• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@njonja úžasná, nedělala jsi něco podobného? Nějak jsou mi ty postavičky povědomé, ale možná to byl někdo jiný a pletu se, já tu pohádku neznám.
Moc se opatruj, šetři a malinký ať ještě vydrží v bříšku až do termínu :wink:
18. feb 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarina51 tortomania, na palkovicovej ul 14, ono samozrejme zavisi aj od velkosti..nie kazda tolko stoji, ale tie co kupovavam ja, okruhle, tie su v tejto cene :wink:
kukni si na stranke ake su a v akych cenach :wink:
http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/3-1-Podlozky-pod-torty-a-krabice/12-2-papierove-podlozky-zlate
18. feb 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina :grinning: :grinning: ano, robila:slight_smile: pred dvoma rokmi:slight_smile: pre nejakeho zakaznika. Vtedy som dufala, ze taku budem raz robit aj pre mohjo maleho a ajhla:slight_smile: tu ju mame:slight_smile: Doooobra pamat:slight_smile:)))
18. feb 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@njonja no tak vidíš, takové věci si já pamatuji a v práci si všechno musím napsat, jinak na to zapomenu a pořád něco hledám :grinning: :grinning:
18. feb 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina skratka mas hlavu len na torty...raz darmo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. feb 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja kraasna a tfuj tfuj tfuj, nech tehulkujes v pohode az do konca :dizzy_face:
18. feb 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja Nádherná tortička!!!! Aj cupcakes :slight_smile:
18. feb 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak to si aspon taketo pamatas:slight_smile: Ja som uuuplne vygumovana a s tymto druhym tehu je to este horsie:slight_smile:
@pipka:slight_smile: dakujem!!!!
18. feb 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker dakujem:slight_smile:
18. feb 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja prý úplně vygumovaná, když si pamatuješ, že jsi už takový dort dělala, tak to nemůže být tak špatné :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@njonja ja som tiez kukala, ze uz si ju robila, pamätam, ze si s nou bola v sutazi na TOM a drz sa nech vsetko dobre dopadne
18. feb 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím zdejší osazenstvo, pěkně se tu kochám a posílám vám jeden nedělní fotbalový a jeden minidortíček :slight_smile:
18. feb 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@jakelina ty koki ze torta za 100 KC to kto vie tak carovat :astonished: :confused: :zipper_mouth: . Tie baby si to asi zle precitali a mysleli 100e :D inak si to neviem vysvetliv ved to su 4e!!!! to ma akurat na hmotu a kde ma tortu???
18. feb 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: ty si cislo! Ja si este moje pamatam, nemam ich tak vela za sebou ako vy kocice:slight_smile: :grinning: :grinning: pri mojom poskromnom cisle sa to este da zapamatat:slight_smile:
@lokalistin dakujem! opatrujem! Idem teraz na sk coskoro, tak ma bude mamina hyckat a maleho cela rodina!! A konecne mi niekto navariiiiii!!!
18. feb 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
18. feb 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, vy nemate albumy svojej tvorby na MK :fearful: . ??? Hladam inspiraciu, klikam na tie kt. su tu viac ako 2roky a nejako sa mi nedari :unamused: :slight_smile:
18. feb 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela já třeba album mám, ale už mi ho dvakrát smazali. Tak si tam přidám postupně dorty jak je peču a po nějaké době mi to smažou a tak pořád dokola
18. feb 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ja mam tiez :wink:
18. feb 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ahoj, prosim ta idem uz po niekolky krat robit tento tvoj korpus, ale tento krat na plech. Mozes mi prosim poradit ako si mam rozratat suroviny? a vlastne ani neviem ci na klasicky plech alebo hlboky? takto som este nerobila... Treba na ten plech dvojnasobnu davku tohoto tvojho receptu??? budem ti vdacna ak odpises, uz zajtra musim piect :slight_smile:
18. feb 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jorsulova aká rozmery má plech? Vyrátam ti. Ak mramor robíš a chceš prerezeť 2x tak radšej hlboký.
18. feb 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím sa pochváliť,akú mám šikovnú dcérku;okrem pečenia a miesenia marcipánu si sama navrhla aj ozdobila tortičku :slight_smile:
18. feb 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
No po dlhom čase sa zase hlásim k životu a zase môžem týždeň dočítavať, nejak nestíham nič, ani spať.... juj, tak aspoň pridám ďalšie moje výtvory... angry birdsová je pre môjho syna k 5tym narodeninám, to pomalované auto je podľa fotografie firemného auta kúpelov Lučivna a veru som sa pri ňom naplakala, čo som sa jedovala ako to urobiť...monsterka je ručne malovaná tortička pre moje krstniatko Veroničku na jej vyslovené prianie a portrét na knihe, je tiež snaha o nejaké to malovanie...
18. feb 2014 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mishulle ja som robila pred pár týždňami, no tiež vyšiel až na tretí krát :sweat_smile: , no mne pomohlo to, že som mala vytlačené obrázky z netu (priamo z rozprávky + hračka ) a len s kosticou som skúšala. Najskôr si skús "vytiahnuť" líčka a potom ostatné (ústa a oči). Neboj, raz sa určite podarí :dizzy_face: .
18. feb 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 jemine neviem rozmer ale klasika hlboky plech, to by som ti bola veeeeelmi vdacna :slight_smile:
18. feb 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jorsulova neviem čo je klasika, lebo mne v rúre keď sme kupovali byt nenechali ani jeden tak mám len takú náhradu čo má cca 24 x 35 cm :confused: a je hlboký
18. feb 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 a este mi prosim prosim porad ako mam urobit tu nestastnu puncovinu, vobec som ju nechcela ale asi nemam na vyber, idem piect zajaca, takeho riadneho 3D ako skutocny a aj ked ho vyskladam z platov tak budem potrebovat nieco cim ho este vytvarujem... Asi nic ine len puncovina vsak???
18. feb 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ano ano taky to moze presne byt plech
18. feb 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jorsulova vies co idem radsej premerat ten plech, lebo mam aj vacsi jeden
18. feb 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jorsulova vies co.. merala som ten najvacsi plech hlboky co mam a ten ma 41 cm x 35 cm
18. feb 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jorsulova no ak má hĺbku 4 cm tak tam treba trojnásobnú dávku ... 12 vajec
ale ak len hĺbku 3 cm tak trochu viac ako dvojnásobnú dávku ... čiže tých 8 maximálne 9 vajec
18. feb 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok