• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. októbra 2017 
@pipka ahooooooooooooooooj :wink:
1. mar 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná 5 kg, poťahovka - čokoláda + MML :slight_smile:
1. mar 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@eliska22 velmi peknucka, taka jemna :slight_smile:
1. mar 2014 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli to kinderko je ako skutocne :wink:
1. mar 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 krásná a co to je MML??
1. mar 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina cukríky Marsmallow, dúfam, že so to správne napísala :grinning:
1. mar 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky zdravim pridavam jednu tohtotyzdnovu pre kamosa mojho Matka. Strasne blbo sa mi to robilo nemala som cas aby to vytvrdlo vecer po 9 som zacala modelovat lebo som sa az v piatok dohodla co to ma byt. Navyse som tie prisery vobec nepoznala tak sa to zle robilo....
1. mar 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@pristela preskrasne vsetky :slight_smile:
1. mar 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 aha, my tomu říkáme MMF :wink:
1. mar 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 postavičky neznám, ale vypadají super :wink:
1. mar 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ako sa u nás na východe hovorí: i tak še da( aj tak sa dá) :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka ta bordova mi zostala z minulej torty a robila som ju zo "zbytkov" ruzovej farby, takze je v nej ružova, červená , hnedá a aj žlta tam bol, no prosto nadavala som bo to stale nebolo bordo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janka22201 jooo , ten kvet je tazky ke sa daju hrube tie lupienky, no ked ich stensis tak az tak tazky nieje , ja som ho vculeky robila len druhy krat, nepouzivam ho velmi , davam na torty radsej vacsie a lahsie kvety :grinning:
1. mar 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky dakujem moc za kazde jedno pacitko aj pismenko a cmukááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2014 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jo, to poznám, keď má človek v mysli nejakú farbu a nie a nie s ak nej dopracovať :grinning: ale mne sa zdá, že teda nakoniec ti vyšla vcelku pekná :wink: :slight_smile: ´Dakujem, za radu, isto sa mi to raz zíde :slight_smile:
1. mar 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moja dnesna torticka.
1. mar 2014 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
Tak moje za tento vikend. Mala som co robit a chrbat som si uz necitila vcera, ale dobojovala som a ta s tou mini pici harmonikou sa pani strasne pacila :slight_smile: Kittinka pre kamosku, v utorok objednana, taky mensi priemer. Ta prva to je panacik Top gear, Stig sa vola, bola na zelanie :slight_smile:
Jaj a babulky robila som s pettinice a kto este neskusil, odporucam, robi sa s nou perfektne, akurat ze je makksia ako smart, ale nenechava otlacky, lahulinko sa valka, vybera z kybla, proste praca s nou nezatazi nase zenske rucicky :slight_smile: Dakujem Adi @aduskatt
1. mar 2014 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
ahojky holky, doufám, že jste všechny zdravé,protože u nás je to od začátku roku jen samá viróza, už jsem myslela, že jsme z nemocí venku a už zase mají obě děti teploty....
přidávám dortík s fialkami :wink:
pěknou neděli:slight_smile:
1. mar 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@mamcas tak som rada, ze sa Ti paci, ja tiez potahujem s nou a som spokojna:slight_smile:)) eln predpokladam, ze asi na teple leto to nebude, to sa asi budeme musiet vratit k Smartu:slight_smile:
1. mar 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka dortik krasny a skore uzdravenie deturencom zelam :wink:
1. mar 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 ta ruzicka je kraaasna :sunglasses: :wink:
MMF je vlastne skratka..marsmallow Fondan, preto to F na konci :wink:
1. mar 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela naaadhernee vsetky :sunglasses: nechapem ako to v takom mnozstve zvladas :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne teraz volali na dovolenke, ze na april bude spoluziak chciet torticku a ja ze, oki, ale brnkni mi, ked budem doma :wink: ze len taku mensiu...doma kukam do diara, ze jednu uz na ten datum mam...nuz reku mensiu mu spravim..a ted mi chalan vola, ze 3 poschodku a ze na vahe nezalezi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pomooooooc :grinning: :sweat_smile:

a ze straaasne im chuti puncovina, no da sa spravit cele jedno poschodie z puncoviny? :confused: :sweat_smile: ze oni by to horne najmensie chceli celeeee z puncoviny? :confused: :sweat_smile: tak som povedala, ze uvidim este aku foto mi posle a bud spravim hore len nejaku polgulu, alebo im vrch spravim klasika puncovu a do toho dam ako plnku puncovinu..alebo jaaa neviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. mar 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nemam za posledny tyzden moc co ukazat, ale aj na chalupe sme s detmi zmajstrovali pre krstniatko :wink: + foto mojich lyziarikov :sunglasses:
1. mar 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
konečne všetko hotovo ..tento týžden to bol nekonečný tortový príbeh :slight_smile:
1. mar 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@pipka jací jste podaření, já už ani nevím jak sníh vypadá. :grinning:
1. mar 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova ďakujem :slight_smile:)
1. mar 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Nádherná prázdninovka - moja kaťuša a Filip chorí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. mar 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka jééééj krásna si sa ale teda nafialkovala :slight_smile:
1. mar 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela máš krásne torty a farby tej poslednej na 80-tku sú nádherné :slight_smile: . čítam, že obmazávaš 2x maslom, prečo 2x? ďakujem
1. mar 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som tiez sneh tento rok videla prvykrat :sweat_smile: :grinning:
ale na horach mi to nevadi, tam to mam rada, ale v meste ho teda nemusim, resp. tu mi ani nechyba :grinning:
viac fotiek som dala na FB :wink:
a teda tortucha taka jednoducha, to som v reklame pri filme robila :grinning: :sweat_smile: lebo sak ked deti koonecne vecer zaspali, tak sme potrebovali nasaaavat ticho a energiu setrit zas na dalsi lyzovaci den :grinning: :grinning: :grinning:
zdobili ju uz deti, takze aj tak vypada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aaale toto som fakt uz neriesila, ze ako bude vypadat :sweat_smile: hlavne ze im chutila :wink:
1. mar 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok