• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina myslim ze by som stihala aj objednat, ono by to do piatku doslo, akurat ze nikde nemaju...
24. feb 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 jasné, teším sa že sa ti páči :slight_smile:
@maya30 no musím to raz skúsiť, asi sa viac bojím či to nepohnojím :grinning: Kdesi som videla videopostup, to je tak, že sa vykrojí z trošku hrubšieho plátu, zapichne drôtik a potom guličkou roztláča a stenčí sa? Alebo aj takú silikónku ako žilkovač dvojdielny som niekde videla, tuším aj takýmsa to dá akože potom stlačiť na tenko už s tým drôtikom?
24. feb 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak narozeniny kluků za námi a ted mě čekají dědovy 80 a diamantová svatba
24. feb 2014 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@halienka sama by som to lepšie nepovedala :grinning:
24. feb 2014 o 18:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ale áno, mala som málo čiernej, tak som len cez striekačku (môj extrúder :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ponaťahovala pásiky. Na niektorých fotkách dokonca aj bolo vidieť slabučko presvitať krém, pretože som nepoťahovala v jednom kuse, ale na dvakrát :slight_smile:
24. feb 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka stráááášne sa teším, že sa harmonika páči a kľudne kopíruj, ja sa len teším, že niekomu môže aj moja robota poslúžiť ako inšpi, veď ja sa stále inšpirujem Vami tu :sweat_smile:
24. feb 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dievcata prosim DATE MI RECEPT na acidkovy korpus? viem, ze ste ho sem davali no neviem ho najst ani 50stran dozadu. dakujem vam
24. feb 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul kopíruji z receptů Korpus z acidka : na 26 cm formu ,prerezem dvakrat,teda mam tri platy emoticon

1 velké acidko 900ml 3,6% tuku (osvedčene mam z lidlu alebo rajo )
800 ml kryst.cukor
900 ml polohrubá múka
4 vajcia
2 dcl oleja
4 lyžice kakaa
2 lyžičky sody bicarbony
acidko + vajcia+cukor+kakao+olej+muka vsetko zmiesať ,to cesto je take redsie..pečiem na 180 st cca hodinu aj 10 minut ...plnim len na druhy den ,lebo je to dost krehke cesto
24. feb 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem velmi moc :slight_smile:
24. feb 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ženy mám dotaz do 17cm průměr,8cm výška kulaté dortovky děláte mramorák z jak velké dávky? a jakou polevu používáte na psaní,malování ,tahaný vzor?(prosím recept,nebo alespoň odkaz)Moc díky :sweat_smile:
24. feb 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susuzuzi ja som robila pre syna v lete tiež raketu, mám uloženú v albume, môžeš pozrieť :slight_smile:
24. feb 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@torticka40 mňam to by som si dala, môžem ťa poprosiť recept :sweat_smile:
24. feb 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě otázka,kdo děláte punčák co je Zlatý klas(nějaká mouka?) :confused:
24. feb 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 SUPER DÍKY MÁM DOMA :grinning: jen jsem o tom nevěděla.
24. feb 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vsetky dobre duše,poraďte mi nejaky dobry recept na krehké sušienky... Mam nove krasne vykrajovacky,ale zatial co som skusala susienky,vzdy sa mi polamali a nedrzali.
Uz som nestastna...
24. feb 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka mam nafoteny cely postup,ked budem mat najblizssie cas,tak nahodim receptik :slight_smile:
24. feb 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je dnesna varka-ale lamu sa..
24. feb 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Babulky do formy 30x30 z kolkych kupenych vajec korpus? Na 2x prekrojenie :slight_smile: dakujeeeem
24. feb 2014 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejkula prosim ta , ja viem ze to sem nepatri , sa vopred ospravedlnujem :sweat_smile: ale co znamena tvoj nick ? :grinning:
24. feb 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@elamaslakova dakujem veľmi pekne :slight_smile:
24. feb 2014 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tu maju bodkovane, ale zrovna ciernu nemaju, alebo skus si tam zavolat, mozno iba nemaju nahodene na nete

http://www.natortu.sk/stuhy/
25. feb 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka dík, idem to zistit :slight_smile:
25. feb 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá z BA ja len tak mimo tort ,prosim neviete o nejakej zariadenej garsonke,pripadne 1 izbaku v blizkosti stareho mesta ? synator by mal ist pracovat do BA no zavisi to od byvania... dakujem za pripadnu pomoc :slight_smile:
25. feb 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka to treba len vyskusat, uvidis ze ti to pojde a potom sa budes cudovat, preco si nezacala skor :wink: len treba dobru hmotu, ja pouzivam smartflex flower a na zaciatok ziadne extra formicky nepotrebujes, staci ked si trebars spravis sablonu lupena z vykresu a podla toho vyrezes tvar...jasne ze tie silikonove zilkovace su super, najrychlejsie mi to ide s tymi dvojdielnymi, lebo ti to hned aj nazilkuje aj vytvaruje, ale treba najskor skusat a potom nakupovat :wink: Velmi pekny je tento postup, su tam aj ine kvietky, neviem ako si s anglictinou, ale aj podla obrazkov je to jasne :wink: http://www.duskyroseveiners.co.uk/page_1511102.html
25. feb 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčence zapojila som sa do súťaže na Tortičkovo.com , ak sa vám moja tortička páči , prosím rozkliknite fotku a dajte páči sa mi , ďakujem , je to 12 fotka v súťažnom albume
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.444352932333920.1073741830.176260092476540&type=1
25. feb 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: volám sa Viera (aj Veronika) a keď som bola malá, nevedela som povedať moje meno, hovorila som len Eja. Toto mi zostalo ako prezývka až do dospelosti. A keď som sa sem chcela registrovať ako "Eja" , tak taká tu už bola, tak som skúšala skomoleniny a toto vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. feb 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Šikulky, idem robiť tortu krtka a potrebujem ho potiahnuť čiernym fondanom. Len sa bojím že keď zmiešam biely smartflex s čiernou extra gelovkou že to nebude dosť čierne. Čo myslíte? Mám radšej kúpiť zafarbenu hmotu? A ak áno ktorú?Smartflex, pettinice, rainbov..... Stále váham. Ďakujem :slight_smile:
25. feb 2014 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok