• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
Holky mate nadherny dortiky. jdu za vami pro inspiraci na dort s cervenou karkulkou. z googlu mam nejaky postahovany ale rikala sem si jestli nezkusim i u vas. dekuji predem
16. feb 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem pristelka pochvala od baby čo pecie tak úžasné torty nesmierne poteší zeleninka a všetko ostatné je z burizonky
16. feb 2014 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hribek Daj si do googlu Little Red Riding Hood cakes , tam je toho kopu, no neviem či si to už nepozerala
16. feb 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Niečo prekrásne
@ajka82 Nádherné tortičky
@luciahromadkova Nádherná tortička
16. feb 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@halienka dakujem posielala som jej vtedy obrazok, ci moze byt, ze ano, ale ked prisla,ani bu ani mu zobrala, zaplatila, odisla :frowning2: tak neviem, ale dakujem aj za super rady :wink:
16. feb 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ok dakujem
16. feb 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa mnam vyzera velmo dobre
16. feb 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...prva medzinarodna :slight_smile: kvazi do Brna ale zjedena u nas na Slovensku na dovolenke :slight_smile: surodenecka, detom sa pacia zrlakoky ale nie rozpravkove.nuz som to ponala takto...moze byt? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: samozrejme aj deti pomahali..prilozili sme aj bonus
16. feb 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@ajka82 takto by som raz chcela otvorit chladnicku, ze ktoru si dame dneska? :slight_smile: krasne su
16. feb 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jani ale ty smartom potahujes, ci ? Mne to s mmf na tak syto nejde...
16. feb 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa co je to na vrchu?
16. feb 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne dobojované :O sa mi nejako nakopilo tento týžden ,ešte že sme mali kiahne a nechodila som do roboty :grinning: .... dinovia podla predlohy , aj ten vankus podla oblubeneho vankusa ... sorry za tapetku :slight_smile:
16. feb 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@tamara2307 dakujem :slight_smile: no moje deti chodia kontrolovat vzdy, ze ktora je ich...tak teraz sa zas po narodeninach mohli tesit valentinskej vile kittynke :wink:
16. feb 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova diky no prave ze uz koukala :slight_smile: cesky i anglicky nazev ale nic moc me nezaujalo... asi budu improvizovat
16. feb 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin :slight_smile:))))) psssst nevydrene skaramelizované vlašské orechy:slight_smile:))))
16. feb 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dagmarmustafa ja som to zväcsovala kukala, najprv som si tiez myslela,ale boli akesi divne,ale sak vyzera to dobre a hlavne zaujimavo :wink:
16. feb 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 Dobrá si !!!! Krasotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a že vraj len kiahne
16. feb 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 DOKONALÉ !!!!!
16. feb 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 Nemusíš - už viac nekúpim - niet nad Smart !!!!!
16. feb 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Žienky : prieskumná otázka

Prečo si zákazníci objednávajú tortu s FOTO oslávenca ?????
16. feb 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridávam moju valentínsku pre manžela, inšpi mám od vás, všetko som skúšala po prvý krát, acidkový korpus (mňam)+ kyslá smotana, trocha vanilkového a práš.cukru a creme ole kokosový, + čučoriedky
16. feb 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@maya30 my ti odpúšťame :grinning: Máš ich krásne, veľmi sa mi páči to tieňovanie na boku na tej s minnie a ten chodník a tráva pri bežcovi,
16. feb 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin No ved to....zaujimavo...:slight_smile: Urobila som chybu,ze som pridala k cukru viac mlieka ako som chcela....ale chutovo nemaju chybu.
16. feb 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 uf to mi odlahlo :grinning: ale nie, no serka ma ten bezec trocha, ja som to schvalne nefotila zboku aby to tak nebolo vidno, ale zo zadku mu trci spajdla co ho podopiera aby ho nevykotilo, akoze na tej velkej oslave si isto budu z neho utahovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy hladam svadobnu tortu co ma na spodnom poschodi po celom obvode nalepene take akoby odstavajuce listky, alebo pruzky. alebo aj z krajkove listky som videla, nemate nahodou ulozene pls?
16. feb 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Vás všetky, pozerala som si všetky strany a ako sa Vám daria tie torty, sú úžasné, veľkolepé. Ja som skúšala marcipán z cukríkov, zo želé, zo sušeného mlieka, nakúpila som si náradie, valčeky, vykrajovačky, chcela som urobiť deťom radosť, aby mali dačo od mňa, mojou rukou spravené, keďže v domácich prácach ako háčkovanie, pletenie, šitie,.... nie som zručná, tak som si myslela, že toto zvládnem a deti budú hovoriť, že mamka im spravila tortu. Ale pri každom mojom pokuse, sa marcipán buď roztiekol - sklzol z torty, alebo sa vôbec nedal rozvaľkať - strašne sa trhal, alebo v ňom boli biele bodky, vôbec sa mi to nepodarilo. Som s toho strašne sklamaná, hlavne sama zo seba.
Tak ešte raz Vám hovorím, že Vás obdivujem, klobúk dole.
16. feb 2014 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja víkendová :--)
16. feb 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@maya30 myslis take kvetne lupienky ci nieco ine? ...nakoniec som dala zabku, nie zajacika :wink:
po dlhej odmlke konecne zopar mojich torticiek :slight_smile:
16. feb 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok