• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@katkas1 ja robim 2xslahacka, 500g tvaroh, 1 kysla smotana, praskovy cukor podla chuti a 1 creme ole. Recept na mramorak najdes v takejto skupine c.2, marcipanove torty recepty alebo tak dajak :wink:
16. feb 2014 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 vidis si lepsia ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne trva 2hodiny postavicka minimalne a mozno aj dlhsie ked som ju este nerobila, takze moj cas je drahyyy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2014 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andriez13 korpus ku pribinakovej akykolvek... su lusia, ktori chcu len bledu piskotu, su zas taki co chcu len cokoladovy :wink: pod potah nemoze, ...najlepsie len maslo s cukrom-pripadne dodat nutelu/kakao/odresky z korpusu pomrvene, alebo niektore davaju pod potah ganace-slahacka s cokoladou 1:2...
oplatku na pribinak nedavaj, navlhne, zvlni sa... ak budes davat na potiahnutu tortu tak ju prilep pipingelom alebo modecorgelom...
16. feb 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nie za tortu, jasne, ze za figurky som myslela tych 34 EUR
16. feb 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas dakujem
16. feb 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas no jo, tych uz mam natrenovanych, takze by som to mala trosku rychlejsie :wink: ale po 2 vecery mozno, kedze cez den chcem byt s detmi a chcem aj trosku spinkat cez tyzden-lebo cez vikendy sa neda :grinning: :sweat_smile:
16. feb 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ajka82 a ako to pocitas s vahou ? 5€ beries aj spolu s potahovkou, farbami, atd atd ?
16. feb 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no 5eur jedna komplet postavicka, priemerna velkost a hotovka. :sweat_smile: :zipper_mouth: nevazim
16. feb 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 5€ za postavicku, ak mam na nu silikonku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak by sa nedoplatili :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sak to je najvacsia piplacka z celej torty :rolling_eyes: :rolling_eyes: to sa mi paci, ked si niekto predstavuje, ze sak kupim si postavicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: dam za ne dokopy 10€ a machersky si tortu upeciem sama :rolling_eyes: :sweat_smile:
16. feb 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
4,60 stoja v nasej cukrarni postavicky vo velkosti cca 6-8cm, ktore su robene velkovyrobou (macko pu, Minnie a pod.)... maju tam teraz uz asi 2 mesiace rucne robene kusky, cca 2-3cm vacsie, v cene 19E za kus.... ja len tolko k tejto teme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka @mysiatkoo do kelu baby...nes.rte ma asi dvihnem ceny ked sa bude niekto pytat len na figurky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 tak ma napadlo, ze ked sa mi nebude chciet, kupim od teba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si moooc lacna dievca, vaz si samu seba, svoje rucky a cas :sweat_smile:
16. feb 2014 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 tak tomu ver ze by si mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: sak ty makas na figurke najviac, nie? ci trva ti to menej jak polhodka? ved si vezmi ze aj vratnik, co sedi na vratnici ma 6€ za hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nic nevytvara. A ty minas material, davas svoju pracu, cas, fantaziu...podla mna 5€ je malo :wink:
teda za predpokladu, ze je to bez torty..ak je to k torte, je to samozrejme uplne ina vec :wink:
16. feb 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ja som ta nexcela nastvat :grinning: ale si zrataj hmotu, farby atd atd a ked nad jednou stravis hoc len 2h, tak si svoj cas a sxopnosti cenis tak na 1e/h...
16. feb 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo ja som videla teraz u nas tiez v takom novom e-shopovom kamennom obchode, ze hello kitty cca 8 cm a ze 15€ kus :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to teda narocnost veskera zadna, ked porovnam z figurkami z madagaskaru :confounded: :wink:
a rovnaka cena aj za macka, macicku, a podobne :wink:
16. feb 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo @pipka babyyyy, ked ja taka dobra dusa, ked je to pre deticky :sweat_smile: mna tesi ked su potom take naradostene...ale je pravda, ze to je pre moj dobry pocit a radost z tych usmevov na tvari a nie peniazky za pracu :sweat_smile:
ja si to uvedomujem, no ale co uz so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 to ta ctí :grinning: :dizzy_face:
ale vezmi si aku radost by mali tvoje deti, keby si viac zarobila a mohla im dopriat viac :sunglasses: alebo nezarobila ale stravila s nimi viac casu :wink:

radost mozu mat cudzie deti aj ked ich rodicia zaplatia viac...ak niekto chce svojmu dietatu spravit radost, tak priplati :wink: ak nema, tak bud sa snazi spravit sam, alebo kupi figurky v hrackarstve a dietatku mozu ostat na hranie :wink:
16. feb 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka ked som sa zacala hrat s tortami, tak som uvazovala nad tym,ze budem robit len postavicky, ze ma to bavi sa takto hrajkat.... kym mi nedoslo,ze mi to nikdy nikto nezaplati :grinning: ale minule som narazila na nejaku us stranku, kde predavali 1ks postavicky za 130-150dolci....to uz by stalo za to :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka myslis ten pri bille? Ake tam maju ceny? Raz tam bol moj muzik mi formu kupit a ze pani predavacka bola dost nasilna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: tak reku ci sa tam oplati ist :sweat_smile:
16. feb 2014 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 nedávaj hore , pokial ich mas rychlo hotove,niesu velke a si spokojna, ja odmietam, bo sa s nimi piplem a neviem si za to zapýtat kolko by som mala a aj pochybujem , ze by mi to niekto aj vedel zaplatit :unamused: je to prosto ťažko
16. feb 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka moje deti su so mnou stale... ja nerobim na ukor casu s nimi ale na ukor mojho spanku :pensive: :sweat_smile:
ale vsak v maji skonci tato radost, ked budem musiet obmedzit :zipper_mouth:
16. feb 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas drahô tam drahô, som tam minule tete ..ale tak ako v dobrom ...povedala, ze tam len v nudzi :sweat_smile: ako smart a tak, tam ma v rovnakej cene, ale napr za jednu papierovu podlozku okruhlu tam chcela 1,15€ :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: co ti šibeee?! :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som jej povedala, ze keby som mala pesi do tortomanie chodit, kde ma za 2€ / 5ks :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
alebo si vystrihnem z kartonu a obalim :wink:
a teda figurky tiez draheee, aj farby gelovky drahsie...skratka musi baba na to prist, ze ma lacnejsiu konkurenciu a bud pojde s cenami dole, alebo smola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. feb 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka fuuuha :confused: tak to tam ani nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ona mojmu vysvetlovala ze na dlhacoch kde su cukr.pomocky ma cukraren ci co a obchod si musela otvorit inde...nema na stranke ani ceny, lebo ze teta z cukrarskych by ich sledovala a hned davala nizsie :confused: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kokso ja nechapem, ze niekto v konkurencii cinskych obchodov a netovych shopov da hentake ceny :fearful:
16. feb 2014 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka no u nas ale tiez das 1€: za okruhlu ,tu nekupis za 2€ 5kusov co siiii :grinning: :grinning: :grinning: to v Ba to mate ooovela jednoduchsie, tu si stastna ked ma a mozes kupit :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Tortusnice mile, robili ste niekedy mramorovy korpus s kavou? Tak, ze bol mramor zachovany, teda dal sa len do tmavej masy. Ci bude stacit, ked do 1/3 odobrateho cesta vmiesam 2-3 lyzicky kavy..?
16. feb 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2014 o 21:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak ale ty si sikovnaaa, ty si vyrobis krajsieeee :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: nac by si ty kupovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ja mam teraz aj narezane doma z tvrdych kartonov stvorce, aale ked sa minu, uz aj mazem do tortomanie :sweat_smile: :grinning:
16. feb 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ano, ona ma cukraren vedla tej baby, co su cukrarske...tak tam by to nemohla mat ..dve vedla seba :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak to otvorila tu :wink:
ako, ked pochopi, ze treba s cenami pohnut nadol, tak to tu zas bude ok, ved tu nic take nie je :wink: a zase lepsie je mi tu peškom zbehnut, nez pokazde s deckami auto startovat do mesta :sweat_smile: :wink:
16. feb 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
BA baby - nemate niekto nahodou pozicat formicku na kolesa? tusim MB ma taku a mne sa to kvoli 1 pouzitiu nexce kupovat... potrebujem to az okolo 10.3. ... resp. dovtedy kedykolvek
16. feb 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tá kvetová je krásna
16. feb 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok