• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@florentina ty ale rychle posli manzela na doucovanie z biologie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
sak to je presnaaaa dracica zo Shreka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: krasna :dizzy_face:
22. feb 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@daja55 ďakujem :slight_smile: , myslím, že harmonika nie je ťažká na poskladanie, len všetky gombíky, to bola zábava :grinning: . A najlepšie, že sa mi minul čierny marcipán tak som musela ešte dorábať na druhý deň 3hod. pred oslavou :confounded: . No ale Ty máš na výber nástroj aký chceš :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova tá kabelka je perfektná.
22. feb 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. feb 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 Nádherné tortičky
22. feb 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova Luci a vy mate tiez otvorene :confused: sak nam povedali, ze len usiakova a sekuriska funguje...to uz pridavaju? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ta uplne chapem, my si stale robime srandu, ze v skolke je najlepsie ked tam nie su deti :grinning: :grinning: ja bych tam aj spavala :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale v ramci srandy samozrejme :wink: ale tieto prazdninove cinnosti, to je o hubu :rolling_eyes: to nepochopi, kto nezazil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vydrz to moja, budem na teba mysliet :wink: buduci rok to mozno caka nas :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nie je sekuriska otvorena ale my... /ta nie je nikdy otvorena, ale vzdy od nej mame deti.../ no povodne sa planovalo ze usiakova...
lenze u nas bol problem v tom, ze dali nam emailom z uradu zidtit pocet zaujemcov a mne teda nikto nepovedal, ze ak bude malo deti otvori sa 1 zberna MŠ... vraj sa o tom bavili na porade pocas mojej rodicovskej... lenze mne nikto tuto info nedal a tak sa prihlasilo u nas 46 deti..../potom ked sme vypisali oznam ze usiakova, tak sa rodicia z nasej MS isli stazovat na urad.... a potom mi len odkazali po rodicoch, ze my budeme mat otvorene....a ze zberna pre dalsie skolky..../ a to je este story okolo toho, ze nam daju ucitelky a nakoniec len 1, takze som si to musela zabezpecit sama..., ved urobim o to nejde, ale v kancli mam papiere asi vsade... zatial neviem co kde mam.... lebo kopec veci musis riesit, do toho bolo samo chory, takze ja fakt neviemkedy to dam do poriadku a este musim spravit mimoriadnu inventarizaciu, kedze majetok skoly som oficialne neprevzala :confused: ale vsetko je ok... zvladneme
22. feb 2014 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Nádherná tortička
@sikag Krásna tortička
@denisak77 Nádherné tortičky
@jakelina Nádherná tortička
22. feb 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova ale usiakova je, sak nase decka idu na usiacku? :confused: :sweat_smile: :wink:
22. feb 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ano aj ta je...
22. feb 2014 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas podľa tohto návodu som poskladala tortu. len ten stredný plát som hneď robila menší. http://jasnaskitchencreations.blogspot.sk/2011/08/accordion-torte.html
22. feb 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@pristela prekrásna tortička
@maya30 Každá jedna tortička prekrásna
@mimcak Nádhera, na toto ja nemám odvahu ešte
22. feb 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirinecka Nádherná
@sikag Krásna tortička
@mrka2 Milučké tortičky
@nika266 Nádherné
@anibas paráda ten mine craft
22. feb 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova Aj aja som sa obávala,ale šlo to celkom fajn,určite by si zvládla aj ty, ked dáš takú kabelku tak čo by nie. :wink:
22. feb 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake krasne torticky popribudali :slight_smile:
22. feb 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky dobojovane :p. Ta masa a medved mi vobec nesli hlavne ten medved ale co uz lepsie to neslo :p
22. feb 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@jakelina @mimcak Mala som len jednu objednávku na Mine.... pre 9 ročného chlapca, no a potom sa ozvala jedna zlatá pani, že chce pre 9 ročného syna nejakú, ale nevie akú .... No a ja, že robím MC - Či môže tiež byť ? Tak som rezala a rezala a rezala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 Nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Celkom 16 postavičiek :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak tento vikend mam hotovo
22. feb 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@aduskatt auto nemá kola, nezapomněla jsi?? :wink:
22. feb 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina nene, nezabudla, trvali na mandarinkach na torte a nejak inak som ich tam nevedela dat, aby sa netopila potahovka, len to cele obtriet pipinggelom a dat ovocie, takze som tam tie kolesa ani nerobila.......
22. feb 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujem no veru som sa nasulala riadne :p. Ale to mi tak nevadilo ako rozhnietit tolko smartu a ofarbit ho na take syte farby sak som mala ruky vytahane az po kolena :p
22. feb 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt si mohla aj tie kolesa obtriet pipinggelom :frowning2:
22. feb 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt adi tak toto nepochopim,ako mohol niekto chciet mandarinky na potahovanej torte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2014 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ani ja:frowning2:( aj tak som pol kila presvihla vahu, takze som ich nahadzala tak ako som ich nahadzala.........ale sak co uz.........
22. feb 2014 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a nedali sa dat do toho auta?a lentilky by si skor rozsypala po povrchu...len rozmyslam,dufam,ze sa nehnevas ...
23. feb 2014 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 do toho myslis ako miesto lentiliek do korby?
23. feb 2014 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá ,krásne tortičky :dizzy_face: ...aj ja prídavam svoje :slight_smile:
23. feb 2014 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@lawli naaadherneee :dizzy_face:
23. feb 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok