• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vlada111 dakujeeem :dizzy_face:
no neviem..sa mi lolek zdal akysi tucny :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. feb 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela sa tesim na tie poschodky :confused: :sunglasses:
13. feb 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela neboj, ved ja viem, že si nebola za frajerom :wink: :wink: :dizzy_face:
13. feb 2014 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 když mě se to takto líbí,že je vidět ze všech úhlů, omlouvám se a to už nesmím takto vkládat_ :confused:
13. feb 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 fuj, daj pokoj s chlapmi :angry: :angry: :angry: mne stacia moji dvaja detvákovský, to su naj chlapi na svete :wink:
13. feb 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. feb 2014 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ona je na zeny..co nevies? :angry: :grinning: :grinning: :sunglasses:
13. feb 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
13. feb 2014 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Jaaj aka som rada že si teraz tu...srdiečko prosím poraď...ráno idem prvýkrát poťahovať so smartom. Zatiaľ som všetko poťahovala MMF, no robím červené srdce...aký je v tom rozdiel? Na čo si mám dať pozor? Mám z toho celkom depku :confused:
13. feb 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pozor, len bez papiera :grinning:
13. feb 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chvapilu to hej, ale daj to ako samostatné foto, nie ako koláž s poštovými známkami, kde sú tie uhly nanič :wink:
13. feb 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli čo si, Smart je bábatko. Ničoho sa neboj, tam nie je to riešiť. A pekne tenučko si ho môžeš vyvalkať, nepotrhá sa ti.
13. feb 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočky, ktoré ste robili mascarpone krém - našla soom recept na mascarpone krém, kde ide biela čokoláda, ktorá sa uvarí so šľahačkovou smotanou, nechá sa to vychladnúť, potom sa vyšľahá a zamieša sa tam mascarpone - ide tam aj stužovač? A ak áno, tak aký? A nie je tá plnka veľmi sladká? :confused:
13. feb 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli tak ako Vladka pise, nicoho neboj, len je tvrdší ale zas natiahnes ho aj na pol metra ak budes potrebovat vyhladit nejaky zahyb na tortuske
13. feb 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@govinda ja ztuzovac davam, pred slahanim vysypem do vychladenej slahacky s cokoladou, potom mixnem a pak dam mascarpone, sladke to nie je, je to akurat, to mascarpone to tak fajne zjemní :wink:
13. feb 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dík za tip :wink: a na jednu šľahačku jeden stužovač?
13. feb 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ahoj, môžeš mi ešte prosím ťa prezradiť ako si poťahovala? potiahla si celé torzo telovou poťahovkou a na to si dávala to negližé?
13. feb 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda ano ano, na jednu slahacku jeden stuzovac :wink:
13. feb 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 @pristela ďakujem kočky...ste ma ukľudnili ,tak som zvedava na tu svoju nádheru :grinning:
13. feb 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky, kde prosím, kupujete BÍLÝ maršmeloun na potahovku na dortu? Dá se to sehnat i normálně v obchodě nebo jen v cukrářských potřebách?
13. feb 2014 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancip v Kauflandu i Globusu je mají po 150 gramech, určitě seženeš :wink:
13. feb 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Fakt? Díky...já právě zaregistrovala jen dvoubarevný a třídit a řezat se mi to nechtělo :slight_smile:
13. feb 2014 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancip ano, je to takový nenápadný obal, stojí 15,90 v Kaufu
13. feb 2014 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky já ještě dělám dorty a ráno do práce, já se na to asi brzo vykašlu. Jsem z toho utahaná a nějak mě to přestalo bavit nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky to tak máte?? Někdy se fakt i těším a teď opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ja tak isto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi idem spať.......
13. feb 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 boze ta Angelina je ina trubka, nemyslis? No ja robim asi na zotrvacnik, dneska som mala skolenie v labaku, ani dychat som nemohla, co mam furt zapchaty nos, kaslala jakbesna teraz som dosla, frajer je zas nasraty, lebo ze sim sa neozvala :confused: :angry: a ja idem robit tortu, pustim modelly a mozem makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale sak sa ani koncetrovat nemozem koli hentomu hnupovi :angry: tesim sa na vysledky dobru :wink:
13. feb 2014 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 já ještě nemůžu, ale už na to ani nevidím. Oči mám jak angorák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2014 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ŠIKULKY, mohli by ste mi prosím poradiť, ako spraviť z poťahovej hmoty floorballovú loptu? to je tá deravá. našla som kopec fotiek na nete, ale nejak mi nepáli a nechápem, ako to spravili. mám spraviť synovcovi k 10. narodkám a už si neviem rady. :frowning2:
13. feb 2014 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin mne pri tom az rozum stoji ked to pozeram :grinning: cista hra na city :rolling_eyes: a ta Ela :grinning: :grinning: :grinning: som nevedela, ze ci sa mam pri nej smiat alebo plakat :grinning: som normalne nechapala, ze nejsla medzi prvymi :grinning:
ja mam uz vsetky torty odovzade :sunglasses: nekonecny pribeh to bol :rolling_eyes: jednu som potahovala az 3x :grinning: zadane bolo: biele srdce a tri ruze... no potahuj s bielou tam kde sa nedavno plnila torta s coko kremom :grinning: az ked som to potiahla na treti pokus, som si uvedomila, ze som to mohla zamaskovat :rolling_eyes: :grinning: nic mi cely den nedochadzalo... jak vyplute leco som bola... potom dalsia torta - logo bayer münchen :sweat_smile: vyrezala som si kruh a donho som si s kosticou robila ryhy a vyzeralo to uzasne az kym som to nezacala vymalovat :grinning: sem tam sa mi to rozpilo :grinning: kedze som nemala cas cakat kym farba zaschne :sweat_smile: potom pol hodinu pred odovzdavanim som hovorila priatelovi, ze nech startuje tlaciaren :grinning: ze to logo vytlacime :sunglasses: som vzdala to malovanie :sweat_smile: potom mi priatel diktoval, ze ako mam ozdobit tu tortu, ze ho osvietilo a chce sa tiez zapojit :grinning: torta bola pre jeho kolegu :slight_smile:
na 18. mam dalsiu tortu... 3D-pocitac :rolling_eyes: neviem ako ju spravim :sweat_smile: pretoze od dnes az do pondelka stale robim, aj cely vikend :grinning: v nedelu iba 5hodin :rolling_eyes: sa mi ani neoplati chodit, viac precestujem jak zarobim :grinning:
som chcela popridavat fotky, ale priatel si nieco instaluje do notebooku, tak sa mu nebudem do toho radsej babrat :grinning:
skore uzdravenie ti prajem!!! ja cakam kedy to mna chyti, v praci stale zapnuta klima :angry:
14. feb 2014 o 01:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok