• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@pristela ha haaaaaaaaaaaaaaa, si mi ju mala cvaknut :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. feb 2014 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina tak to ked jooooo nebudem mat co robit, tak to daaaaaaam :grinning:
ale smolaaa, ze teraz ma furt co robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2014 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. feb 2014 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka já mám za pár měsíců narozeniny, tak mi ho můžeš upéct :grinning: :grinning:
12. feb 2014 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina tiez ta doma volaju "budha" ? :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile:
12. feb 2014 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
holky, taka otazka ma napadla :grinning: ake pouzivate mlieko? je jedno kolko ma %? :confused:
12. feb 2014 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka zatím ne, ale když si sednu, tak se mi tak krásně jako jemu rozloží ty špeky na břichu :grinning: :grinning:
12. feb 2014 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@michaela3011 polotučné
12. feb 2014 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina no tak tebe uuuuurcite :grinning: :grinning: :grinning: ty vychrtlinka moja :sweat_smile: :grinning:
12. feb 2014 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina ja mlieko nepijem/nechuti mi :unamused: preto vzdy v obchode vezmem to co zbadam ako prve s nazvom "mlieko" :sweat_smile: je v tom nejaky zavadny problem, ked mam plnotucne??? :confused: mozno blba otazka :grinning:
12. feb 2014 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky , nemáte prosím uložený link na tortu prsia, ale z guľatého korpusu, vypadá to ako ženské torzo.. už to hľadám niekoľko dní, som si to neuložila, a teraz to neviem nájsť...
12. feb 2014 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela3011 není v tom problém. Jenom je dražší, tak já ho moc nekupuji, doma se vypijí i tři litry denně, kupuji čerstvé v lahvi.
12. feb 2014 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina nas nutili pit mlieko v materakej skolke (vzdy som si tam nasla kozku) a odvtedy mam nejaky blok v hlave a nepijem ho :grinning: ale do kavicky si ho dam :sweat_smile: :grinning:
cenu vzdy pozeram tu najvyhodnejsiu :slight_smile: len ma tak napadlo, ze ake mlieko je lepsie pouzivat kvoli %tuku :slight_smile: ci je v tom nejaky badatelny rozdiel :slight_smile:
a 3L denne??? :confused: to aby ste si na zahradku zaobstarali dojnu kravicku :grinning: ani kosit nebudete musiet :grinning:
12. feb 2014 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka bývávalo, kurník čím jsem starší, tím je to horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2014 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela3011 no nás doma hodně :grinning: :grinning: Děti to ráno snídají s nějakými lupínky a jeden syn je doslova pijan, ten vypije jedno mléko za den jenom tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky jenom do kávy a někdy kakao. A tu kůži jsem taky nesnášela, úplně se mi navalovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2014 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachel36a a proč z kulatého?? Srdce se dá udělat z kulatého takhle a prsa pak upečeš v miskách. http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=323&t=52214
12. feb 2014 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
kraasne torticky ste dali :dizzy_face:
ja zase zareyavam v oraci na nocnej, doma deti chore, nastatsie len jedna torta tento tyzden.
Ale mala som dobru objednavku hihi, ze daka mensia torta a na nej lolek a bolek, krtko s kopcekom, smoulinka+smoula+gargamel s hribikovym domcekom, a spongii, haha ye ako toto vsetko na jednu tortu :confused: no aj tak som ju musela yrusit bo nestiham ju, a aj keby som stihala tak do takejto torty by som sa teda nepustila.
12. feb 2014 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina formu na srdce mám, len som videla minulý týždeň, z guľatého z každej strany sa odrezal taký oblúk, bolo to ako torzo, hore dve misky ako prsia, a tie oblúky boli ako pás... sa mi to páčilo, ale som si zabudla uložiť, a teraz si neviem spomenúť kde som to videla... :frowning2:
12. feb 2014 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachel36a nieco taketo??? co zrezes, tak to pouzijes na prsia :grinning:
foto z internetu (google)
12. feb 2014 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina neco mi povidej... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2014 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka prosím ťa ten tvoj báječný korpus v čoko verzii ako ? len odoberieš muku a pridas kakao ,alebo ? :slight_smile:
12. feb 2014 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adrika202 ano a kolikrát jsem i zapomněla mouku odebrat a byl i tak dobrý.
12. feb 2014 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujeeem je fakt baječný,len rozmyslam či je vhodny aj na punčovu ,tym že je taky jemnunky mama strach ze sa prilils rozmočí :slight_smile: nemas skusenosť ? :slight_smile:
12. feb 2014 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby taka mozno blba otazocka ale ked budem robit coko mantinely tak pod ne tiez obmaslovat alebo ako aby mi drzali? Dakujem
12. feb 2014 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá prosím o radu...ked korpusy upečiem vo štvrtok a plniť ich budem v piatok ako ich uskladním? ďakujem
12. feb 2014 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@keiko v chladnicke prikryvam mikrotenovym sackom :wink:
12. feb 2014 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 obtriet akymkolvek kremom :wink: pod cokoladu moze ist hocijaky :wink:
12. feb 2014 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachel36a mas na mysli take nieco ako mam ja v mojom albume '' postup na zenske torzo" skus kuk.....:slight_smile:
12. feb 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka ok dik aj som si myslela budem robit asi jogurtovy tak to nejako obabrem :wink:
12. feb 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela3011 áno niečo takéto, videla som aj fotopostup a teraz neviem kde... ako predstavu mám ako to urobiť, len sa mi to páčilo a chcela som si to uložiť...
12. feb 2014 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok