Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
1. mar 2014
@pipka ahooooooooooooooooj 😉
daja55
1. mar 2014
Moja dnešná 5 kg, poťahovka - čokoláda + MML 🙂
bubobubina
1. mar 2014
@eliska22 velmi peknucka, taka jemna 🙂
bubobubina
1. mar 2014
@lawli to kinderko je ako skutocne 😉
jakelina
1. mar 2014
@daja55 krásná a co to je MML??
daja55
1. mar 2014
@jakelina cukríky Marsmallow, dúfam, že so to správne napísala 😃
dm1
1. mar 2014
kocky zdravim pridavam jednu tohtotyzdnovu pre kamosa mojho Matka. Strasne blbo sa mi to robilo nemala som cas aby to vytvrdlo vecer po 9 som zacala modelovat lebo som sa az v piatok dohodla co to ma byt. Navyse som tie prisery vobec nepoznala tak sa to zle robilo....
dm1
1. mar 2014
@pristela preskrasne vsetky 🙂
jakelina
1. mar 2014
@daja55 aha, my tomu říkáme MMF 😉
jakelina
1. mar 2014
@dm1 postavičky neznám, ale vypadají super 😉
daja55
1. mar 2014
@jakelina ako sa u nás na východe hovorí: i tak še da( aj tak sa dá) 😃 😃 😃
pristela
1. mar 2014
@halienka ta bordova mi zostala z minulej torty a robila som ju zo "zbytkov" ruzovej farby, takze je v nej ružova, červená , hnedá a aj žlta tam bol, no prosto nadavala som bo to stale nebolo bordo :-p

@janka22201 jooo , ten kvet je tazky ke sa daju hrube tie lupienky, no ked ich stensis tak az tak tazky nieje , ja som ho vculeky robila len druhy krat, nepouzivam ho velmi , davam na torty radsej vacsie a lahsie kvety 😃
pristela
1. mar 2014
Holky dakujem moc za kazde jedno pacitko aj pismenko a cmukááám x-) x-) x-)
halienka
1. mar 2014
@pristela jo, to poznám, keď má človek v mysli nejakú farbu a nie a nie s ak nej dopracovať 😃 ale mne sa zdá, že teda nakoniec ti vyšla vcelku pekná 😉 🙂 ´Dakujem, za radu, isto sa mi to raz zíde 🙂
mia114
1. mar 2014
ahojte, moja dnesna torticka.
mamcas
1. mar 2014
Tak moje za tento vikend. Mala som co robit a chrbat som si uz necitila vcera, ale dobojovala som a ta s tou mini pici harmonikou sa pani strasne pacila 🙂 Kittinka pre kamosku, v utorok objednana, taky mensi priemer. Ta prva to je panacik Top gear, Stig sa vola, bola na zelanie 🙂
Jaj a babulky robila som s pettinice a kto este neskusil, odporucam, robi sa s nou perfektne, akurat ze je makksia ako smart, ale nenechava otlacky, lahulinko sa valka, vybera z kybla, proste praca s nou nezatazi nase zenske rucicky 🙂 Dakujem Adi @aduskatt
lifinka
1. mar 2014
ahojky holky, doufám, že jste všechny zdravé,protože u nás je to od začátku roku jen samá viróza, už jsem myslela, že jsme z nemocí venku a už zase mají obě děti teploty....
přidávám dortík s fialkami 😉
pěknou neděli🙂
aduskatt
1. mar 2014
@mamcas tak som rada, ze sa Ti paci, ja tiez potahujem s nou a som spokojna🙂)) eln predpokladam, ze asi na teple leto to nebude, to sa asi budeme musiet vratit k Smartu🙂
pipka
1. mar 2014
@lifinka dortik krasny a skore uzdravenie deturencom zelam 😉
pipka
1. mar 2014
@daja55 ta ruzicka je kraaasna 😎 😉
MMF je vlastne skratka..marsmallow Fondan, preto to F na konci 😉
pipka
1. mar 2014
@pristela naaadhernee vsetky 😎 nechapem ako to v takom mnozstve zvladas =-) :-N :-p

mne teraz volali na dovolenke, ze na april bude spoluziak chciet torticku a ja ze, oki, ale brnkni mi, ked budem doma 😉 ze len taku mensiu...doma kukam do diara, ze jednu uz na ten datum mam...nuz reku mensiu mu spravim..a ted mi chalan vola, ze 3 poschodku a ze na vahe nezalezi :-N :-N :-N pomooooooc 😃 :-N

a ze straaasne im chuti puncovina, no da sa spravit cele jedno poschodie z puncoviny? =-) :-N ze oni by to horne najmensie chceli celeeee z puncoviny? =-) :-N tak som povedala, ze uvidim este aku foto mi posle a bud spravim hore len nejaku polgulu, alebo im vrch spravim klasika puncovu a do toho dam ako plnku puncovinu..alebo jaaa neviem :-N :-N :-N
pipka
1. mar 2014
nemam za posledny tyzden moc co ukazat, ale aj na chalupe sme s detmi zmajstrovali pre krstniatko 😉 + foto mojich lyziarikov 😎
adrika202
1. mar 2014
konečne všetko hotovo ..tento týžden to bol nekonečný tortový príbeh 🙂
jakelina
1. mar 2014
@pipka jací jste podaření, já už ani nevím jak sníh vypadá. 😃
anibas
1. mar 2014
@elamaslakova ďakujem 🙂)
anibas
1. mar 2014
@pipka Nádherná prázdninovka - moja kaťuša a Filip chorí :-p
lokalistin
1. mar 2014
@elamaslakova dakujem
eliska22
1. mar 2014
@lifinka jééééj krásna si sa ale teda nafialkovala 🙂
sarah00
1. mar 2014
@pristela máš krásne torty a farby tej poslednej na 80-tku sú nádherné 🙂 . čítam, že obmazávaš 2x maslom, prečo 2x? ďakujem
pipka
1. mar 2014
@jakelina ja som tiez sneh tento rok videla prvykrat :-N 😃
ale na horach mi to nevadi, tam to mam rada, ale v meste ho teda nemusim, resp. tu mi ani nechyba 😃
viac fotiek som dala na FB 😉
a teda tortucha taka jednoducha, to som v reklame pri filme robila 😃 :-N lebo sak ked deti koonecne vecer zaspali, tak sme potrebovali nasaaavat ticho a energiu setrit zas na dalsi lyzovaci den 😃 😃 😃
zdobili ju uz deti, takze aj tak vypada :-p 😃
aaale toto som fakt uz neriesila, ze ako bude vypadat :-N hlavne ze im chutila 😉