• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
@pipka tak na praskovy by to bola fajnova cena, ale je to krystalovy..ale co potom davas do korpusov? :slight_smile:
12. feb 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 ne to nemám, asi bych to neriskovala a dala nějaký pevnější
12. feb 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamara2307 ja peciem z praskoveho prave... :wink: preto ma cena za krystalovy zaujima len ked zavaram :sweat_smile: :wink: inak len ten praskovy riesim :wink:
12. feb 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 dakujem, moc, presne toto som myslela.. s dovolením, okopírujem, veľmi sa mi to páči... :slight_smile:
12. feb 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@keiko ja davam len do sacku a do truby naspat ked vychladne v pohode vydrzia.
12. feb 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem @nika1985, pipka
12. feb 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ďakujem
12. feb 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rachel36a kludne kopiruj..... :slight_smile: nech sa zadari .
12. feb 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sladulienky, nadherne tortusky ste tu popridavali...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja momentalne nemam cim prispiet.Odkedy mm zistili cukrovku ,tak som to akosi nemohla :frowning2: Ale dnes som po dlhej dobe aspon kamaratke par kvietkov porobila.Tak sa mi pomalicky vracia chut do pecenia.... :dizzy_face:
12. feb 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 to je mi líto, tak budeš péct dia dorty :wink:
12. feb 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mm nema rad sladke, takze to mu nevadi. Len ja som stratila chut a nadsenie pri mojich starostiach s mm aj detmi :frowning2: No dnes po dlhej pauze sa mi chut zacina vracat......
12. feb 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 pri najblizsich narodeninach jedneho s chalanov sa ti chut uuurcite vrati :sunglasses: :wink:
12. feb 2014 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
12. feb 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 musíš si říct, že jsou horší věci a nemoci na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. feb 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sladulienky-tak vas obdivujem uz dlhsiu dobu-ste uzasne!
Ja sa len tak doma snazim-a teraz som dostala za ulohu spravit kabelku pre 15rocnu sesternicu.
Tortu mam pripravenu na potahovanie-ale napad neprichadza,inspiracia nula nula. Cim viac guglim,tym menej sa viem rozhodnut ako ju ozdobit. Poziadavka je ze ma byt svetla,zlta-a taka "moderna".
Moje zaklad ma zatial naplneny vahu 4,5kg-tak snad pre 17ludi bude dost.
Poradite mi prosim nejake napady? Hlavne s tou "modernou" mam problem,ja som skor sportovy typ a netusim co letí u 15rocnych slecien...
Vopred velka vdaka :slight_smile:
Prikladam vysledok mojej snahy-vystuzeny 3spajlami-hadam prezije transport autom .
13. feb 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby , dnes , že normal frčím od rána :grinning: :grinning: ako normálny človek :dizzy_face: dokonca bez pomoci puboša /bude na mna hrdýýý :grinning: :grinning: / a uz mám dopečenô , uz len dva korpusy vhodím do rury, suma sumarum 3hodiny = 9 hotových už chladiacich sa korpusov :dizzy_face: :dizzy_face: najneoblubenejsia vec za mnou :wink:
@pipka Pipus a preco peces z praskoveho ? s krystálom je cesta ovela viac, je nadychanejsie a aj viac narastie, dokonca ani tie kakaove co sme tu davno riesili ze su ubité, tak s krystalom su ako pááááperko jemnunke :wink: a hlavne míňam aj menej vajec :wink:
13. feb 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@sisika inspiracky z netu , farby si vymenis aj sama :wink:
13. feb 2014 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela FUUU,tak tieto su tak tridsat kategorii nadomnou-su krasne,no ja som fakt domaci amater zaciatocnik :wink:
Prave preto-hladam take co zvladnem so zakladnymi farbami,zakladnymi piatimi kosticami a uuuplne take efektne jednoduche...
13. feb 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka práškový do korpusu? či? ja tiež podobne ako pristela, len z kryš. pečiem......
13. feb 2014 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisika aaaale , neblazni , oni len vypadaju zlozito, z kazdej si odmylsi tie popruhy, prizky vrecka , a je to len obaleny korpus bez nicoho , uz kolko vreciek si pridas je na tebe- co je len nalepeny pas hmoty
13. feb 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 jo do korpusu, teda malinko do bielok a ostatok do zltok
13. feb 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela na začiatku som raz tak robila a mala som ho taký ubitý a nenarástol mi tak ako tieto teraz.......
13. feb 2014 o 09:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela hehe-no vsak sa s tym potrapim nejako-a to som si myslela ze kabelka je jednoducha :slight_smile:.
Inak-aj ja peciem korpus len s praskovym cukrom,krystalovy mi ani nenapadlo pouzit. Da sa to aj do mramoroveho? Moze byt ten jemny krystal z Lidlu?
13. feb 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisika já peču z krupice
13. feb 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez peciem iba z krystalovym
13. feb 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mafinky išli dnes do škôlky na karneval. :slight_smile: Ale robiť tolko mafiny to radšej tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale tak moji chlapci z nich mali radosť hlavne z šmolkov. :grinning: ,tak dúfam aj ostatné detičky sa potešia. :slight_smile: A inak kočky skúšala som nový recept na mafiny,ono vlastne nieje nový,len mi sme z toho receptu doteraz doma robievali koláčik a ja som ho teraz použila na mafiny. sú jablčkové. krásne narástli a nepopraskali. A dnes som jednu zjedla a je stale skvelá aj na druhý deň nieje suchá,ale jemnučká.
13. feb 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@dada2007 jj, ja som dllllho piekla s praskovým :confounded: ma @mysiatkoo vyhecovala jej korpusmi a vypoctami kolko vajec na aku formu , stale ich davala menej ako ja , pche :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

@sisika je jedno aky krystal a je jedno do akeho korpusu , a neboj kabelku das, tam mas vyhodu ze nemusis hladit , bo kabelky su vseliako dokrčene, poskladane atd :wink:
13. feb 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 haloooooo, mobil ti zvoníííííííííííííííííííííííí
13. feb 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela volám naspääääääääääääääääääť
13. feb 2014 o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dohodnuté :wink:
13. feb 2014 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok