• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka tak to jo, však je to tvoje žena ne :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka to isto bolo tym kurierom :grinning: :grinning: sa ku mne naahlil, sa vzdy teší že co mu zas drístnem :grinning:
13. feb 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Já nevím co je s tím, ale nevidím žádné fotky co tu jsou vložený, vy ano???
13. feb 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela srdééénko ti moja Hanka vystrihovala :sweat_smile: :wink:
13. feb 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka to naštve ta pošta co??? :grinning: :grinning: :grinning: Jak na něco spěcháš, tak to jde týden a jak má přijít na přesné datum, tak to adresátovi přivezou pomalu ten den co jsi to poslala :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja vidim fotky Majka :wink: teda na tejto strane zatial nie, ale na predoslych kde su vlozene, tak ich vidim :wink:
13. feb 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tak můj počítač je takový blbec jako jediný??? :grinning: :grinning: :grinning: Ani fotku mi neukáže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no toto :sweat_smile: :grinning: :grinning: a este som sa tety na poste pytala, ze kedy to cca pride..a ona hned ze v piatok, najneskor v sobotu :sweat_smile: a hen ho :angry: :grinning: :grinning: uz vo stvrtok to dorazilo :confused: :sweat_smile: :grinning:
ale nevadiii, ucel splnilo :wink:
13. feb 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka bud rada ze som ta nenatahovala ako mna minule kamos, tiez som mu poslala ze vitaminovy balik len tak bo bol chorý aon tichooooo a ja furt cumela na nete ze kedy napise a nemohla som ani muknut :angry: :angry: :angry: :angry: strasne nervy :grinning: :grinning: :grinning: jaj , no mam si dnes kazit den plnením torty a modelovanííím ????
A ze hanke dakujeeeeeem :*

Inak ja som si dlho s jednou kamoskou posielavala baliky, len tak pre radost, nikdy si nevedela co dostanes ani kedy, a jasne ze to nebola povinnost, slo tam len o to dostat balik, a darovat balik, bo dnes je vsetko cez net a toto bolo take uzasne rozbalovat atd
13. feb 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@adrika202 ja som ho moc riedky nemala lebo my chýbalo cca 20ml acidka, aj som ho rozliala do krajov a kopec jak hrom, tak som ho prevrátila a je to lepšie :slight_smile: . Ešte keď som nepiekla torty tak som dala robiť tortu krstniatku, tá torta bola vtedy fantastická a nevedela som nájsť aký korpus v nej bol. :angry: . Ale dnes som ho konečne objavila. Tú chuť a nadýchanosť som si pamätala dva roky, a dnes som ho znova mohla ochutnať, vďaka tvojmu receptu :grinning:
13. feb 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nieeee, kasli na vsetko a uzivaaaaj :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ejkula sranda, ja som tiež chcela skenovať jeden recept dnes a tiež som zistila až dnes, že to nejde :grinning:
13. feb 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ale ja som ti to neposielala preto aby si mi ty teraz nieco posielala naspat :sweat_smile: to nieeee, urob radost niekomu inemu...posli dalej :dizzy_face: ako v tom filme :wink: :sunglasses:
13. feb 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vlada111 Vladi, poslala som Ti foto na FB , nájdeš si to tam medzi "iné správy" :slight_smile:
13. feb 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka som dnes na teba myslela, ty urcite este zajtra posles kurierom @pristela mascarpone, dnes v dubravskom lidli ani ks, ze si vykupila vsetko??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka jj, micus presne to robievam a ked chce niekto vracat mne tiez mu "nakažem" nech posle dalej :wink:
13. feb 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova nieeeee prisahaaaaam ze ja len 5 ks som kupila :sweat_smile: :grinning: ale ece v pondeloook :sweat_smile:
pristelke som marsmalowsky posielala :wink: ale veru aj tie som v dvoch lidloch nahanala :sweat_smile:
13. feb 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ved vies ze ja srandujem... :grinning: manzel sa zapotil ja som chcela len 2 ks... nebolo ani na trnavke, ale v lamaci bolo, teraz kreslim bee-bot podlozku... jaj ja travim vecer... :wink: zajtra mam odovzdat pracu... samo chorý a ja som teraz začala....
13. feb 2014 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ak kedykolvek cokolvek z lidla potrebujes, chod do DNV, tam maju vzdy! U nas slabota...tu vzdy hned vypredane ak nejdem hned rano v ten den :unamused:

no drzim palce moja, myslim na teba :sweat_smile: :wink: ja som si nedavno v robote jednu "beebotku" robila :grinning:
13. feb 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som take prekvapko balik dostala raz od teba pred vianocami moooc potesilooo je to super taketo prekvapka :dizzy_face:
13. feb 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka moja ani nahodou.... my nemame auto a z lamaca ist do lidla v DNV a vlacit to a este so samom cista samovrazda... :grinning:
13. feb 2014 o 19:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a kde si bola celéééééééééé pooobeedieeeeeeeeee? haaaaaaaaa? :wink:
13. feb 2014 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova jaaa no to ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: som zabudla :sweat_smile:
tak mi pisnes a ja chodim aj dvakrat v tyzdni, tak ti doveziem domov :wink:
13. feb 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mas dost svojich starosti.... ved ja aj tak nestiham piect...., len toto je v rodine oslava, tak len take cosi jednoduchsie... a ked nebolo mascarpone, urobim inu plnku... nie je to na objednavku... takze ma to nijako nestresuje....
a potrebujem sa tu odreagovat.... lebo mam depresiu kazdy den z uradu.... este ze teraz musim byt so sam doma, lebo manzel ma tento tyzden pohotovost....a jemu OCR nehrozi...tak som sa dobrovolne podujala... :dizzy_face:
13. feb 2014 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meo dnes sme mali v práci čoko + banán :wink:
13. feb 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tie torty máš perfektné a aké proporcie? Všetko je v najlepšom poriadku :wink:
13. feb 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak tu je moja dnešná tortička
13. feb 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@chvapilu aké detaily, veď to sú poštové známky :wink:
13. feb 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty si teda na rade s briliantovým prsteňom :grinning:
13. feb 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Holky , robím štyri poschodky naraz :sweat_smile: to vam ti je inaa haluz aký korpus a aká plnka kam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: normalny graf farebný tu mam vypísaný aj vyčiarkávam a aj tak to dvadsatosem krat prehadzujem :sweat_smile:

@dada2007 pchaaa, ty už vieš až moc, viac ti netreba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aby to nevyznelo nejak inak :grinning: :grinning: :grinning: to ja tak chodievam s partiou sa vzdy poskladame jedno niekedy dve auta a ideme len tak hocikde na blízku na cafe, uzasny relax :wink:

@vlada111 neblazni , ted su moderne vztahy na volno , bez "pút" :grinning: :grinning: :grinning:

@luciahromadkova no holka moja, skoro si sa aj trafila, bo ja som bola na mascarpone v stredu a uz ani jeden kus :grinning: :grinning: klasika u nas :grinning:
13. feb 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok