• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@maya30 ta levandulova fakt nema chybu
9. feb 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a moja Barbie-podla poslaneho obrazku, nemam to rada, pretoze ja som este neni taka dobra a moc ma to skrelo, ze moja neni taka pekna ako ta z obrazku, nejak si ludia zacali hladat inspi na nete a posielaju obrazky, budem to musiet zatrhnut-doteraz som robila, ako som chcela ja, ale mamina bola nadsena, nevedela som, kde vorata meno, tak je na satach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@pipka ahaaaaa, a to nie je ten, co je napravo na torte pri vode? nad konom, na tom spodnom poschodi:slight_smile:
9. feb 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Nádherné tortičky
9. feb 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ahaaaa, no nejak tam splyva, som si ho nevsimla :sweat_smile: on bol v rozpravke taky tmavsi zeleny :wink:
tak potom je to šicko v richtigu :sunglasses: :grinning:
9. feb 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kočenky děkuji :wink:
9. feb 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka sak chameleon, ne? musi splyvat s prostredim, xixi:slight_smile:
9. feb 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina gratulujem,nech vám to vydrží :slight_smile:
9. feb 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina vsetko naj a veeeela takej sladkej lasky ako je torticka :slight_smile:
9. feb 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte žienky, nemáte náhodou uložené nejaké tortičky na krstiny s kolískou? Niečo jednoduché, elegantné...Mala som jednu vyhliadnutú, ale neviem ju za svet nájsť... Vďaka :slight_smile:
9. feb 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nádherné všechny do jedné. Jak jsi dělala tu levanduli?? Ty vypadá úžasně, to jsi se namakala, lepit tolik těch malinkých kytiček a nebo jsi každou drátkovala???
9. feb 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Další za tento víkend odevzdaný. Dělala jsem k tomuto zdobení narozenin http://www.balonky.cz/obchod/talire-kelimky-a-slamky/ruzovy-slon-talire-8ks-ruzove-18cm-41654 a teprve až jsem to dala do krabice, tak mě napadlo se podívat na net a zjistila jsem, že jsem měla špatné zdobení deštníku, tak jsem ještě rychle předělala
9. feb 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@broucek2 krásný
9. feb 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Žeby som si zaobstarala aj ja minnie čelenku s uškami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kôli tringeltom... :sweat_smile: :grinning:
9. feb 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina docela mě bavil. nebyl složitý a přitom super vypadal.. Doufám, že jim půjde k té výzdobě. Nejvíc práce mi snad dali ti sloni, i když ke konci už jsem měla jednoho ani ne za 10 min
9. feb 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 krásné dorty
9. feb 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Znova ste popridávali krásne tortičky. A pridávam svoje. Tie dinosaury mi zobrali pár kokov života. brrrrrrr no lepšie som ich už urobiť nevedela. Spiderman bol pre môjho syna k narodkám :slight_smile:
9. feb 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pipka ty si trdlo, to muselo byť úžasné, pánko sa dobre pobavil :grinning:
9. feb 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina majka dakujem, kdeze drotikovat :sweat_smile: hladala som co najjednoduchsi sposob, robila som to podla tohto obrazku, len som to valkala na tensie :wink:
9. feb 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@martina7905 ten tank máš krásne urobený
9. feb 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo krásna, ponny úžasnáááá
9. feb 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ach fantázia
9. feb 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 no krásně jsi to vymyslela. Já jsem právě viděla postup, kde se každá tak kytička drátkovala a přidělávala na střední drátek a nakonec to bylo hrozně tlusté. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 kvetka, prosim Ta z coho su urobene tie vezicky na tušim poslednej tvojej torte?dikes
9. feb 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa zrolovany papier taky tvrdý čo mi ostava z baliaceho papiera :slight_smile: a potiahnem :slight_smile: samoska že upozornim že to ni je jedle :slight_smile: aby mi to na tom držalo tak potriem ten papier modecor gelom ... a strechu robim tak ze vystrihnem kruh z jednej strany ho do polivice rozstrihnem a stocim to tak že sami vytvori strieska,,, teda tak to akoby prelozim na seba..vysvetlujem ako dili ale neviem ako to inak vysvetlit :slight_smile:
9. feb 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ked to po sebe čitam tak mate so mna dojem že mam tri triedy na zakladnej škole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 já jsem to pochopila. Uděláš kornout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. feb 2014 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 jemne prepichnut spendlikom a nakoniec pred danim na tortu vyzehlit a tam tiez hladit, hladit a hladit :wink:
9. feb 2014 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky ahojte, dúfam, že už oddychujete všetky a tiež kukáte tie, krásne výtvory, čo tu zas pribudli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@maya30 nedalo sa inak, musela som si tvoju romantickú škatuľku uložiť do inšpirácií :dizzy_face: náádhernáááá :dizzy_face:
Ja pridávam moje dve tohtotýždňovky, s Messim som sa trošku potrápila, ale tak hádam chlapcovi radosť urobil, no a morské prasiatko nič moc, ale prvý krát 3D, tak na prvýkrát vcelku dobre, len som mu fúzy z drôtikov zabudla dať. Ale pani sa aj tak strašne tešila, tak to je základ :grinning:
9. feb 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok