly bol hrozne chory, 6 dni v teplotach, ze som ledva stihala aj tieto...ta cokoladova bola pre nas, este z minuleho tyzdna, u nas sa potah aj tak vyhadzuje a chcela som vyskusat tie coko gulicky...ta levandulova krabica je pre pani co robi dekupaz, inspi bola z netu ale v podstate som cely motiv zmenila, aby to bolo co najjednoduchsie, ak neratam levandulu 😉

evicaka
9. feb 2014

@maya30 úúúžasnééé torty ... všetky!!! 🙂 🙂 :-

lokalistin
9. feb 2014

@maya30 uuuzassnnnneeee a ta levandulova to si malovala? to tienovanie je nenormalne bombove

maya30
9. feb 2014

@evicaka @lokalistin dakujem baby 😵 levandulove obrazky su na jedlom papieri a drevena krabica je malovana-tienovana...to ma bavilo najviac 🙂

pristela
9. feb 2014

@maya30 bomboveeeee, levandulka jasny víííťaz !!!

mishulle
9. feb 2014

Holky krásný dortíčky, ale nejdou mi dává líbíky, jinak prosím, dá se na sklo sehnat plátková želatina bez rýhování?

mia114
9. feb 2014

@maya30 naaaadherne🙂)

sweet81
9. feb 2014

@pristela
@mamcas Holky,děkuju. Ještě jedna otázka,zrovna válim fondán,ale dělají se tam bubliky co stím?

aduskatt
9. feb 2014

tak ja skromne len jednu tento vikend, figurky dodali svoje oblubene
7 kg, spodok jahodovy Pribinak, vrch pariz

sikag
9. feb 2014

kocky idem po radu, chces skusit prvy krat cokoladovy potah okolo okruhlej torty. aku cokoladu mam dat, ci aj smotanu a kolko to cca tvrdne kym to nacapim na tortu? je este nieco naco si mam dat pozot? zarezete to nejako pred tym ako sa to da na tortu? dakujem za rady

adrika202
9. feb 2014

@maya30 všetky su k rasne a levandulova je TOP 🙂 takú by som aj ja chcela dostať :D s dovolením ukladám do inšpi 🙂

pipka
9. feb 2014

@maya30 odpadavam, naaadhera 😎
ze cokoladova len tak narychlo 😅 😅 kks ja by som ju robila dva dni 😅 😀

sikovnicaaa si 😵

pipka
9. feb 2014

@aduskatt a Pascal je kde? 😕 😅 😀

aduskatt
9. feb 2014

@pipka kto je to, co je to?🙂))) v zivote som nevidela tu rozpravku, robila som podla predlohy a s figurockami, ktore doniesli🙂

jakelina
9. feb 2014

Máme dnes s manželem výročí svatby, tak jenom takové malé srdíčko polité bílou čokoládou. Jenom jsem to nalila na dort a rozetřela, nestíhala jsem dělat kolem dortu mantinel na papír a hrát se s tím, tak je to takové umatlané 😒 😒 Kytičku jsem dostala od manžela. 😉

pipka
9. feb 2014

@aduskatt no to je taky maly chameleonik 😉 to bol Rapunzelkin verny kamarat 😎 taky jedovato-zeleny 😅 😝 😀

pipka
9. feb 2014

@jakelina kraaaasna 😵 a vsetko naj k vyrociu 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

jakelina
9. feb 2014

@pipka děkuji zlatko

evikj33
9. feb 2014

@jakelina Vše nej k výročí a ještě spoustu takových květinek a pozorností z lásky 😉

elamaslakova
9. feb 2014

@jakelina Všetko najlepšie k výročiu prajem

lokalistin
9. feb 2014

@jakelina uzite si vyrocie