• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@lokalistin u nás v obchode som ich videla , potrebujete ju ešte ?
9. feb 2014 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žienky moje sladké :slight_smile: Ď :slight_smile: A :slight_smile: K :slight_smile: U :slight_smile: J :slight_smile: E :slight_smile: M za všetky Vaše pačitka na minulé tortičky :slight_smile:) a pridávam ďalšie :slight_smile:
9. feb 2014 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
AAAAhojte...tak aj sa skromne pridavam vysledok mojej denno-nocnej sichty...pomedzi to som musela este ratovat pradlo v pracke(roztrol sa mi vankusisk a vypln komplet cela v pracke ,teda na pradle :slight_smile: ... ale na buduci rok teda uz fakt len jednu tortu :wink: si davam akoze zavazok
9. feb 2014 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (64)
@laumi diky uz som to objednala z internetu, dakujem
9. feb 2014 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mojmacik jeeeej vsetko naj deturencom
9. feb 2014 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mojmacik Nádherné detičky a aj tortičky
9. feb 2014 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mojmacik to su krasni oslavenci :dizzy_face: aj torticky samozrejme :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko naj!
9. feb 2014 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mojmacik krásné dorty a dětičky taky, vše nej přeji
9. feb 2014 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Boze zienky dakujem moc za take velkeee mnozstvo pacitiek, skoro som odpadla ked som to zbadala :sweat_smile: dakujem, dakujem, vsetko viem len vdaka Vam a stale ma posuvate dopredu :slight_smile: dakujem
9. feb 2014 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maya30 Taá krabica je úúúúúúžasná, proste ti si profi. To si malovala? Ak áno tak smekám klobúk, alebo ako moje dievky hovoria sánka dolu, až po zem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2014 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mojmacik krasne :dizzy_face: a vsetko naj drobciatkam :slight_smile:
9. feb 2014 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja so na dnes robila jednu tortičku, všetko bolo OK pokiaľ som nezačala robiť potahovku. Robím už rok zo želatiny s medom, dala som tam trochu SMF a bolo to hrozné, trhala sa a mala kopec dierok, akoby nedržala pokope. Musela som urobiť novú. Bolo to o trošíčku lepšie. Iné ako inokedy bol len nový med a že som to robila v novom robote KM636major. Ja proste neviem, kde sa stala chyba. Ale našťastie na vrch išlo toho hodne ( na želanie)tak som to pozakrývala a zamaskovala. Bolo to pre manželov 30tnikov, ona na MD a on IT.
Až ked som to odovzdala mi dcéra hovorí, že Apple robí iba strieborné PC :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2014 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (40)
@mojmacik máš môj obdiv :wink: :wink: :wink: :wink: krááásne a malí sú zlatí.
9. feb 2014 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@halienka tá futbalová vyzerá perfektne
9. feb 2014 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Môj rest pre moju dospeláčku ..narodky má tesne po Vianociach,tak si vymyslela muffiny ozdobené :grinning:
10. feb 2014 o 00:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (29)
@mojmacik všetko najlepšie deťúšikom..krásne tortičky dostali :wink:
10. feb 2014 o 01:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@halienka waaaw..perfektná ... :wink:
10. feb 2014 o 01:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dievčatá poradte aku ružovu gelovku aby bola krásna ružová taká vyrazná ?
10. feb 2014 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adrika202 Pink je taka cukrickova, Rose je tmavsia
10. feb 2014 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sladké devy, prosím Vás o tapetku, ja som prešla uz gogoľa krížom krážom a nič pekné, zaujímavé som nenašla. Čaká ma krstinová pre dvojičky dievčatá. Kujeeeeeeeeeem
10. feb 2014 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlada111 dik, zrovna tuto kombinaciu slov som nezvolila, niektore tortuchy vidim poprve, niektore som uz videla, tak to idem prelozit:slight_smile:)))
10. feb 2014 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt super, veľa zdaru, je ich tam teda koooopec
10. feb 2014 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlada111 to je:slight_smile:)) ja som ich aj vcera preliezla velaaa, ale ziadna ma neoslovila:slight_smile:))
10. feb 2014 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim o radu! ako spravim tie cokoladove mantinely? date cistu coko alebo ganache? a kolko sa to zhruba nechava schnut ked to chcem nacapit na okruhlu tortu? dakujeeeem
10. feb 2014 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky tak nakoniec sa ta hrosikova torta pacika a boli spokojny a aj im chutila tak konecne som si vydychla lebo som mala fakt obavy no a tento tyzden ma caka dalsia vyzva ten autobus tak vas budem bombardovat otazkami mal by mat tak do 10kg a nechcu tam ziadne tvaroh mascarpone ani kyslu smotanku tak som sa dohodla ze dolu dam rafaelo krem a vrch neviem co nieco cokoladove asi mozno parizsku slahacku len rozmyslam ze by som do nej pridala aj maslo nie len cokolada slahacka lebo potrebujem aby to bolo tuhsie a myslite ze mi bude stacit ten rafaelo len z jednej davky ze jedno salko jedno maslo budem plnit na dva krat velkost asi 20na 40 mozno troska menej :wink:
10. feb 2014 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@halienka to morca je nahodou uplne uzasne krasne a messi super paradne si to spravila krasne :wink:
10. feb 2014 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, pridavam moje hadam posledne pred porodom, mala som dve na jeden den a s mojim velkym bruchom som to zvladla v pohode, ano chrbat ma nebolel, nechapala som :wink: ale jedna na zelanie bez potahu, s cucoriedkami, takze pre mna o hooodne roboty aj bordelu menej :slight_smile:
10. feb 2014 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (40)
@adrika202 Skúsila som včera ten acidkový korpus. Len teda upravila som si približne dávku na malé srdiečko. Netuším, či som sa trafila, ale čo boli zbytky korpusu je naozaj výborný. :dizzy_face: Je to pre susedu, lebo stále frfle, že pečiem všetkým a jej kedy upečiem. Tak dnes má narodky tak konečne bude mať aj ona. Snáď sa jej bude páčiť, lebo nič netuší. Po dlhej dobe som si zarábala cukríky a veru odvykla som si. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj to je také "trochu" hrbolaté :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má iba 1,5kg a plnka pribináčkový krém + lesná zmes a ten acidkový korpus.
10. feb 2014 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (37)
@aduskatt Inak Adi, tá čierna poťahovka chutila :slight_smile: Mne a malej nechutila, tak som sa bála, ale kamarátka mi volala, že sa torta zjedla celá :slight_smile: :wink:
10. feb 2014 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok